Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 12:28:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Perli4ka - 22.08.2009г.  (Прочетена 27425 пъти)
 
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 27, 2009, 10:10:18 »

Bravo чакаме и албумът и разказ!
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 27, 2009, 10:18:53 »

 Bravo Bravo Bravo
От малкото снимки които видях се вижда че си била прекрасна булка, а настроението е био на max, но и аз съм любопитна за повече снимки
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 27, 2009, 10:42:38 »

Леле страхотна булка си била. И букета е страшно красив и оригинален Bravo
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 28, 2009, 08:13:34 »

Много ви благодаря blush Другата седмица ще направя албума и ще ви разкажа подробно как мина най-прекрасния ден в живота ми. Всичко беше невероятно, толкова вълнуващо и изпълнено с красиви емоции. Чувствах се най-красивата и най-обичана, а един от най-хубавите подаръци беше, че на следващия ден повечето гости ни звъннаха специално за да ни благодарят че сме ги направили част от най-хубавата сватба на която някога са били smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 30, 2009, 11:48:48 »

здравей чак сега разбрах че и ти си от горна нали...ще се радвам да се запознаем поздравления за сватбата
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 24, 2009, 07:36:34 »

liva82 за мен ще е удоволствие да се запознаем :)може да си спретнем среща на болярските булки smile
Аз не бях писала последно време, първо бях командировка в чужбина, после на медена седмичка и се завърнах преди няколко дни. Утре ще сложа снимки от нашата почивка и ще кача още от сватбата smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 24, 2009, 08:50:30 »

 Bravo Поли, много си красива, а букета ти е просто страхотен. Чакам още снимки Wink
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 24, 2009, 09:05:17 »

Боги, мерси много миличка :)Букета беше изцяло по моя идея, малко поузорих жената докато го направи, но накрая всички останахме много доволни smile Много исках да е голям, че аз като съм доста високичка малкия много ми се губи:) Започвам след малко да слагам снимки на дреболийките в галерията, а тези дни ще напълня албума.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #128 -: септември 24, 2009, 09:37:12 »

Хайдеееее, откога ги чакам тези снимки  Eeager
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 24, 2009, 09:40:27 »

Слънчице, покрай тази работа и медения месец грам време нямах за форума и днес се отсрамих да сложа няколко снимки в албума. Но утре започвам усилено да качвам, ще сложа и от медената ни седмичка.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 24, 2009, 09:49:36 »

Ехо  cap
Като видях, че си вече сред нас и бързо снимки да разглеждам, а ти си ни залъгала тука нещо с няколко снимки-ей ,я да ти се скарам, нас любопитството ще ни изяде blum Wink
И разказче чакаме ние, нещо по-пикантно, че цяло медено месече сте си имали blush
Да не ми се обидиш, че така говоря/пиша/, аз на шега smile
Радвам се ,че си си отново сред нас give_rose Много си хубава-пу-пу-пу  Bravo Bravo Bravo
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 24, 2009, 10:22:41 »

Ани, миличка така ми беше домъчняло за теб, а ти ето че не си ме забравила  give_rose
Вземам си поука и започвам с разказче, то цял месец мина....от сватбата, но накраткоще кажа някои нещица.
И така: И ние сигурно като повечето имахме малко проблеми преди сватбата, но тях няма да ги споменавам, вече съм ги забравила. А самия ден-дори и днес като се сетя ми се пълнят очите със сълзички на щастие-това беше най-красивия ден в живота и най-вълнуващия, а милият ми съпруг, Боже никога няма да го забравя като дойдоха да ме вземат cray
На самия ден бях учудващо за всички много спокойна. Станах около 8ч, после дойде фризьорката, след това и кумата и се започна подготовката по нейната прическа. Аз си изпих кафенцето, изкъпах си се и зачаках моя ред да дойде. И от 10ч като се започна-всички приятелки и шаферки взеха да пристигат, а мама милата в пълна еуфория, всичко да е украсено нагласено, разбира се в Слънчогледовата тема, в допълнение с бордо. Всички красиви неща, които Силвето беше направила за нас бяха наредени в подносчета, всичко украсено. Без да се усетим стана 3ч и аз зачаках милото. Скрих се в моята си стая щом чух клаксоните, а красивите ми шаферки се разпределиха по прозорците на другите стаи и започнаха да мяткат жартиерче, чорапче и щом всички влязоха в двора онемяха. Поизмъчиха милото, но когато влезе в стаята си ме прегърна силно, целуна ме и ме погледна с най-влюбените очи. Тогава бях най-щастливата жена cray
След това хайде едно хорце на двора и към църквата. Там отчето ни посрещна много топло, нали си го познаваме отдавна. Шегуваше се ,че не искал много много да ме дава, че мислел да ме взема за снаха. След церемонията хвърлих букета и се запътихме към ресторанта, като преди това едно хорце и на центъра на Арбанаси, защото не можело-арбанашка булка се женела трябвало да му тропнем smile А там сума ти чужденци и те-хайде на хорото, хайде след това и снимки smile
В ресторанта ни чакаха, всичко беше украсено на двора, където протече церемонията.След това имахме welcome drink, след който малка фотосесия и влязохме в ресторанта. Там обаче се оказа, че питките са забравени и беж на моя тати до вкъщи да ги вземе. Следваше прощаването с родителите, на което не ме питайте как сдържах сълзите си. След това захранването от свекървата и се започна купона. Много танци, много игри,красиви шаферки, които пълнеха очите на всички, красива торта, която разрязахме около басейна под звуците на зарята. След ресторанта имахме after party  и след него първа брачна нощ :)Милото така беше украсило стята че останах без дъх, рози, свещи, красота-именно тогава се чувствах най-красивата, най-обичаната и щастлива жена и дано за винаги е така smile
Не споменах до сега кумовете но тук ще кажа нещо специално за тях. Това са Нели и Владо нашите най-добри приятели, на които искам специално да благодаря. Бяха силно притеснени, но се справиха прекрасно. Невероятни хора-най-добрите, най-милите същества, най-истинските приятели, които имаме от години, и които страшно мн обичаме.
Разбира се и родителите- най-специалните за нас хора, които през всичките месеци на усилена подготовка нито веднъж не ни оставиха и ни подрепяха за всичко. Хората, които редом с нас споделиха най-хубавия ден в живота ни и които обичаме безкрайно.
Спирам до тук че нещо..... cray
После продължавам с медения месец.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 24, 2009, 15:11:58 »

ееееххххх, била си главна героиня в истинска приказка give_rose
Като четях и аз не сдържах сълзите си, цялата настръхнах и се потопих в емоциите, спомняйки си трепета на цялото това приготовление и тръпнене-тези мигове на щастие са наистина незабравими и ти желая от цялото си сърце това да е само началото, защото съм сигурна,че сега и занапред това внимание, тази обич и любов, тези единствени моменти ще бъдат още по-силни и сещайки се за миговете ви заедно през годините този трепет в душите и сърцата ви ще става още по-осезаем и незабравим, спомените ще стават още по-цветни, защото колкото повече изживявате заедно, толкова повече живот ще вдъхвате. Бъдете много щастливи!!!
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 30, 2009, 08:07:45 »

Хайде за по-любопитните малко снимчици и от медената ни седмичка smile а за сватбените снимки дано скоро ми остане време да обогатя колекцията smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 30, 2009, 08:46:49 »

Bravo yahoo били сте в рая, моренце, палми супер и аз искам danceg
Хайде още малко снимки от сватбата, не бъди лоща blum

П.С. и разказ
« Последна редакция: септември 30, 2009, 08:48:32 от petrova83 » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines