Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 23:21:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2020  (Прочетена 58685 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: август 24, 2020, 11:45:02 »

Здравейте smile

Аз май не съм писала скоро.

Миналата седмица в четвъртък бяхме в един зоопарк и си изкарахме хубаво. Въпреки че аз си бях забравила портмонето вкъщи и се връщахме от магистралата. После забравих обувките за вода на Бамбук в магазина на зоопарка. Не знам как не си забравих главата някъде.

В събота ходихме всички на реката и си играхме с камъните и във водата. Вчера малко преднашия блок, че отдавна, не си беше играл с децата там.

Вчера нашите приятели тук, дето живеят през улицата ни изненадаха, че ще се местят в Англия. Напоследък бяха малко странни и се чудех дали не са решили да се върнат в България, но явно са измислили друго. Не съм ги разпитвала, но няма да им е лесно с двете седмици карантина дето ги чака там.

Аз имам много раници - от Декатлон, една DC, сега ми е любима една от магазин тип Лидл. От Парфоа имам една малка чанта, ама не мога да кажа дали е издръжлива, защото я нося само за официална.

Хубава седмица
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #181 -: август 24, 2020, 12:07:04 »

Привет!

 На нас почивката ни мина. Много хубаво беше. Спокойствие, природа, време, прекарано тримата. heart Вчера ни стана мъчно като се разделихме, защото предни ден питахме Ж. какъв подарък иска и тя каза: Не искам голям подарък, не искам малък подарък, не искам баба и дядо, искам мама и тати. Разциврихме се и 2мата с ММ. Поне в петък пак сме там.Хубавото е, че изневиделица нещата се подредиха, че ще можем на първо време да комбинираме и септември да сме си тримата вкъщи. Това не се е случвало от началото на годината и на мен ми е вълнуващо. Свекървата ще е отпуска и да имам ангажименти ще застъпва. Първите дни ще са на море и предложиха да вземат Ж., но ще взимат и племенниците и 3 деца на 2,4 и 8 години с 2ма възрастни на 65-70 години ми се виждат много. Освен това и Ж. е свикнала с нашите и на свекърите не знам как ще реагира, та сме пас.
От цялата работа толкова хубаво ми стана, че даже не се вълнувам, че следобед ще ходим да купуваме телефон. Приоритети. blum

Булче, адаптацията явно се подобрява. Дано така продължава!

Али, хубаво е, че са те оставили да си починеш насаме. Аз откъм дете не съм натоварена, но нещо тия дни и ММ ме дразни, ама скоро ще ми липсва времето, в което не е бил в офиса. good
Хайде хубава седмица! Стигнахме до циганското лято, та да видим лято въобще. Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #182 -: август 24, 2020, 12:12:57 »

Карантината тук никой не я следи, не ги мисли.  smoke

Снощи нашите съседи решиха да се прибират от почивка в 1:30 сутринта и разбира се малките им чудовища събудиха целия квартал, не е много ясно как посред нощ имат толкова енергия, да не говорим, че сутринта се разблъскаха преди 8 ... аз най-вече се чудя от къде смелост да ходят на почивка със самолет и 2 деца в тия времена, ама хора всякакви.

Трябва да готвя, а пък ме мързиииии ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: август 24, 2020, 12:20:50 »

Булче, още малко и ще свикне Пухчо, ще си живее като цар.
Ми тука за раници се говореше, Аз Парфоа не съм чувала май. Ама като гледам не са много издръжливи.
Виви, кви са тия хуни бе? Вие нали сти в къща и при вас ли се чува толкова? Над нас нали живее куче и супер малоумните му стопани, вчера до 1.00 му мятаха топка и то търчи, блъска се, събаря разни неща... няма спане.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #184 -: август 24, 2020, 12:52:06 »

До 1 часа?! Аз щях да съм извикала полиция до тогава ... в къща сме, но тя е долепена до тяхната и съответно се чува, ако много беснеят. Не може да ме събудят, но ги чувам те като са будни, щото търчат нагоре надолу.

Днес една колежка, която току що си ремонтира квартирата, ми каза, че хазяина й се обадил да се изнесе до месец ... е не ги разбирам такива хора, взе си 1 седмица отпуска, щото съседите ги наводниха, само направи ремонта, сама си плати и сега я гони, щото дъщеря му искала да живее там?! Много удобно ... много ме хвана яд, че и момичето има 2 животни как ще си намери квартира не знам.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: август 24, 2020, 13:01:07 »

Здравейте!

Ние в събота ергенувахме. Сутринта търчах за прическа, после на обяд бяхме на кръщене. Уж навреме отидох за булката след това, но се оказа, че съм изпуснала младоженеца, когато е отишъл да я вземе. После ритуала, пак църква, ресторант. Направо бях като пребита, когато се прибрахме.  angry И емоционално повечко се натоварих май. Мисля, че не ни се очертават повече сватби в близко бъдеще. nea

Свърши ни отпуската и ММ от ден е на работа. И аз трябва да се върна към работния процес, че имам малко натрупана работа, но имам време. Много хубаво ни беше да сме си тримата. heart  Днес ми беше странно.

Аличка точно ме нацели като писа за Zivert. Цяло лято й слушам песните. Много ми харесва и тя и творчеството й.  heart

Панда, като писа за забравяне, се сетих как миналата година тръгнахме без пари за морето, защото ги забравих вкъщи. Чак в София се сетих. Добре, че в картите имахме.  blush

Някой писа и за телефон. ММ ми подари за рождения ден Samsung S8+. Доволна съм засега. Прави хубави снимки, като аз го използвам главно за това + няколко приложения и програми. Преди бях с Huawei. Много си го харесвах, но нещо май батерията му се наду. Иначе много си пазя телефоните и не обичам да сменям.

Хайде хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 25, 2020, 08:12:17 »

Добро утро!
Как сте? Наспахте ли се?
Аз днес спах 20мин отгоре, ама се чувствам толкова по-добре. Дано да си запазя свежестта до края на седмицата. Остават ми още 5 дни да работя /ако пак не ми спрат отпуската/ и вече почвам обратното броене.
Миме, вие сте се разбили от купони бе. До колко откарахте? Алекс водихте ли го на някое от нещата?
Адиктед, взе ли телефона?
Хайде лек и спорен вторник?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #187 -: август 25, 2020, 08:51:18 »

Привет!

 Даа, с нов телефон съм. Зелена S10ка, хаха. Ех, къде останаха времената да си прехвърляш ценната информация, пък да си избираш тапет и мелодия. Всичко се премести и нареди за 30 мин. Телефоните вече са по-умни от голяма част от потребителите. Wink

 Аз се наспах, но нещо не съм на фокус. Сложих на ММ захар с кафето, изсипах го, после по инерция му го поръсих с канела. Тръгвам да правя нещо-забравям... Вчера от разбиване на фрапе счупих чашата, в която го правя. angry Сега Пепко извън МОЛ трябва да търся, че да си попълня комплекта. Сатурнова дупка следварително дали може да ме хване?!

 Хайде лек вторник!

 

 
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 25, 2020, 09:08:44 »

Пепко, извън мол, има в Люлин 3 мисля се води. Точно до Била. В близодт има и адидас и доминос. А Също и на Ботивградско, срещу Джъмбо.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 25, 2020, 09:39:35 »

Добро утро!

Племенницата е решила да си прави рождения ден на село и чакам да дойдат да ни вземат. Какво се побъркаха тези хора, не знам.. crazy
Имам да докупувам още нещо към подаръка й, но не знам дали ще имам време.

Рат, към 12.30ч се прибрахме. Не сме го водили с нас, бяхме си само двамата. В ресторанта нямаше да иска да седи, заради музиката, а ритуалите са си мъчение за децата. Много добре ни се отрази, иначе нямаше да можем да се отпуснем.
На море ли ще ходите пак вие?

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #190 -: август 26, 2020, 08:32:12 »

Добро утро!

Остават ми няколко дни до лятната отпуска, а съм по-напрегната от всякога...  angry На всичкото отгоре сънувах безумни неща и се сетих, че едно време  леля беше фен на съновници и си проверяваше разни неща в тях... гугълнах ( Браво, Киви! Гениална идея!) и изчетох един тон ужасни предсказания... и познайте дали съм по-добре...  crazy crazy crazy

Психологичната дружина, във вас ми е надеждата, няма нищо по-нормално от това да сънуваш зъболечение на зазоряване, ако предния ден си се занимавал 100 часа с документацията на фонда ... и апокалипсиса се отменя... нали  tease?

Оммм... утре ще ми пристигне новия бански smile Много съм смела да си го поръчам онлайн, а може точно това да е всемирната катастрофа...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 26, 2020, 09:41:52 »

Стига да е зъболечение, но не и вадене на зъб- всичко е  наред.

Аз се завърнах от дъълго пътуване с кола до Германия и обратно. Цяло приключение си беше, но пък хем откарахме работни дела, хем за първи път бях там и успях да откъсна три дни за снимки и шопинг. Сега дваж пъти повече ме дразни разхвърлията и мизериите из София, но тук съм се родила и тук ми е домът. pardon
Успяхме да напълним колата и с препарати за почистване- започнах да ги пробвам и определено разликата е скандална с тези от БГ. diablo
Най ме хванаха бесните как бебешките храни и козметики са за без пари там- спрямо стандарта им и дори спрямо моя. Тук в Бг ни мислят за балами с тия цени. diablo
Въобще много неща имам да споделя за народопсихологията им, нашата- не са всички хубави, разбира се.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 26, 2020, 09:50:51 »

Здрасти!!!
Миме, да на море ще ходим пак и после в Смолян малко планина.
Киви, тия съновници в 90% от случаите квото и да сънуваш все е гадно. Не знам как ги определят и измислят, но ми е интересно наистина как са стигнали до тия заключения.
Еми, добре дошла на родна земя! Ще свикнеш с реалността отново  Wink
Ама къде сте другите? Голямо затишие е тези дни.
Свекърва, пак се изгуби и липсва.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #193 -: август 26, 2020, 10:06:50 »

Привет!

 Аз вчера успях да си сменя клавиатурата и вече не се чувствам като чиновничка в предпенсионна възраст, че не знаех коя буква къде ми е. blush

 Киви, аз често сънувам зъбни проблеми. На мен си ми е останала травма от ортодонтското лечение и понякога сънувам, че е трябвало да ида да ми махнат брекетите и не съм отишла и съм ги носила от тийнгодините до сега. crazy Много са неприятни и реалистични такива сънища, но не съм забелязала да се е случило нещо лошо в последствие. good

Еми, няколко дни и ще свикнеш. Като се върнах от Щатите помня, че се дразнех много и от тогава ми е останало да си търся правата като клиент. Тогава ми попадна някакъв афоризъм"Ню Йорк сити, Лондон сити, София-гладни". Скоро ММ изнамери някъде клип на София от началото на 90те по Графа, Витошка и Пиротска снимано май...еми и по-зле сме били, но и по-добре можем да сме.  good

 Аз днес го обърнах на консервна фабрика. Пека чушки пълнени със сирене и яйца, после ще пека и патладжани. В края на лятото ни се ядат лятноесенни манджи, че не ми се мисли как скоро ще е съвсем есен. ММ днес с изненада установи, че в 6 е още тъмно. sad

 Хайде лека сряда и да се явите, които не сте Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #194 -: август 26, 2020, 10:57:08 »

Привет!

Аз май не съм се разписвала от няколко дни, та да се отбележа.

Вниманието вкъщи е посветено на котарака, направо ни хипнотизира, всички само около него се въртим. Голям шемет е, още се страхува от нас, но пък е кротушко и като го вземеш мърка и заспива, умничък е, свикна с тоалетната веднага, хапва, сега сме му поръчали и катерушка за да си завладее, да се катери и дано да спре да си остри ноктите в дивана.Харесал си е и пердето, слава богу че ми е за смяна вече та да не го жаля хахах.

Олее Еми ти хубава разходка си направила. От Германия нямам никакви впечатления, била съм само за 24 часа, но от Париж не са ми изобщо хубави, там и дрехи и храна е на тукашните цени, даже и по-високи, бая мръсничко че, дупки, безредие по улиците.Канада и САЩ също не са ми впечатляващи, в САЩ съм изкарала две лета, някак за там имах други очаквания, малко нереалистични създадени от филмите, но пък е страхотен опит за всеки да види и усети.Мен трайно ми затвърдиха мнението че не е моето място и нямах търпение да си се прибера тук. В Канада ме разочароваха многото бездомни хора, на всяка крачка,просто е ужасно, говорих и с колегите канадци, потвърдиха че е огромен проблем в момента това и че броя им расте ежедневно.

Ta така, хубаво е човек да пътува, да вижда, но най-хубаво ми е да се прибера у дома smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines