Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 15:06:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Искате ли да си разменяме подаръци за Великден?  (Гласуването приключено: март 24, 2015, 19:23:46 )
Да - 8 (100%)
Не - 0 (0%)
Общ брой гласове: 8

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искате ли да си разменяме подаръци за Великден?  (Прочетена 49690 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #90 -: април 06, 2015, 10:25:11 »

Аз по принцип много обичам да ми подаряват книги, което се случва супер рядко. Обичам и да си купувам, ама и това рядко ми се случва. Затова пък си задоволявам мерака за четене със сваляне на книги от интернет и разпечатването им blush Сега нали се повдига темата за това колко (не)чете българинът. Ще ми е интересно за какво става дума Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 06, 2015, 10:28:48 »

Аз не написах, че най-обичам да ми подаряват книги. Ама Еми се е досетила сама  girl_wink
Мога да я изпратя, за да я прочетте по-нататък.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 06, 2015, 10:33:04 »

Аз да кажа ,че съм работна.а работата ми е на 15 км от вкъщи  и един куриер на Еконт ходи до вкъщи ,но нямаше никой .Подаръчето ще ме чака в офиса на Еконт и като вземам Явко от ясла ще си го получа. yahoo yahoo yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 06, 2015, 10:45:39 »

Нанси, много красиво си аранжирала цветово снимките. Не знаех  нито за рефан, нито за книгите, права си smile. Избрах подарък, за първа година, какъвто на мен би харесал.  heart

Фийбс, чакаме и твоя smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 06, 2015, 11:10:01 »

Днеска и аз пуснах моя подарък, казаха утре да го очаква моето паркче и дано се зарадва!
дано не възрази на опаковката
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 06, 2015, 11:24:16 »

Еми, аз избрах подаръка по същия начин. Не познавам лично много от съфорумките и реших да рискувам. Дано не се изложа и да харесат подаръка smile
Хайдеее, качвайте снимки на подаръчета.  bouncinggirl hurrah
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 06, 2015, 11:26:18 »

Ох, моето зайче, ще получи последно подаръка си, но ще е най-късно утре.. Много ме забави този ми престои във Враца, ама дано е за добро и обещавам ще се постарая да го изненадам приятно  heart give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #97 -: април 06, 2015, 12:19:14 »

Ееее радвам се много че подаръчето се харесва smile За кошницата - можеш да я задържиш и да я предадеш на друга булка - на мен това ми беше идеята, ама явно съм забравила да го напиша smile като в онова филмче с пътуващите панталони smile Дантелата е от моята рокля и се надявам да ти донесе късмет а другите работи с кеф да ги ползваш smile

Другото ми зайче да си чака подаръка в сряда, че днес не можах да го пусна lol))

Аз получих смс от еконт но много късно го получих - явно днес всички имат проблеми и Дефакто те са дошли куриерите преди да получа смса и са си тръгнали. Утре ще дойдат пак smile така че утре ще показвам и аз...

Еми твоето подаръче е невероятно, завиждам на Нелката smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 06, 2015, 13:25:18 »

Миленка, написала си го, аз също така разбрах.. Ама колегата ми възмутен вика, това е назаем - ти все да си присвоиш  blush Та.. хахаха Прекрасно е всичко  give_rose give_rose heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 06, 2015, 13:28:26 »

Миленка,  give_rose Благодаря!
Страшно мил жест и идеята е супер готина! Магията на пътуващата кошница за сватбени късмети  heart
Един въпрос: кой я украси? smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #100 -: април 06, 2015, 14:27:45 »

Ами на мен също ми е подарък, така че нямам представа... но за винтидж сватба е страхотна smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 06, 2015, 15:04:36 »

Момичетааааа ,ние с Пандето си разменяме подаръци тази година smile:)Наистина трябва да има емотикона пандичка.Получих много хубав подарък.Страхотно панерче и шапка в тон ,керамична поставка за яйчицето на Явко и камионче за него.Всичко това придружено с картичка,пълна с най-милите думи .

Благодаря ти ,Панде /селфи със шапката не направих ,че съм с един компрес на врата и съм негодна за снимки /.Всичко е перфектно и ще бъде използвано по предназначение.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 06, 2015, 15:05:56 »

Обещавам да продължа идеята  good Аз ще сменя само цветчетата да са същите, като на късметчетата ми  yahoo

Фийби, прекрасен подарък.. Ох, толкова е прекрасно това с размяната..  Yes heart

Браво на Панди  Bravo Bravo give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 06, 2015, 15:18:14 »

 Bravo Bravo Bravo Bravo на Пандето за хубавите подаръци. И на картичката има мъфини  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 06, 2015, 15:37:20 »

Ако знаете колко ми беше трудно да не се издам в събота lol Много готино се получи, а аз наистина като разбрах, че имам пратка и веднага си помислих, че е от fiibi_bg. Обаче, след това, по пътя до Еконт се разобеждавах, че едва ли чак такъв късмет smile Много е весела размята, макар, че този път не се включиха много съфорумки.

Идеята с кошничката наистина е много яка, а Еми е избрала много сладурско-момичешки подарък.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines