Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 00:59:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември-последния месец на годината пълен с изненади  (Прочетена 127521 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: декември 15, 2017, 10:55:39 »

Аз не съм яла от вторник, той от сряда...

За мини ми зле...ти кво се жалваш, ся ше се Фталиш за Коледа и ще можеш да гризнеш в повече tease
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #286 -: декември 15, 2017, 11:10:06 »

Добро утро!

 Аз нещо се успах, сутринта изпратих ММ и сега чак в 10 ме събуди майка да пита добре ли съм.
  
 Абе, като ми казва ММ, че съм станала с 1 грам мозъче, май прав ще се окаже. Снощи ми показва тук една джаджа как се ползва аз буквално като бабичка я йванах и за малко не я строших.biggrin Цвете, чак сега ми изкристализира идеята да погледна в клипче как се ползва това чудо, ми зле съм 200 пъти го сглобих и разглобих и чак на клипчето се светнах аджеба как се пълни: https://youtu.be/QMKL9-j5tKU. Следобед като почна следващата партида за украсяване ще тествам и ако вече не стане официално ще се призная за човек с 2 леви. blum Иначе Е-тата и да ги мисля и да не ги все си ги ям, дали са написани или скрити мога ли да знам. Изпадам в паника ако има шанс да съм яла нещо недосготвено ама буквално паника, ако взема да се тормозя за всяка хапка ще се побъркам, така че не го мисля, то и тоя 1 гр мозък за къде по-напред.

 Мисля да отскоча до Лидл имало някакво бельо за бременни. Аз че вече корем имам, имам, ама знам ли колко ще стане голям, ама майка иди, та иди. Та да ползвам последния уж хубав ден.

 Ох, Булче, добре те разбирам. Аз миналата година така от не знам може би 10 години насам имах 40 градуса и мислех, че просто ще се свлека някъде и ще приключа. Дано всичко е минало и се е изчистило да сте здрави и спокойни всички.

 Хайде чао засега smile
 
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #287 -: декември 15, 2017, 11:17:09 »

Свекииии, ма много сладки неща правиш!!!! Много ти се радвам на вдъхновението и ентусиазма. Ти просто не можеш да седнеш на г*з.
Аз три дни ходих на работа. Имаше доклад за писане, сканиране на сума документация, ровене за снимки от изяви...ьа отчета за края на проекта. Написах си всичко сама, но с имената на колегите, без моето. И си се дразня, че пак свърших всичко, а съм болничен и не трябва, но пуста съвест не ми позволява да излезе нещо смешно и неизпипано от моето училище.
Днес съм си у дома пак. На банкет реших да не ходя. Страх си ме е с тая ръка.
Уж чета...пък нещо съм изпуснала Лоли какви нови бизнес идеи има?
Булчееее, да се оправяш...пращам коледен дух!!!
Моето либе предлага да си купим голям тв за Коледа. Аз още много се чудя. С тоя болничен...и без работа после....свиди ми се да харчим толкова пари в това положение. Не знам хахах
Спирам, че от тел пиша и разпокъсани мисли. Успешен петък!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: декември 15, 2017, 11:22:49 »

Адиктед, взимай си с 1-2 размера по-голямо просто. Клиновете и да умалеят- им режех ластиците и изкарваха до 9 ти месец. Само сутиените са излишни отсега да ги мислиш, освен ако не си качила и там размерчета.
не се вманиачавай за храненето- основните правила, дето ги пише навсякъде са достатъчно да се спазват. smile

Булче, така ше се вталиш за коледа, че хич да не се оплакваш- ще си като 19 годишно пиленце. smile

ПАндич не е  хейтър, а земен знак- реалист.  blum И пиши после кво ти е купил девата.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #289 -: декември 15, 2017, 11:55:44 »

Морген!
Днес сме от 11:30 на рабпта заради Коледното парти, много хубаво работно време Wink
Пък Михаела Филева (тя ги е забавлявала колегите снощи) изкарала баш шефа на дансинга и му се чекнала, завалията яко се притеснил  crazy
Вчера ходих на козметик и се прибирах късно през Бояна (обратната на обичайната ми посока), леле егати тъмницата, егати чудото...супер скъпите и гъзарски квартали, няма лампи, няма тротоари, няма канализация, ако не ме беше отвял животът натам, нямаше и да си помисля... girl_impossible
Булче, кофти е, че сте болни, ма може би организмът ти казва, че от време на време малко трябва да се кротнеш и да си починеш, макар и болна  smile Бързо оздравяване  give_rose
Панде, стягай се, не ви искам Гринч  blum
Наде, ма и ти си яхнала метлата  smile
Довечера ще си правим ромАнтична вечер с ММ, ма да видим дали желанието да се наспим няма да ни прибере рано-рано при Мис  pardon
Айде, целувкен  give_rose
ЕДИТ: Леле Свекс, за малко да забравя! Изобщо не го мисли този органайзер за Мис, аз  вече съм го забравиа...изумяваш ме  give_rose
« Последна редакция: декември 15, 2017, 11:58:12 от Feribotka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #290 -: декември 15, 2017, 12:09:15 »

Наде heart heart heart
Лоли е замислила агенция за декорация, щото другото не и стига като ангажимент Wink
Булче, аз това преди няколко дни го карах, много е гадно diablo
Хехе, и аз ще сложа БАН на Коледа, що да я хейтвам Wink
На бърза ръка да покажа последните котки. Хаха, очите ще им ги сменям, малко на извънземни мясат, че нарочно търсих по- големи копчета, да не вземе момата Амели да ги глътне. За нея реално е само торбата, да си я ползва за разни цели. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #291 -: декември 15, 2017, 12:13:54 »

Очите си ги докарала като от на Тим Бъртън анимационен  dance sarcastic

Фери що не отиде на коледното парти? Мен ми се реве че за първи път от 10г ще пропусна нашето. Михаела при нас пя миналата година, тази ще са Ъпсурт

Абе ще ви дам аз на вас диета  nea
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #292 -: декември 15, 2017, 12:14:41 »

Аз се включвам пак, че друго се сетих да си споделя хахах
Фери, романтично да ееее...пък макар и кратко! И влюбено, и зареждащо.

Та....вчера имах интересна случка. Прибирам се от работа и си отварям имейла...да не би някой от ръководството да ми е отговорил...че съм много яка, например - не би! Но откривам непрочетено писмо от баща ми!!! Лудост...изпратено 2009, а вчера ми е било да го видя. Презентация беше нещо от сорта: тук ли сиии..как си...така като те гледам изглеждаш добре и всичко е наред... heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #293 -: декември 15, 2017, 12:49:20 »

Леле супер фрийк са тия котки lol Отзад са по-красиви  pardon
Булче, нямаше кой да гледа Мис, а и честно казано не ми се ходеше, като гледам и не съм изпуснала кой знае какво  pardon Предпочитам да си изляза с моите си момичета само...
Наде, последно няма да рабтиш в твойто училище след НГ? Тогава що се пънеш да ходиш да им вършиш работата?
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: декември 15, 2017, 12:57:07 »

Рони,много ти благодаря.Наде,скачай на партито.Булчето,бързо да се оправята с дзверо.Свекървата уникална сииииии.Що да не празнувате бре?Чувала съм ,че 40 год.РД не се празнувало,ама много има здраве,моят наближава и ще си го празнувам.Абе Фери ,що пропусна купона,Хайде довечера да наваксате с ТМ дано и Мис е благосклонна към вас.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #295 -: декември 15, 2017, 13:00:04 »

Окончателно няма да ме назначат сега, но с надежда да има повече деца с обучителни трудности и да ме/ни дръпнат от борсата. Аз си искам там, това си е моето място. Те не са виновни, че не могат да си ни позволят, държавата е виновна - измислят закон, очакват да се спазва, амА пари не измислят и всеки сам да се оправя. Това е в цялата страна с края на проекта. Училищата нямат бюджет, за да си запазят специалистите.

П.п пишете ми коментар за писмото ми..моляяяя..знак от съдбата е...свише, нали?
« Последна редакция: декември 15, 2017, 13:01:46 от nadelina88 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #296 -: декември 15, 2017, 13:28:19 »

Наде, понеже не се разбира кога е получено писмото, вариантите са два heart 1. Ако си го получила тогава, през 2009-та, без да го отвориш, значи е знак от Съдбата. 2. Ако е пуснато с опция да го видиш вчера, то си е мил жест от баща ти и само доказва какъв страхотен човек е бил heart heart heart Каквото и да е, нека ти донесе късмет и бащина подкрепа good heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #297 -: декември 15, 2017, 14:29:02 »

Хем чета, хем пиша - да живее Уиндоуса funnytooth
Завърнахме се от доХтор - от понеделник кокона е на градина и няма да се побърква от скука вкъщи yahoo
Снощи пък случайно издирих телефон на една мадама тук в града. Може би в понеделник ще ми направи такива топки. Още не е сигурно, но звучеше много отговорно и професионално good Да, точно нещо с идея първа Коледа трябва да е. Краен вариант ми е дървена играчка за елха и да я надпиша/ украся някак. За догодина съм решила да купя по-навреме топки от Лидл и ще ги направя със снимки от първата Коледа на каката насам. Така ще имам украса за в коридора. Току виж скоро сложим пътечката от снимки там.
Другата седмица трябва да се заема с подаръците за родителите и за ММ. За свекърите ще има *db*изненада излислена от ММ - организира да ходим заедно на море. Всичко хубаво, обаче подозирам как ще е попарен. Те ходят само на едно място на море, защото там хора няма. Свекърът мрази навалицата, свекърва ми е на принципът "Ние така не сме свикнали." и като нищо ще има разочарование. pardon
Мари, danceg danceg danceg Радвам се, че се завръщаш! Имаме нужда от твоята камина, моляяяя...
Точно така е - Коледа минава и заминава в ядене, маси и нищонеправене. Това не ми е хич празнично! Обаче подготовката ми е по-важна. Важна ми е украсата. Важно ми е до Ивановден да има вкъщи елха. Това го правя като знак на родова памет към дядовците и едната ми баба, защото бяха именници на този ден.
Наде, хубаво е човек от време на време да се сеща за хубави хора, които е имал късмет да познава. Още по-хубаво е, че точно преди празниците получаваш такъв "знак от съдбата". heart
Булче, air_kiss
Хехе, малко черен хумор, но преди много години идва щерката на комшиите и задава въпрос към нашите: Вие ще дойдете ли на "четирсто" на татко, нали? Човекът празнуваше юбилей да поясня Wink
Отивам да мачкам дивана и да гледам Откраднат живот. Спи ми се, но ще се въздържа до довечера.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: декември 15, 2017, 16:07:11 »

Ей, явно много лоша съм била вчера по телефона с момчето, щом пратката ми от Емаг вече е в офис на Еконт. Ноо ще си я взема утре. Разгелеее.

Ходихме да играем навън, но после такъв вятър ни отвя, че викнах брат ми да ни вземе с колата.

Свекърва, ти добре не искаш да празнувате, но сигурно няма да те оставят без подарък. Дано този път да е нещо искано от теб. smile А Португалия звучи супер.  good

Булче, много кофти. Да се оправяте бързо и двамата.  smile

Довечера и аз се точа за Лидл за детски дрехи, ако нещо е останало от вчера. Тия хора нямат жал. И за другата седмица пък си харесах някакви неща за мен.  blush

Наде, дано все пак изникне някакво местенце за теб. Ти си обичаш работата и дано имаш късмет.  heart  А за писмото - аз веднага бих си помислила, че е знак.  heart

Ами тя Свекърва още да си показва тука красотите и ние няма да нахалстваме да ни майстори и на нас.  Girl_hide
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #299 -: декември 15, 2017, 16:33:41 »

Много сте мълчаливи днес smile

Пускам ви едно много яко нещо дето ми попадна в социалната мрежа:

Историйка за смисъла на тоА жЕвот
От Димитър Георгиев
“Вече две години заедно чакаме да вземем хлапетата от детска градина. Аз прибирам дъщеря си, той-правнучката. Даже не си спомням кога вежливите кимания преляха в кратки разговори, кога казаното напука кофража на клишетата и започна да пропуска струйки смисъл.
Преди около седмица пред градината дойде жена му. Леко притеснен я попитах наред ли е всичко. Тя ми отговори, че мъжът й трябвало да пренощува в болница заради някакви изследвания и всичко било наред, освен целувката. Не задълбах, но незададеният въпрос се закова на дъската "to do".
Вчера се срещаме пред градината, заговаряме се и аз махам намордника на елементарното, клюкарско любопитство. Питам го за целувката. Отговорът му продължи поне 10 минути, последните няколко от които ченето ми се хлопаше в коленете.
- Още като бях малък, дядо ми казваше, че сутрин мъжът има две задължения:
1.да целуне жена си и да й направи комплимент и 2. да разсмее семейството на закуска.
"Понякога жената няма да иска целувка и ще се дърпа, но ти ще я гониш. Отстъпиш ли веднъж, ще се случва пак и пак и ще става все по-често и все по-трудно да я догониш. Ще има моменти и когато ти няма да искаш да я целунеш. Но както и нивата, и ковачницата, и добитъка, така и жената има нужда от постоянство. Ще я целунеш. После ще й направиш комплимент. Дори да е Ох, колко ти отива точно това черно под ноктите! и едва тогава ще отидеш при семейството.
После на закуска ще разсмееш всички. Ама всички. Ще им говориш глупости, докато им светнат очите. Ще им казваш колко е хубаво, че имат вчерашна салата между зъбите, ще говориш за прекрасната виелица навън или за любимия ти прах от полето. Ще ги накараш да се засмеят.
И едва тогава ще започнеш деня си. И каквото и да ти донесе този ден, дори някой да не доживее вечерта, ще знаеш, че жена ти е целуната, а децата усмихнати. И така ще останат в спомените ти." (това е приблизително цитиран разказ за съветите от дядото на прадядото!)
И аз го правя. Целувам я, хваля я. И децата започнаха да го правят. С техните жени, мъже, деца. Но най-хубавото от всичко са четири поколения, говорещи глупости на масата сутрин. Всяка от тези закуски е по-смислена от половината ми живот.
На този човек даже не му знам името. Не знам къде живее, от къде е, как е прекарал последните осемдесет години, с какво се е занимавал, с какво се занимава днес.
Прадядо е на Емма. И има жена, която след повече от половин век семеен живот усеща липсата на целувката сутрин. Но и само това ми стига небето да е с две октави по-синьо . Да искам да прегърна целия свят. И да го поканя на закуска.”

Айде дуи дуи и целувкен, днес ми е много приповдигнато, а това съвсем ми оправи деня  heart
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines