Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 07:25:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 69728 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: декември 22, 2009, 16:15:45 »

Аз да кажа тук, тъй като другата тема а заключена, че днес пуснах подаръка и утре ще е при моят Послушко. Искаше ми се много да го подаря на живо, но не успях. Няма да е сред първите получени, но пък ще е близко до Коледа  pardon
Надявам се да се хареса - избрах го с много желание и най-мили чувства  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: декември 22, 2009, 17:24:28 »

И аз днес го пуснах и сега като се прибрах си намерих картичката  laugh Тъй че нека моето послушно дете прости на изкуфялата си бременна Снежанка  blum
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: декември 22, 2009, 20:10:58 »

И аз си имам подарък, само влизам да кажа, че ще къпем Толито и после ще дам подробности yahoo
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: декември 23, 2009, 08:14:21 »

Аз днес цял ден ще надничам тук, че моето послушно дете ще има подарък :)Дано да се включи и тя малко по-късно smile
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: декември 23, 2009, 11:40:54 »

Аз сигурно съм най-закъснялата Снежанка. Днес си пуснах подаръка, но той ще пристигне утре - тъкмо за празника. Bravo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: декември 23, 2009, 11:47:17 »

Аз да кажа тук, тъй като другата тема а заключена, че днес пуснах подаръка и утре ще е при моят Послушко. Искаше ми се много да го подаря на живо, но не успях. Няма да е сред първите получени, но пък ще е близко до Коледа  pardon
Надявам се да се хареса - избрах го с много желание и най-мили чувства  give_rose
И аз си имам подаръъъъъък danceg Имах сериозни подозрения, че някоя от форумките, взели участие на срещата е моята снежанка, но нали бяхте 7, та не знаех коя от вас. Роси, страхотно много се радвам, че ти си моята Снежанка. Избрала си наистина красив и стилен подарък, а чорапчето за Влади е просто уникално сладкоооо smile Благодаря ти от все сърце, наистина много ме зарадва. Но първо отворих плика с картичката, защото за мен беше по-важно от кого е подаръкът и какво пожелание ни е написал blush
 Аз точно днес щях да купувам някои нещица, за да допълня украсата, та тези уникално красиви свещничета си идват точно, ама точно на мястото!!! А в това сладурско чорапче ще слагаме всяка година по нещо за Влади, това вече ще си е неговото коледно чорапче!!! Изпращаме ти много обич и целувки!!! Снимки, малко по-късно, че ми е паднала батерията на апарата. Опаковката съм снимала с телефона, но самият подарък, ще го щтракна с фотото smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: декември 23, 2009, 12:11:46 »

О, Ел, да знаеш как се радвам, че е стигнал при теб. Вчера като вземах адреса от съобщението на Танчето и видях, че телефонът, който е даден е с една цифра по-малко  girl_impossible
Ужас, вече бях извикала куриера и той пък взе, че дойде след 15-20 мин. И започвам аз да се чудя на кого да пиша или да се обадя, за да ми даде пълния ти телефон ....
Ама докато си мислех и той ми звънна на вратата. Аз му казвам "Ми телефона незнам колко е верен, я му сложете още една 8-ца в кода" , така както бяха написани цифрите, предположих, че 8-ца му липсва  crazy  Той ме гледа странно  huhhuh.gif
Надявам се свещниците да се вписват във вашата украса. Просто като ги видях и реших, че това ще е подаръка  pardon Общо взето и чорапчето с еленчето така ги избрах - видях ги и на момента реших, че са за Влади  Girl_hide

Много ми се искаше да ти го дам на срещата, но като видях, че не си потвърдила, предположих, че няма да имаш възможност да дойдеш. Но, нищо, важното е, че е при вас вече  give_rose
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: декември 23, 2009, 13:40:24 »

Моето послушно дете не иска да се похвали sad
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: декември 23, 2009, 14:29:56 »

А пък моето неиска да си покаже подаръка tease
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: декември 23, 2009, 14:37:24 »

Валка, сигурно не сме добри Снежанки blum Моя щом пристигне сигурно веднага ще се похваля smile
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 23, 2009, 14:42:30 »

ааа, то мойто послушче (beb4eto_na_me4o) се похвали, че има подарък, но снимки щеше да качва.
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 23, 2009, 15:28:39 »

Божеееее имам колетче от София, току що ми звъннаха yahoo yahoo, нямам търпение да се прибера и да видя коя е моята Снежанка smile
« Последна редакция: декември 23, 2009, 15:38:06 от perli4ka » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 23, 2009, 15:44:00 »

Юпииии и моя подарък пристигна  yahoo Лично моята снежанка Eл ми го донесе на крака и много ме зарадва  blum Благодаря ти Ел.

Имам си подарък в прекрасна опаковка с пеперуди, а съдържанието - книжка на Даун Браун - Метеоритът (не се притеснявай мила, нямам я  girl_wink), джунджурии за елхата, една мн симпатична коледна шейна, "писмо в бутилка" (ще видите какво имам впредвид като го снимам  tease) със съдържание: "Ако правиш най-доброто, на което си способен, няма да имаш време да се тревожиш, дали ще успееш" и една мини книжка "Весела Коледа".

Ихааа щастие  blum

Весели празници на всички  give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: декември 23, 2009, 15:44:31 »

Ехааааааааааааааа имам си и аз подарацииии! yahoo yahoo yahoo
Точно преди броени минутки се чука на врата ми е куриера насреща и ме пита как се казваш,а аз само дето не му казах "давай ми подаръка айде"  tease.Затварям врата и започвам да разопаковам подаръка и се чука отново на врата...хахааа и кой мислите е....пак куриеееер!И пак ме разпитва и пита препитва,а аз озадачена от кого е и какво е немога името да си напиша! tease
Та единия ми подарак е от Сиси,а другия от Перличка,третия и четвъртия от Ани и Лионелса!
И картичка си имам от Богиии!Как да не се радва човек! yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Благодаря ви сърдечно момичета...много сте мили и всичко е страхотно! give_rose give_rose give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 23, 2009, 18:55:00 »

За съжаление моето детенце мяй няма да получи подаръка си навреме. :'(Направих всичко възможно,но явно не достатъчно.Моля да ме извини когато го получи със закъснение.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines