Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 10:31:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 289554 пъти)
 
stanislava86
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #165 -: февруари 05, 2008, 15:13:32 »

някой  можели  да  изрази  мнение  за   оксана,  както и  да  даде  техен  сайт?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 05, 2008, 15:31:27 »

Виж тук:
http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=310.msg42996
Активен
stanislava86
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #167 -: февруари 05, 2008, 15:43:21 »

мерси, но аз искам  да  разгледам  техните  рокли, за6тото  баде6тата  ми  свекарва ги е  гледала , а не може  да  ми  ги  покаже
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 05, 2008, 22:54:30 »

Аз си взех рокля от "Лита". Много от моделите са по мой вкус, бях си харесала 3-4, но в крайна сметка си избрах най-хубавата. Нормални цени са и са с добро качество. Препоръчвам ви ги.
Активен
Jessika
Новак
*
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 06, 2008, 09:25:49 »

Моята рокля е от Александра - Асеновград. Мога да кажа, че съм доволна  good
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #170 -: февруари 13, 2008, 16:39:28 »

Аз се сдобих с две рокли в една.Страхотен модел на Симбелин.За официалната част беше дълга,а след сваляне на една част стана къса и се чувствах чудничко на купона danceg
Активен
bobyrbulka
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #171 -: март 10, 2008, 15:09:27 »

Искам само да споделя с вас негативните си впечатления за Катерина - Асеновград...Когато помолих да премеря един от изложените модели, бях запитана дали точно това е роклята, която искам, дали това е размерът, който ми трябва, дали цветът е такъв, защото НЕ дават да се пробват рокли, ако няма да ги купиш след това!!! Интересно как без да мериш можеш да прецениш дали роклята е твоят размер и дали моделът ти отива...???
Скапаха ми деня с грубото си отношение!  cray
« Последна редакция: март 10, 2008, 21:24:11 от fiibi_bg » Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 17, 2008, 23:35:42 »

По същия начин така се разочаровх от Оксана - поставям я в черния списък.....не можело да се пробва, ако няма да я купя...за да не се нацапа....а тя толкова беше мръсна, че дори ми се отщя да я пробвам, какво остава да си я купя.... 
В крайна сметка си купих роклята от Грънчаров и син в София от представителния магазин. Оттам си взех и голяма част от аксесоарите -  продавачките са много любезни. Роклите на Грънчаров на мен лично много ми допаднаха. На място пробвах 4 рокли и в четирите се възприех, много ми беше трудно да си избера една от тях...Поставям оценка 6+ за бързо свършената работа...и за моделите, които предлагат...
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 18, 2008, 17:19:05 »

В белия списък "Холидей" на Стамболийски!!! good good good
Браво както за роклята, така и за отношението и професионализма на продавачките
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 21, 2008, 12:51:50 »

 И аз съм "ЗА" с двете ръце за салон "Холидей" на Стамболийски smile
Страхотни модели и много добро обслужване  good
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 21, 2008, 13:06:12 »

Моята рокля не е от Холидей, но момичетата, работещи на Стамболийски наистина са много учтиви и си разбират от работата. Въпреки голямото пробване не успях да си харесам рокля от там, но ме притесни и факта, че се шият във Варна и има само една или две проби, не помня вече.  pardon
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 21, 2008, 15:27:44 »

Да, във Варна се шият, но корекциите са в София. Аз имах само две проби good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 23, 2008, 15:14:00 »

Вдигам 2 ръце за Анна Мария Бела, много са мили, можеш да пробваш, колкото си искаш, предлагат обувки, чантички, всичко в тон с роклите! Аз си харесах рокля от там, но за всеки случай ще проверя и в Асеновград! Ако имам още инфо от там, ще ви пиша!
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 11, 2008, 10:54:10 »

аз си поръчах роклята от асеновград- Александра.жените бяха много любезни и се съобразиха с всичките ми изисквания за промяна на модела(за разлика от други,където ми се налагаше чуждо мнение все едно не давам аз парите,ами ми я шият подарък)моделите им също бяха много хубави и различни.за резултата обаче ще пиша след 27.07.08 тогава ще е готова.вижда ми се много време да чакам,но дано е за хубаво
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 08, 2008, 14:20:57 »

Бях обещала да пиша катос и взема роклята, е преди това бях с две ръце за Мария Анна Белла, сега съм с две ръце и два крака ЗА тях! Браво!!! Отношението е страхотно, роклята е страхотно изпипана по мои мерки (техен модел), просто нямам забележки!!! И чанта и обувки и було си имам от там, всичко е в тон  с роклята!! Ако трябваше пак да избирам отново бих била с тяхна рокля!!!!Снимки в галерията!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines