Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 16:15:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във ВАРНА!!!!!  (Прочетена 189586 пъти)
 
kremmito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: декември 26, 2008, 20:00:37 »

Здравейте
за пръв път пиша тук, за съжаление когато подготвях нашата сватба нямах такава възможност, но сега се радвам ако мога да помогна със информация. Относно ресторант за 150 човека, аз бих предложила х-л ЕРМА но не е в града а в к.к. Златни Пясъци. Нашата сватба беше там на 20.09., ние бяхме 110човека, но седмица преди нас имаше сватба за 170 човека. Не изглеждаше никак тясно. Може да погледнеш в моят албум снимки - http://album.svatbata.bg/kremmito

Ако имаш някакви въпроси съм насреща lol
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: декември 27, 2008, 13:58:44 »

Креми, снимките ви са страхотни и украсата също! Браво на агентката  Bravo
Ресторанта изглежда много стилно и със сигурност ще покажа на моите приятели снимките - мисля. че ще го харесат.
Имам един въпрос - кое студио ви прави снимките?

Благодаря и за идеите за ресторанти в града  good
Активен
mojebi
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #407 -: януари 06, 2009, 00:23:01 »

Нека да ви изненадам с малко информация.Ние ще си правим изнесен ритуал на брега на морето и понеже ще е вечерна сватба си запазихме последният възможен час за ритуална зала и това беше 17.00,но после реших,че е прекалено рано и помолих за 19.00 и те приеха. С една дума ритуала от ритуална зала ще е изнесен от 19.00 и ще ни струва със всичко около 800,900 лева. pardon pardon =]Забравих да добавя,че съм поръчала битовия ритуал,с народните танци.
Активен
mojebi
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #408 -: януари 06, 2009, 21:46:38 »

Забравих да ви кажа,че от ритоална зала нямат право да изнасят докоментите вън от зградата и затова ще трябва да отидем 2,3 дена преди сватбата с кръсниците,за да подпишем,а изнесеният ритуал е общо взето само театър за гостите,а на нас ще ни излези толкова скъпо,защото имаме доста късен час за ритуала и дефакто плащаме т.н. оувър таим.За път трябва също да се плати-30 лева.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #409 -: януари 08, 2009, 16:39:54 »

Бубка,
ако твоите приятели не са избрали още ресторант във Варна подходящ е "Старо село" до Военоморското училище. Ще побере 150 човека. Обстановката е битова.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: януари 09, 2009, 10:33:09 »

Бубка,
ако твоите приятели не са избрали още ресторант във Варна подходящ е "Старо село" до Военоморското училище. Ще побере 150 човека. Обстановката е битова.

Мерси! Аз не съм сигурна дали искат битов стил, но ще има кажа предложението. Иначе знам че списъка им е станал 160 човека  huhhuh.gif , а мацката е много заета на работата си и въобще нямат време да тръгнат и да обикалят, та и затова аз разпитвам вместо тях  girl_wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #411 -: януари 09, 2009, 12:37:26 »

Бубка, за Варна големи ресторанти са Панорама в хотел Черно море, ресторанта на хотел Одесос, ресторанта във ФК, НО - не съм сигурна дали са досататъчно големи за 160 човека  shok Вече към Златните и Дружба има повечко.
Много странно, че в голям град като Варна липсват ресторанти с голям капацитет. Аз си харесах няколко много красиви в морската градина, но побират само към 60 човека  cray
И още нещо - Бубка, вашите приятели искат ли да имат изнесен ритуал, защото тогава им трява и ресторанта да е с градина.
Активен
denigeorgieva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #412 -: януари 09, 2009, 14:13:01 »

Здравийте! Нова сам в сайта и се надявам да ми помогнете да събера идеи за моя голям ден smile. Една приятелка била на свтба преди време, но не била в Ритуална зала, а в галерия Актив Арт. Много хубаво било и кетаринг фирма  повикали вместо да ходят на ресторант... незнам! много приятна обстановка била! Ритуална си е класика, а там каза, че е по- разчупено? Вие как мислите? Някой присаствал ли е на сватба там?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 09, 2009, 16:13:54 »

Мацки само да ви предопредя за ресторанта на ФК да не ходите .Ние бяхме на банкет тази година там и е ужасно просто.Не ходете там.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 09, 2009, 16:20:55 »

Слънце, май го гледахме този на Одесос - незнам обаче какво стана с него. Иначе лошото на повечето ресторанти, които бих побрали толкова хора е, че или са от две части например (май се е оказало, че Ерма е такъв) или поне аз си ги представям като хангари такива големи. Май няма да правят изнесен ритуал и като гледам по курортите ще се търси. Големите хотели имат и големи ресторанти (Кемписнки например), но цените там са ....  girl_impossible
Активен
kremmito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 09, 2009, 17:56:53 »

bubka Ерма не е от две части, незнам защо с такова впечатление са останали. Той представлява доста голяма зала с няколко колони, които са разпръснати, но всичко е едно. То няма и как при такава квадратура да няма колони.  smile Сигурно не им е допаднал като разположение  smile и аз в първият момент не можех да си представя ка ще разположим гостите за да няма изолирани /т.е. да са зад някоя колона/, но се получи доста добре.  smile

Дано да си харесате нещо по-скоро  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: януари 09, 2009, 18:05:56 »

Креми, те не са ходили на живо, ами на някои са писали, на други по телефона. Та може и да се бъркат - то като си разгледал сайта на 15-20 ресторанта примерно и накрая си  crazy
За колконите - определено си права. Няма как да ги няма при площ за толкова хора. А можеш ли да ми напишеш на лични какви са ориентировъчно цените на къверта там?
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #417 -: януари 09, 2009, 20:59:50 »

Момичета ресторанта в хотел Ерма действително е на две нива. Те обаче са един над друг и имат само един общ вход. Всяко от нивата побира по около 150 човека без проблем и има място за танци. Мястото дава и няколко възможности  да се направи изнесен ритуал според желанията и метериологичната обстановка. Долното ниво се използва от гостите на хотела при закуска, обяд и вечеря,а горното е за мероприятия.
kremmito, вероятно от вълнение не си забелязала, че непосредствено като влизате в ресторанта в дясно има стъпала за долното ниво на ресторанта.
Да кажем, че са две отделни зали за по около 150 човека и гостите не си пречат.
http://www.ermahotels.com/index.php?dejstvie=restorant
Ето тук първата и последната снимка са от горната зала, където е била сватбата на kremmito, а втората и третата са правени на долната зала.
Условията им са добри и могат да се договорят и допълнителни такива. Миналата година по това време договорихме с мои клиенти  цена на куверт, капарирахме и въпреки, че имаше корекция на цените през май от ресторанта запазиха уговорените цени от преди почти 6 месеца.Освен това през 2008 година предлагаха като подарък нощувка в хотела(апартамент за младоженците) и добри условия за гостите в случай, че искат да ползват хотелската част.
Това мога да споделя от опита, който имам.

Относно ресторант "Панорама" на х-л Черно море неговият капацитет е максимум 100 човека.
На комплексите има и други хотели с добри и подходящи ресторанти и все пак зависи за кога става въпрос.
« Последна редакция: януари 09, 2009, 21:01:45 от tsvetenden » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: януари 10, 2009, 09:40:33 »

tsvetenden, мерси много за уточнението  give_rose
Щом имат две зали за гостите си и отделна за мероприятия - значи е още по-добре за лятна или късно-пролетна сватба. Понеже това обикновено е проблем за ресторантите по курортите.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 10, 2009, 11:48:46 »

Забравих да ви кажа,че от ритоална зала нямат право да изнасят докоментите вън от зградата и затова ще трябва да отидем 2,3 дена преди сватбата с кръсниците,за да подпишем,а изнесеният ритуал е общо взето само театър за гостите,а на нас ще ни излези толкова скъпо,защото имаме доста късен час за ритуала и дефакто плащаме т.н. оувър таим.За път трябва също да се плати-30 лева.

От ритУалната зала са толкова комерсиални, че за пари всичко ще направят. Бая оувъртайм са ви праснали, миналата година май беше към 500 изнесен ритуал с танцьори, но както казах, там парите са водещи. Съжалявам за хапливия тон, но цените във Варна са абсурдни.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines