Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 02:53:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 289290 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 05, 2008, 13:31:53 »

Да...,но най-интересното е ,че като ги попиташ дали ще ти я направят както искаш-те ти казват-даа няма проблем,но после май има проблеми...

Е как... Докато ти вземат парите всичко е бомба, след това става не толкова прекрасно...
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 06, 2008, 17:15:13 »

Здравейте!
За белия списьк - Деметриос Русе - страхотни са!
 yahoo  Взех си роклята преди няколко дни, беше ми малко широка, защото сьм отслабнала и те направиха всичко вьзможно да я коригират и стана добре!
Наистина са страхотни и много коректни за разлика от деметриос в софия
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: септември 08, 2008, 20:11:59 »

Аз гласувам с две ръце за сватбен салон Милена- Асеновград. Направиха от нещо, което даже не си и мислих, че ще стане като хората, моята прекрасна рокля. Много съм доволна и като отношение и като професионализъм от тяхна страна.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: октомври 08, 2008, 10:13:23 »

ха, аз не съм писала тук, срам ...

искам да споделя впечатлението си от My Lady в София, на ул. Оборище

от там си взех роклята, воалът, жартиера, цветенцата в косата; хм ... не помня дали не взех още нещо

10 дни преди сватбата направихме корекция на роклята;

за европейският начин на работа ... просто няма какво друго да кажа, освен браво;

сестра ми си взе нейната пак от там;

те са официален представител на PRONOVIAS в България.

Моята рокля си я взех готова, не съм поръчвала, просто се влюбих в нея!!!

Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: октомври 10, 2008, 20:16:43 »

Подкрепям gostenka_82! good
И аз искам да благодаря на Нели Петкова give_rose и да кажа, че роклите на Проновиас са № 1! good
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #200 -: октомври 10, 2008, 23:56:14 »

Хей, фенки на Pronovias, здравейте! И моята рокля е оттам. Днес я купих и за два часа ми направиха корекцията! Купих си оттам и обувките и воала. И аз като вас съм много доволна от обслужването. Нивото е наистина много високо. Красиви рокли, супер магазин и интелигентни дами. И за мен те са номер едно. Браво!
Активен
Katia84
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #201 -: ноември 11, 2008, 15:47:40 »

Аз отново да се изкажа за моята рокля, защото проклетията с нея не приключи с ушиването и взимнето й от салон "Нели" в Асеновград. Вчера насред сватбата, след гражднската церемония вероятно от топлото, украсата й, дето беше залепена със силикон започна да се отлепва и да пада!!  diablo По спешност я закрепихме тук-там с конец, но после от танците в ресторанта съвсем се раздърпа. А онази самозвана дизайнерка като ми я лепеше и я питах с какво я лепи ми каза "С лепило, пиле, да ти се разпадне на сватбата". Е позна, разпадна се  werewolf Но пък после го приех от веселата страна, много от гостите си взеха парченце от украсата за спомен  laugh
Роклята за абитурентския ми бал беше от "Нели" Асеновград-полата се разши още преди да съм излязла за бала. Сами си правете изводите...
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #202 -: ноември 13, 2008, 19:55:13 »

Виждате ли сега, момичета какви специалисти са нашите "дизайнери" от Асеновград?! Направо са за освидетелстване. Може ли такова безобразие? За 100 - 200 лева по-малко от цената на роклята никога, ама никога не бих рискувала да изпадна в такива спомени за цял живот. Кумата ми си купи прекрасна рокля от Проновиас от естествена коприна за 800 лева. Кажете ми, заслужава ли си нервите, а и пробите да си губим времето да ходим по няколко пъти за някакво жалко шивашко изпълнение. А някои момичета си мислят, че роклите са им красиви, но уви... Красиви са момичетата, а не роклите им...
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: ноември 13, 2008, 21:50:51 »

Аз мисля, че има и добри български изпълнения в шивашкия занаят. Това, че роклята е подплатена със скъп етикет за мен не е гаранция, че роклята е по-красива или че стои по-добре на булката.
Радвам се за всички момичета, които успеят да си спестят обикалянето, да уцелят своя модел и размер на приемлива за тях цена.
expert, не се засягай, но със 100-200 лева някои момичета ще си направят примерно поканите, или ще направят украсата или ще осигурят булченския букет и т.н. и т.н.
Сигурна съм, че роклята на кумата ти също е прекрасна, но колко хора в България могат да си позволят 800 лева? Моята кума си купи рокля за 180 лева и не мен ми беше неудобно, че я вкарвам в разходи...
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #204 -: ноември 14, 2008, 01:52:35 »

Мила Наталия, благодаря ти за мнението, но наистина това не е един или втори случай с разпаднали се рокли. Аз не искам само да защитавам и да ви натрапвам "Проновиас" (може да бъде и всяка друга добра марка - "Симбелин", "Виргиния"), но аз лично съм виждала асеновградски рокли от органза за 3 лева метъра по 800 лева - надиплили я, направили модела по снимка, но лошо изпълнен, сложили малко дантелка и фалшиви камъни. И за такива изпълнения искат 800! лева. Това са много пари. Само си направи сметка какви разходи има въпросната шивачка, за да сложи такава цена. А аз съм виждала и булчински рокли на Проновиас по 1000 лева в бутика им на "Оборище" в София. Може да са и по-семпли модели, но стоят перфектно и са качествено изработени. Та това имах предвид мила, че в Асеновград има незаслужено скъпи рокли, докато на други места има качествени рокли, за които хората все още не знаят че не са чак толкова недостъпни. Аз виждам, че ти си била с хубава рокля и мисля, че е модел "Екатерина" на "Аз и ти". Дано да не се лъжа. Ето една добра българска фирма с рокли на много добри цени, но за съжаление те произвеждат само по 10 - 15 модела цяла година и то само тях, но наистина корсетите са им са добри. 
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: ноември 14, 2008, 08:24:18 »

Здравейте,след като мина цялата дандаания,мога да кажа,че Miss Match се справиха добре,макар че в началото не ми вдъхваха доверие,но крайния резултат беше на лице-роклята ми беше много удобна,а и вдички я харесаха,както и аз естествено good Така че минават май към белия списък good
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: ноември 14, 2008, 10:06:10 »

expert, съгласна съм че има страшни боклуци на нереално високи цени. Качеството наистина е най-важно и с него не трябва да се правят компромиси. Аз в Асеновград не съм ходила изобщо, но по Пиротска има булченски магазини, които  bad
Активен
Katia84
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #207 -: ноември 14, 2008, 13:39:48 »

Виждате ли сега, момичета какви специалисти са нашите "дизайнери" от Асеновград?! Направо са за освидетелстване. Може ли такова безобразие? За 100 - 200 лева по-малко от цената на роклята никога, ама никога не бих рискувала да изпадна в такива спомени за цял живот. Кумата ми си купи прекрасна рокля от Проновиас от естествена коприна за 800 лева. Кажете ми, заслужава ли си нервите, а и пробите да си губим времето да ходим по няколко пъти за някакво жалко шивашко изпълнение. А някои момичета си мислят, че роклите са им красиви, но уви... Красиви са момичетата, а не роклите им...
Искам само да уточня, че негативното ми изказване е насочено само към конкретния салон, който цитирам. Макар че все още не съм си избрала рокля смятам, че има хубави български рокли и в София, и в Асеновград, въпросът е да човек да попадне на правилното място. Не съм съгласна с това, че всичко се слага под общ знаменател.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: ноември 14, 2008, 16:35:59 »

аз също мисля че не е правилно всички фирми ад се слагат под общ знаменател.
мойта рокля е от никому неизвестна фирма в асеновград, но съм много доволна от нея. не се разпадна а цял ден бях с нея smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: ноември 15, 2008, 08:54:34 »

И аз съм съгласна с горните мнения.Моята рокля е също от българска фирма, беше това което съм искала винаги, нямах проблеми с нея през цялото време и сега си е здрава като изключим, че я понастъпах и има малка дупка от това.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines