Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 03:12:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lady_in_love - 23.08.09  (Прочетена 77032 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 05, 2009, 10:14:09 »

Лейди рикличката е много красива  Bravo С такава рокля и аз бих ти станала шаферка  blush
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 05, 2009, 11:09:31 »

Роклята е невероятна браво  Bravo
А тези красоти дето си го паказа ще ги изпапкам от екрана  tease
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 05, 2009, 11:14:52 »

Роклята е невероятна браво  Bravo
А тези красоти дето си го паказа ще ги изпапкам от екрана  tease
Ще бъдат много ефирни шаферки. А малките "бонбонки" си предстявам какви красавици ще са.
Кетъринга ви ще е страшно красив.
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 05, 2009, 13:46:12 »

Аз и в другата темичка ти казах че роклята е невероятна Bravo
А карвинга Oh my ...-нямам думи smile
Всичко е страхотно
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 05, 2009, 18:01:20 »

Ох момичета почна се и с нервите,сега отидохме да вземем бутилките за алкохола и се оказа,че са ни събрали само 15,който ни вършат работа  и сега незнам от къде мога да купя празни бутилки в Пловдив cray,помагайте моля ви,ако знаете,че ужас,аз бях толкова спокойна за това,а виж какво стана.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 05, 2009, 21:13:01 »

Аз не мога да ти помогна за бутилките за съжаление, но ти се успокои - ще намерите решение.

да не забравя - прическата ти е СТРАХОТНА! Аз имам проблем с прическата и си краднах една идея от твоята галерия.

А за кетъринга - то е ясно, че всичко е перфектно.
« Последна редакция: август 05, 2009, 21:18:57 от siss » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 06, 2009, 12:33:01 »

Привет момичета!

siss мила радвам се,че съм помогнала с идея за прическа! Wink

Иначе какво да кажа бутилки все още въобще и не сме измислили от къде ще намерим и ще полудея с тях,направо незнам!За сметка на това обаче свършихме една полезна работа,поръчахме обувки на милото,хареса си сиви/нещо като крокодилска кожа във сиво/,много са хубави,стоят идеално с костюма,малко по екстравагантни са като цвят,но пък стоят найстина добре,черното нещо много се открояваше на самия костюм и не стоеше много добре,сега остана само да му купим един хубав сив колан и ръкавели и той ще е напълно готов.Когато дойдат обувките ще ги снимам и ще ги покажа.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 06, 2009, 12:37:34 »

Ей Лейди, я не се давай. За едни бутилки, нямате ли някой познат в заведение, ние нашите просто помолихме от заведението да ти отделят 12 бутилки. Ще им вържем по една панделка и готово.
Не се притеснявай. Горе главата.
Честито за екстравагантните обувки. Чакам снимка с нетърпение. good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 06, 2009, 12:55:01 »

lady, нямат ли в ресторанта примерно гарафи и от там да наливат?мисля че ще стане добре smile
иначе се сещам само за стъкларския завод, но не знам какво количесвто може да се купува?Друг вариант е да няма бутилки по масите, а като иска някой да му сипват на бара и сервитьорите да му носят.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 06, 2009, 13:06:35 »

Ох Ани проблема е,че ние имаме само едни познати със заведения и ги бяхме помолили да ни съберат,и те ни събраха само 14,който ни вършат работа,а на нас ни трябват поне 40 броя. sad
Руми незнам дали имат гарафи,трябва да питам,иначе да сипват сервитьорите май ще стане трудно,защото работата ще се омота много и ще става бавно и етикети не съм направила,ама то както върви няма да има на какво да ги слагам тези етикети. funnytooth
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 07, 2009, 09:21:18 »

lady , какви бутилки събирате (от какво)? Като цяло можете да попитате някое много посещавано заведение (дори и да не ги познавате, те така и така ги изхвърлят) и като има голямо текучество от хора за 5 дни ще ви съберат, а друг вариант е по пунктовете за изкупуване на амбалаж - но не е за предпочитане girl_wink
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 07, 2009, 14:29:48 »

Здравейте милички!Първо да се похваля с най-важното нещо намерихме бутилки yahoo yahoo yahoo,леле така се бях притеснила,добре,че всичко се нареди,бащата на милото ги е намерил от някъде ,незнам и аз откъде,но важното е че вече имаме. :PСега да се отчета какво свърших днес,купих сив колан и ръкавели на милото,купих и един черен колан за скъпия ми татко,освен това си купих й червило,спрях се найстина на Макс Фактор,обаче купих от предишната им серия/всъщност разликата е,че е с по-малко блясък от тези новите сега/защото от новата серия не можах да си харесам подходящ цвят за мен.Иначе е идеално червилото сложих го,изчаках 1 минута,сложих и запечатката от горе и не мърда,не остава нито на цигара,нито на чаша на нищо,ще видим сега до кога ще изкара така,вече около 3 часа и половина стоя с него. ;)Ей сега ще пусна снимчици на нещата който купих. blum

Благодаря ви много за съветите за бутилките,ох така се радвам,че се нареди този проблем.
« Последна редакция: август 07, 2009, 14:38:08 от lady_in_love » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 07, 2009, 14:31:02 »

Ето го червилото,запечатката не съм я извадила от кутията


* DSC09987 [800x600].JPG (65.32 KB, 450x600 - видяно 173 пъти.)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 07, 2009, 14:32:52 »

ето го и колана,да ви кажа чесно доста трудно го намерих,никъде няма сиви колани crazy


* DSC09983 [800x600].JPG (31.72 KB, 800x600 - видяно 184 пъти.)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 07, 2009, 14:36:20 »

Ето и ръкавелите,нещо не са излезнали много добре  nea,на живо са по хубави,имат блясък,много зор видях с тези ръкавели,милото искаше кръгли,изчистени,но уви не можах да намеря такива и затова решх тези правоъгълни са,но все пак са изчистени.


* DSC09978 [800x600].JPG (39.87 KB, 800x600 - видяно 164 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines