Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 23:01:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ¤ Enigma ¤ - 30.05.2009 г.  (Прочетена 44005 пъти)
 
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 01, 2009, 14:33:05 »

Мила ,къде си?Още ли изтрезняваш?Ние ,с моя законен съпруг ви пожелаваме много хубави емоции,попътен вятър,щастие и нека любовта ви бъде вечна!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 02, 2009, 09:43:35 »

Я и аз да се запиша тука с едно най-сърдечно пожелание към това младо прекрасно семейство!
Ени, пожелавам Ви да побелееете заедно, в любов и разбирателство, подкрепа и спокойствие!  give_rose give_rose give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 03, 2009, 17:06:05 »

Мили момичета, много ви благодаря за страхотните пожелания give_rose! Всичко беше невероятно на моя ден, толкова бях щастлива! Имаше слънце, имаше и дъжд - от всичко по малко blum. Съжалявам, че ме нямаше толкова време, не успях и на другите булки да честитя сватбите, но бях страшно заета последните дни, даже деня преди сватбата стоях до 3 ч. Иначе на самия ден бях учудващо спокойна и може би затова нямаше непредвидени случки и гафове pardon. Днес пътувахме от Велико Търново към Варна и съм доста уморена, така че по-късно ще разказвам. Целувам ви всички и ви пожелавам и вие да сте толкова щастливи!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 03, 2009, 17:10:05 »

Най-накрая!Честно казано,бях се притеснила за теб.Добре дошла в клуба на щастливите,добре изкарали булки от 30 май!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 03, 2009, 18:01:19 »

Здравей, мила, радвам се за страхотното преживяване, чакаме снимки
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 03, 2009, 20:27:48 »

Честито на младото семейство, много любов, щастие и разбирателство  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 04, 2009, 08:36:02 »

Ох, с нетърпение чакам подробен разказ и снимки от сватбата  yahoo
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 04, 2009, 08:54:41 »

Честитоооо!!!! Аз така съм се отплеснала с нашата подготовка, че съвсем съм забравила да ви честитя.
Много любов, разбирателство и красота в младото семейство!
Чакам и аз снимки!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 04, 2009, 09:47:22 »

Благодаря ти за пожеланията, Енигма!
Честит празник и на теб!
Желая ти дълго семейно щастие!
Запазете за колкото е възможно по-дълго време горещите емоции от изминалото вълнуващо събите!
Изобщо радвайте се на живота! yahoo
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 04, 2009, 09:57:12 »

Благодаря ти за пожеланията, Енигма!
Честит празник и на теб!
Желая ти дълго семейно щастие!
Запазете за колкото е възможно по-дълго време горещите емоции от изминалото вълнуващо събите!
Изобщо радвайте се на живота! yahoo
Благодаря ти и аз, мила! На всички, които бяха до мен, благодаря от сърце за подкрепата и за пожеланията! Да ви се връща в троен размер yahoo! Успях да се разпиша в темите на някои момичета, но сега трябва да излизам и като се върна ще продължа с поздравленията, никого не съм забравила Wink! Днес ще има разказче и снимки, ама малко ще ви подържа в напрежение tease.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 04, 2009, 17:32:12 »

Такааа, вече е време за разказче blum.
Предния ден посрещнахме свекъра и свекървата вкъщи и седнахме да се видим. По-късно с половинката отидохме до кумовете, които току-що си бяха дошли от София, да се видим и да си поговорим какво ще правим на деня. Дадоха ми свещите и кошничката за късметчетата. Като му седнахме, отиде до 24 ч. После се прибрах и се занимавах с това-онова и стана 3 ч. В деня на сватбата с мъжо станахме в 7 ч. и веднага всеки по задачи. Аз взех да си дооправям кошничката за бутониерите, че нещо не ми харесваше. После влязох да се къпя и като излязох вече беше станало 8:20. Милото се сети, че трябва да го подстригвам и докато я свърша тази работа, стана 9 ч., а трябваше вече да съм при фризьорката. Разфучах се да ме закара до там, защото стана много късно. Фризьорката ме прави до към 11 ч. През това време ми звъннаха сто човека, направо бях като оператор. После ме почна гримьорката и към 11:45 бях готова разкрасена. Много ми стана смешно, когато по едно време се сетих, че трябва да звънна на майка ми и гримьорката ми вика, да, няма проблеми и през същото време продължава да ми гримира очите. В един момент започна да се залива от смях, защото се сети, че няма как да намеря номера със затворени очи. Хората се бяха спекли вместо мен. Аз бях толкова спокойна, чак се чудя на себе си. В 12:00 ч. вече бях в апартамента на вуйчо ми, от където щеше да ме вземе младоженецът. Моя милост го беше въоръжила с ценно листче, където пишеше в колко часа какво трябва да прави. После се оказа, че приятелите му го скъсали от бъзик. Към 12:45 острият поглед на малката ми братовчедка засече идването на булчинската кола. Настана едно пищене, една радост от нейна страна и веднага се нареди на вратата на стаята да натиска заедно с голямата си сестра. Голямо думкане беше на водната врата, моите роднини хич не искаха да пускат младоженеца. След неколкократно даване на парички го пуснаха в апартамента. Ние през това време се смеем и чакаме да дойде. А те като седнали с кумовете на маса и като му опънали по едно и забравили, че са дошли за булка. Чакахме, чакахме, на братовчедките ми им почервеняха ръцете да натискат вратата, ама няма кой да се сети. Най-накрая почнаха да ме търсят и с дружни сили отвориха вратата. Младоженецът беше много възрадван, че си намери булката, настана едно снимане, направо ме побъркаха. После търси обувка, пълни я с пари, обу ме и отидохме в хола при другите гости. Снимах се с всички, караха ме да се фръцкам там и така. После всички излязоха и ние с кумовете излязохме последни, като малката ми братовчедка ни водеше с панделка. Някак си успяхме да се натъпчем четиримата в асансьора и слязохме пред входа. Ритнах менчето, строших една купичка с жито и бонбони, пак ме щракаха с едни рози. После дойде най-трудното – да се кача в колата. То не беше замятане на фусти, обръчи, смях от моя страна, накрая кумът ми натъпка полите и затворихме вратата. Засега до тук, че трябва да ходя на срещичка.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 04, 2009, 17:47:15 »

Ти направо прекаляваш с това напрежение blum. Но ние сме търпеливи и ще си изчакаме и следващата част на разказчето и даже и снимките. Много весело звучиш, много се радвам за вас!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 04, 2009, 22:08:33 »

Хихик, съжалявам, ама не го правя нарочно pardon. Продължавам разказа.
Беше много забавно докато пътувахме към гражданското, хората по улиците се обръщаха да гледат и все едно, че бях в някакъв филм, някой друг беше на моето място. Щом пристигнахме, влязохме за кратък инструктаж преди церемонията. На мен ми беше малко трудно да запомням, защото главата ми беше абсолютно празна и куха в този момент, но се справих някак. Поканиха гостите вътре в залата и затвориха вратите. Аз почнах да се оправям нещо и за мой ужас ми се откачи колието. Изпаднах в някаква паника и почнах да викам на кумата да ми го сложи. В този момент пуснаха музиката и трябваше да влизаме. Да, ама кумата толкова притеснена горката, че не може да закопчае колието и ще откачи. Най-накрая го оправи уж. Влязохме с борда стъпка и с усмивка и тъкмо спряхме отпред и то пак се разкопча, явно не го е сложила добре. И почвам вече да мисля някакви схеми, защото като отида да подписвам, ще падне и ще стане много кофти. Издебанах един момент, когато не ме снимаха фотографът и видеооператорът, обърнах се назад и го подадох на братовчедка ми. Така и никой не разбра нищо, а аз си останах без колие в гражданското. После имаше майчини сълзи, аз обаче устоях. Подписахме се, аз стъпках мъжо зверски и така, вече официално съм командаджийката в семейството. После имаше поздравления от гостите. След това отидохме в парка срещу гражданското за снимки, фотографът ме навря в едни рози, ама като ми затънаха целите токчета в калта, как не паднах назад не знам. Ама трай бабо за хубост. След снимките започна един вятър, та решихме да се изтегляме към църквата. Там всичко си мина по обичайния ред, кумата пак беше страшно притеснена, обърка кръстосването на пръстените, но всичко го приехме с усмивка. Хвърлих късметчетата след църквата, защото има повече място там. Тръгнахме към ресторанта, но понеже беше още рано, седнахме да изпием по едно кафенце. В 16:55 се запътихме към ресторанта, гостите се настаниха, ние чакаме отвън. Влязохме след поканването от DJ-я, минахме покрай всички гости и стигнахме до бялата пътека. Свекървата ни захрани, свекърът ни запои и най-накрая успяхме да седнем. Първият танц беше на фона на песента на Whitesnake – Is this love, а танцът с кумовете беше с песента на Kiss – Forever. После цяла вечер имаше много ретро и рок парчета, точно по наш вкус. Иначе от храната не хапнахме нищичко, даже тортата не опитахме. Цял ден нищо не бяхме яли, но не ни се и ядеше. Тортата беше страхотна, точно каквато я исках. Хората много се забавляваха, изобщо всички бяха страшно доволни. Много ми беше приятно да чуя, че им е харесала украсата и всичко е било невероятно. Това ми беше най-голямата награда за труда. Ами това е от мен, за повече не се сещам, вече е късно и ми е трудно да проведа някаква мисловна дейност. Дано не съм ви досадила много с дългите си писания и ви е било поне малко интересно.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 04, 2009, 22:35:23 »

Ето и обещаните снимки. Малко са, но все още нямам професионалните снимки, пък и има някакъв проблем с качването в галериите. Хайде на снимкитеее tease:



















Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 04, 2009, 22:55:21 »

Прекрасна сиииии!!!!! И всичко е много красиво! Честито още веднъж  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines