Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 18:28:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 43326 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #300 -: април 28, 2021, 12:56:02 »

Аличка , чела недочела съм хаха, четох че интернета ти е бавен от дистанционно обучение,ама ей сега върнах и зацепих  good

Адиктед пу пу, калпавата ми ваксинка за пореден път чувам че пази  heart

Маги стискам палци за прегледите! Четох една статия днес че хора които са имали продължителни симптоми ( Long Covid се казва) след 2 дози на Файзър са им изчезнали.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #301 -: април 28, 2021, 14:26:43 »

Булка, нямам доказателство, обаче имам следната хипотеза: ако майка е пренесла на баба ваксината е спомогнала за по-малък вирусен товар, та може би не само теб пази, а и околните. Верно баба няма никакви придружаващи заболявания освен изкуствена тазобедрена става, но на 89 да го изкара така не вярвах до последно.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 28, 2021, 14:30:52 »

Здрасти!
Адиктед, важното е че повечето неща вече са минали и сега почва всичко да си идва на мястото.
Маги, успех с пргледите!
Аз днеска направо се разбих, чувствам се все едно съм копала на жега. Наредих си стройна програма- преглед, да взема от нас едни неща, после за болничен, после да го оставя, да си събера пратките...и навъртях 100км с колата shok . Прибрах се и направо припаднах, днес и утре мисля да се слея с дивана.
Утре съм уговорила Ники да боядиска яйца, а баба да меси козунаци. Ще видим кво ще стане, то яйцата още не са купени, бои няма, ама здраве да е!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #303 -: април 28, 2021, 14:58:02 »

Булка, нямам доказателство, обаче имам следната хипотеза: ако майка е пренесла на баба ваксината е спомогнала за по-малък вирусен товар, та може би не само теб пази, а и околните. Верно баба няма никакви придружаващи заболявания освен изкуствена тазобедрена става, но на 89 да го изкара така не вярвах до последно.

Моя позната, мъжа и с АЗ тя без. Тя даде положителен с много леки симптоми, даже температура нямаше. Мъжа и също имаше леки симптоми, но нямаше положителен тест. Таа има нещо, ама какво е никой още не може да каже.

Рат кротни сее!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 29, 2021, 09:52:00 »

Добър ден!
Как сте? Боядисахте ли яйцата? Моя бояджия замина рано-рано да реже дървета  crazy ще го чакаме да му писне и да дойде да помага. Малко се притеснявам какви козунаци ще замесим с баба, ама Р вчера каза че има желание да опита и събота може да замеси и той едни, а аз само ще дегустирам и ще критикувам  girl_wink

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #305 -: април 29, 2021, 09:58:14 »

Добро утро!

Аз тук съм за медал хахах. 5 яйца боядисани, 0 спукани! ОбачеЙ друга година бели яйца няма да взема, две капсули сложих и пак не са баш червени.

Понеже днес се меси зелник с лапад или спанак, а аз нямам време врътнах и опекох една баница със спанак, та няма 11 часа а аз изпълних петилетката хахха.

Утре се чудя дали да не изпека едни кифлички, а събота още яйца и козунаците.

Отделно и хубава новина има, съфорумка е родила Miss/Mrs, много се зарадвах!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 29, 2021, 10:02:52 »

Мис я помня от време оно, честито да й е.
аз нищо не съм правила, едни шишчета ще опека на скарата днес, утре ще пратя детето при дядо му и ще изпера пердета и спално бельо.
имах няколко именника и рожденика тия дни и набързо им спретнах почерпка и подаръци да им пратя, да живеят куриерите, без тях нз как щях да се оправям във специфичната обстановка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #307 -: април 29, 2021, 10:11:14 »

Яйцата ще са забавление в събота, както всяка година. Имам мерак утре да тествам хлебопекарната с тесто за козунак, но не е сигурно. Тези дни грам не мога да сколасам с всичко. Искам да си видя децата, да си подредя къщата, гардеробите най-вече, че тук става топло. Не ми се ходи и на вилата, а май ще трябва за 1 ден.
Днес пак ще е схема с децата... crazy

Честито на Мис!  smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #308 -: април 29, 2021, 10:13:59 »

Мис я помня от време оно, честито да й е.
аз нищо не съм правила, едни шишчета ще опека на скарата днес, утре ще пратя детето при дядо му и ще изпера пердета и спално бельо.


Утре да не си посмяла да переш хахах!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 29, 2021, 10:19:44 »

Утре да не си посмяла да переш хахах!
ух да верно, съвсем изключих.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: април 29, 2021, 10:22:44 »

Тамън се бях наканила да чистя, да пера, ама ето не трябва, не че нямам желание  Xixixi Xixixi
Честито да е на Мис!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 29, 2021, 11:08:37 »

Аз имам да пера за целия китайски народ.Не съм съгласна с тия поверия.Айде днес ще пусна поне една пералня, а утре ще се готви!

Всичко е за събота и козунаци и торти и яйца.Моя мъж има РД в неделя, та ще съвместявам няколко празника на едно.

На мен деня ми започна с крещящи баби, ама се надявам да свърши с чаша вино!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #312 -: април 29, 2021, 11:50:34 »

Привет!

 Ох, и аз го закъсвам редовно с прането, кое непуснато, кое неприбрано. Тия дни домакинстването е в 9та глуха. Пак че 2 пъти сготвих. Снощи бяхме на рамени, че са отворили още един азиатски магазин до нас и исках да пробваме. smile

 Утре май ще идва колега на ММ да донагласят спалнята, че раклата нали така си остана неотваряща се. То тъкмо ще взема да прибера и сменя сезоните в гардероба. Трябва да идем и до аутлета, че Ж. няма клинове, а миналогодишните й късеят, ама това в някой от дните след Великден, че сигурно ще е лудница.

 Има крещяща нужда от пролетно почистване у нас, ама няма да е тия дни. Като си иде детето по направление баба и дядо. smile Сега само разходки и ядене.

 Хайде хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 29, 2021, 12:01:45 »

Здтавейте!

Добре, че пуснах пералня днес значи. А защо не може утре? Някой ще сподели или да си го google.

Ходих да пазарувам и си взех и една тениска и къси гащи. Взех си по-големи, че си шишо, ама явно не толкова много, колкото си мислех и сега трябва да ида да ги сменя.
И една супа сготвих, ама време за учене не остана накрая.

Маги, минала година на Бамбук рождения ден съвпадна с Великден. Голямо ядене беше lol

Тук времето е много яко днес smile

Хубав ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #314 -: април 29, 2021, 12:29:30 »

Панде на празници не се пере и чисти, пък утре е най-тежкия празник, при нас даже му се казва тежък петък.  И аз въртя една днес, че Пухиндрел препикал една чанта и мм я сложил при мръсните дрехи и всичко се беше умирисало...
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines