Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 20:36:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 7 - ма част  (Прочетена 195031 пъти)
 
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 12, 2013, 13:05:31 »

Аз пък онзи ден бях на пробна прическа и грим. Като цяло съм доволна. Ще отида още веднъж, за да дооправим разни неща и да стане точно както искам да изглежда . Не знаех, че като ходиш на пробна прическа те навръзват съвсем леко, не така както ще е тогава. Ето снимки :


* probna.jpg (68 KB, 960x720 - видяно 280 пъти.)
Активен
flora_8
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #241 -: юли 12, 2013, 15:40:04 »

Страхотна прическа, Axenia, много ми харесва  good
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юли 12, 2013, 19:44:48 »

Според мен, това кълбо отзад разваля профила ти. Изглежда ми несъразмерно спрямо общата картина. Не искам да те засегна, лично мнение  blush
Идеята обаче, много ми харесва!
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #243 -: юли 13, 2013, 07:55:43 »

И на мен ми изглежда малко неестествено, не знам дали не е от гледната точка или от това, че не е стегнато добре. Имаш ли снимка как трябва горе долу да изглежда или фризьорката го направи по въображение?
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 15, 2013, 16:49:44 »

ми нямам снимка. Дааа и на мен това не ми харесва отзад. Пък и е много хлабава. Разбрахме се другият път, да е по-прибрана. Отгоре да няма път, малко по обем и самите плитки да са по-ниско и по прави (за самите плитки не съм сигурна дали ги искам).
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #245 -: юли 15, 2013, 19:49:32 »

На мен плитките не ми допадат. Но аз не ги харесвам и по принцип за сватба. Плитката не е официална прическа good
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 15, 2013, 22:05:39 »

Момичета, имам едно въпросче.. blush Тъй като решихме с мъжа ми да си правим следсватбена фотосесия, а тя ще бъде вдругиден, та се чудех каква прическа да си направя. Видимо след всички опити преди сватбената прическа се разбра, че моята коса има собствено мнение за къдриците, та се чудех дали на изправена дълга коса би стоял добре воала..? Имайки предвид факта, че снимките ще са в Смолян, а там не знам никакви фризьорски салони (ако има смолянски булки моля да помагат  smile ), просто да ми изправят косата, да сложат някакъв акцент или аз ще си направя нещо, за да може да се захване воала.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 15, 2013, 22:08:58 »

Аксения, наистина бухналостта е прекалена, а плитките много ми харесват, но аз обичам плитки по принцип smile Щом сте се разбрали следващият път да е по-стегнато, значи е супер. Не знам как изглеждаш отпред, но това, което виждам от снимката като замисъл много ми харесва smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 15, 2013, 22:50:16 »

На мен плитките не ми допадат. Но аз не ги харесвам и по принцип за сватба. Плитката не е официална прическа good

А, не така с лошо за плитките.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 17, 2013, 08:28:00 »

Относно дългата коса...и нашата фотосесия беше 3 дни след слватбата и имах час при същата фризьорка, която трябваше само малко да я вкара в правия път (косата ми е по принцип със собствено мнение)...но ми се провали часа в последния момент и трябваше да си остана с пусната коса smile
Ето няколко снимки в съвсем небрежния й вид и с наличен вятър Wink Сложих си и воала за малко с 2-3 фиби, но беше само за покриване на лицето ми на една две снимки..


Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 17, 2013, 14:36:58 »

Десии снимките са чудесни  Girl_hide Идеята и на двете е много готина, наистина много ми харесват Bravo А в черно-белите има нещо мистично..
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 17, 2013, 16:55:44 »

хубавото на черно белите снимки е, че не обръщаш внимание  на цветовете, а на композицията, хората, идеята на снимката...
Тази ми е любимата снимка:
http://www.alexstudio.bg/uploads/8/0/4/3/8043004/3361513_orig.jpg

Моите приятели много хареса снимките ми с небрежна коса, макар че много харесваха и прическата ми, но цитирам: тя не показваше красотата на косата ти...дрън дрън Wink Аз пък не си я харесвам, но това е друга тема!

Да не съм съвсем офтопик:
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 17, 2013, 17:19:58 »



ето я моята прическа smile искам да ви кажа, че не съм ходила на пробна, просто обясних какво горе долу искам и показах роклята. прическата издържа цял ден без да мръдне, че даже на следващата сутрин, след като бях преспала с нея, изглеждаше перфектна smile
Активен
bulkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #253 -: юли 19, 2013, 18:49:16 »

Аз искам да съм със спусната коса. Косата ми е със средна дължина -до раменете е,леко чуплива, но не е гъста, даже напротив. Ходих на пробна прическа, фризьорката ме накъдри с пресата станаха симпатични къдрици, но не се задържаха много. Тя ги напръска съвсем леко с лак, понеже аз не и позволих повече, тъй като много мразя от тези къдрици-тип мокър ефект, които стоят като препарирани на главата ти. Нямаше да имам против, ако се бяха просто отпуснали къдриците много, но при мен те направо изчезнаха и стоеше много грозно право и стърчащо наляво и надясно. И сега се чудя какво да правя дали да съм с права коса или накъдрена с ретро преса. Много ми харесват прически като тая на снимката, но нямам идея как се правят. Фризьорката ми не е много добра, сватбата ще бъде в провинцията, в малък град и трябва да се примиря с това, която имам.


* pricheska.jpg (10.01 KB, 400x249 - видяно 2766 пъти.)
Активен
bulkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #254 -: юли 19, 2013, 18:53:01 »

По едно време си мислех дали с ролки няма да се получи по- добре. Иска ми се къдриците, ако ще е къдрици да стоят естествено и ако се отпуснат да е леко начупена , но не стърчаща и напълно права.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines