Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 00:52:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на elistoilova - 07.09.2013 г.  (Прочетена 55441 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 06, 2013, 12:36:21 »

Елиии, честита темичка!! yahoo
страхотна история!!!! много хубаво си разказала всичко give_rose Bravo
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 06, 2013, 12:51:07 »

Ели, наистина всичко е много хубаво. И ние с мм искаме да си живеем в къщичка с двор, затова напълно разбирам емоциите ти. Пожелавам ти от сърце да изпълните дома си с много любов и детски смях  Good luck
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 06, 2013, 13:26:51 »

"там има нещо"   funnytooth funnytooth   това е толкова сладко smile

По принцип не съм лигава, но когато сме с милото на саме доста често си му говоря все едно съм много малко детенце. Та въпросния разговор беше проведен на нашия си език   Girl_hide
Милото определено успя да ме изненада, в момент когато най-малко очаквах.

tsve4e, milenuity,  maya_the_bee, hulcy много би благодаря за хубавите думи и пожелания  give_rose

И да се похваля, преди малко минах да взема халките  yahoo yahoo yahoo Не мога да им се нарадвам. После ще кача и снимки.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 06, 2013, 13:39:11 »

Качвай Ели да ги видим халките yahoo
Имате невероятна и сладка история! Girl_hide
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 06, 2013, 13:51:48 »

Ето гиии  danceg

http://album.svatbata.bg/elistoilova/bg/photos/250111.html

http://album.svatbata.bg/elistoilova/bg/photos/250110.html

Бяло злато, половината леко матирана, гравирани 07.09.13 Е&Т 8 (безкрайност).
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 06, 2013, 14:02:52 »

Честити халки Ели!!! Много са готини, по-нестандартни, аз много харесвам такива.
Сега видях, че и чашите са ни почти еднакви, моя модел е без матирането.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 06, 2013, 14:05:01 »

Честити халки! Много са красиви  good
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 06, 2013, 14:23:54 »

Честити, Ели Bravo Много са хубави, и нашите са с бяло злато, но и жълто злато в комбинация Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 06, 2013, 14:51:52 »

Много са красиви smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #39 -: август 06, 2013, 15:16:17 »

Ели, много хубава история имате, изглежда и при вас рано- рано се е усещало, че камъка си тежи на мястото smile

Предложението го бях чела в другата тема, и смятам, че е много сладко колко е бил притеснен милия, та ти го е оставил в стаята, и добре че си го хванала за ушите да дойде с теб, иска не иска трябва да пита smile

Пожелавам ти с тази лекота да постигате всичко, за което мечтаете, имате дом мечта, сега следва всичко останало  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 07, 2013, 07:38:47 »

Честити халки, Ели! Много са хубави, да си ги носите със много любов!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 07, 2013, 09:40:02 »

malkabulka благодаря ти  give_rose

Момичета, благодаря ви за комплиментите за халките. Ние много си ги харесваме, въпреки че са малко нетипични. Важното е обаче, че ще си ги носим с кеф.

Да обаче майка ми нещо напоследък ме ядосва, започнала е да прилича на баба ми sad Само гледа да се заяде лекичко и да натяква разни неща. Знам че понякога го прави нарочно, защото знае, че ще се вържа.

Вчера по телефона ми държа сметка защо съм поканила леля и чичо (на баща ми сестра). Как била против. То заради това гостите на сватбата се били увеличили толкова много. Сега щели гостите от страна на баща ми да са повече, отколкото от нейна. Баща ми и майка ми са разведени и години наред не поддържахме връзка, защото баба ми цял живот ме е настройвала против него. В началото на годината аз осъзнах, че не искам да продължавам така. Започнахме с баща ми да контактуваме, да си ходим на гости. Майка ми започна да ревнува, да говори разни неща от миналото. Не се опита да ме настройва против него де, но все пак явно се дразнеше. Баба ми още е в неведение за случващото се, просто си представям там колко нерви ще похабя...

И за капак – снощи мама дойде за малко у нас и видя халките и каза "Е за тези ли боклуци си дадохме златото?".  diablo

Как да им обясниш на тия хора, че моя свят си се върти около мен, а не около тях!

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 07, 2013, 09:51:26 »

Ели, и ние имаме проблеми с майката на милото. След месеци нерви и тревоги осъзнахме, че е безсмислено. Ако някой не може да осъзнае колко важен е този период за нас и че имаме нужда не т разпри и фасони, а от подкрепа и мила дума, то няма смисъл да се хабим за тези хора. Ние с моя човек имахме период, когато се карахме заради този проблем с майка му. Де факто това беше единственото заради което се карахме. Беше ужасно. В един момент решихме, че не може повече така и си казахме, че сега сме важни само НИЕ и новото семейство, което ще създадем. Който иска да е част от живота ни е дбре дошъл, но който се изпречи на нашето щастие ще бъде зачеркнат, поне докато не се осъзнае, че живота е кратък и може да съжалява, че е изгубил време, в което е можело заедно да споделяме щастливи мигове, в разпри и сърдения.

Халките ви са супер сладурчести, браво!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 07, 2013, 09:58:38 »

Елинка, мила, Миленчето е права. Недей да угаждаш на всички, няма как да стане! Това и аз го разбрах от личен опит. Явно не минава сватба без проблеми с роднини. Просто ясно заяви позицията си, кажи на майка си че това е твоят ден и да се съобразява с теб. Кажи й, че ти е баща и ти си решила да си го поканиш, защото това е твоят ден. Приятен, неприятен, това е положението! И същото стана при нас с леля му на моя, че се обърна и каза, че сега роднините по майчина линия ще са повече, от тези по бащщина при него! Абе просто им кажи, че си поканила, който ти искаш да бъде на твоята сватба и недей да хабиш нерви на такова позиивно и красиво събитие beating
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #44 -: август 07, 2013, 10:08:22 »

не се нервирай за такива неща smile и майка ми мрънка че поканих племениците на сватбата ( баща ми са 7 деца и всичките ми първи братовчеди имат деца и станаха почти 30 човека ) и мрънка че от нейната страна няма толкова много, но на мен не ми пукаше децата бяха толкова щастливи:)

Халките са ви много хубави и важно е вие да си ги харесвате, нали вие ще си ги носите  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines