Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 13:11:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет - част 2  (Прочетена 164069 пъти)
 
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 04, 2008, 14:10:39 »

Една идейка от мен за тези, които са избрали плажна/морска тема за сватбата си:
http://www.budget-bride.com/1542.htm

Има и доста други предложения, но на мен този букет ми е любим  heart


Но не е ли изцяло от изкуствени цветя???
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 04, 2008, 14:14:27 »


Но не е ли изцяло от изкуствени цветя???

Да си призная честно, не знам. Чак сега ти като писа се замислих че май цветята са изкуствени.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 04, 2008, 14:18:08 »

Лени, този сайт и аз съм го гледала и наистина цветята са изкуствени
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #168 -: април 04, 2008, 14:20:45 »

Момичета същия ефект може да се получи и от живи цветя на 90 % същия  само да случите на
 добра цветарка
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 04, 2008, 14:22:48 »

На мен ми харесва заради морските звезди най-вече. Просто ми се връзва с идеята за плажна тема за сватбата.  pardon
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #170 -: април 07, 2008, 12:06:26 »

Някой има ли представа какви цветя (сезонни) има през Септември?
Сватбата ни щеше да бъде през май и мислех букета да е от момини сълзи, но за съжаление може би ще се наложи да я отложим за септември, а тогава ще ми е трудно да намеря момини сълзи и ще трябва да се насоча към нещо друго.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 07, 2008, 12:24:50 »

Hellen, моята сватба също е през септември и съм се спряла на хризантеми. Те започват да цъфтят през септември до ноември някъде. Има избор на вид и цвят каквито искаш и се комбинират лесно с много други видове цветя. Но ако някой може и на мен да ми каже какви други цвета цъфтят през септември ще съм благодарна give_rose
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 07, 2008, 13:58:08 »

през септември цъфтят гладиоли и лилиуми-също много красиви цветя. girl_wink
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 07, 2008, 14:07:19 »

Hellen, моята сватба също е през септември и съм се спряла на хризантеми. Те започват да цъфтят през септември до ноември някъде. Има избор на вид и цвят каквито искаш и се комбинират лесно с много други видове цветя. Но ако някой може и на мен да ми каже какви други цвета цъфтят през септември ще съм благодарна give_rose


През септември ли цъфтят хризантемите??? angry  Oh my ...
И резедавите ли са тогава? Защото моята сватба е края на юни, а смятам букета да включва и такива хризантеми???  crazy
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 07, 2008, 14:14:47 »

Аз мисля, че хризантеми можеш да намериш през цялата година...
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 07, 2008, 14:22:16 »

Аз мисля, че хризантеми можеш да намериш през цялата година...


И аз така си мислих, допреди няколко минути..... girl_impossible
Миналия месец имаше със сигурност. Сега, от няколко седмици, ми се губят точно зелените и все се каня да питам някой флорист.... crazy
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 07, 2008, 14:24:20 »

То въобще всякъкви цветя можеш да намериш през цялата година, защото хубавите цветя са внос и булчинските букети ги правят от вносни цветя, единствено проблем ще с чисто пролетните цветя, защото дори и да ти ги доставят ще увехнат много бързо.
Моето мнение че най подходящи за сватбени букети са рози, лилиум и орхидеии, може и калии, но те вече малко по груби ми идват. Разбира се всеки си има вкус и предпочитания и е добре да се съобрази букета с цялостната концепция на сватбата и с цветовата гама.
Аз мисля темата на моята сватба да е бяло-златна, всичко ще е в тази цветова гама, така че най вероятно ще избера цветя в бяло и шампанско, то и роклята ми щее екрю или шампанско сигурно.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 07, 2008, 14:48:17 »

Хей, спокойно момичета, въпроса на hellen беше какви сезонни цветя цъфтят тогава. По принцип цветя непрекъснато се внасят, както казва Руми и има от всичко през цялата година good Просто аз, примерно, искам да са сезонни цветя и затова. Иначе старата ми идея беше слънчогледи, но малко го промених smile А иначе от хризантемите стават също страхотни булчински букети в комбинация с каквото си пожелаете - рози, лилиуми, орхидеи, зависи вече от букета, който искате и най-важното, че са трайни цветя.
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #178 -: април 07, 2008, 23:26:15 »

Момичета сега е много модерно да се прави булченския букет от три по - малки букетчета но това го знаете само Вие и цветарката .На външен вид е съвсем нормален букет но преди да го хвърлите му размотавате панделката която е около дръжката и когато го хвърлите те стават три букета изненадата е голяма за чакащите моми коя да хване букета .Пробвали сме го вече на 4 сватби и се получава много интересно само дето после и ергените се надяват жартиера да се раздели на три части  :laugh:това е като идея от мен
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 08, 2008, 09:35:38 »

Момичета сега е много модерно да се прави булченския букет от три по - малки букетчета но това го знаете само Вие и цветарката .На външен вид е съвсем нормален букет но преди да го хвърлите му размотавате панделката която е около дръжката и когато го хвърлите те стават три букета изненадата е голяма за чакащите моми коя да хване букета .Пробвали сме го вече на 4 сватби и се получава много интересно само дето после и ергените се надяват жартиера да се раздели на три части  :laugh:това е като идея от мен
На мен тази идея ми допада  good и мисля, че ще е доста весело  yahoo Определено ще го направя   smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines