Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 13:54:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък отвори и с грейнала усмивка сподели  (Прочетена 56899 пъти)
 
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #90 -: декември 16, 2012, 19:45:15 »

позираме двечките, аз със шала, а Изабел със шапчицата


* IMG_2370.jpg (48 KB, 400x267 - видяно 1883 пъти.)
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #91 -: декември 16, 2012, 21:42:21 »

Фиби, страхотни сте. Браво на другото Фиби smile Догодина и аз ще се включа yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 17, 2012, 08:26:43 »

Страхотни емоции кипят тук.
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #93 -: декември 18, 2012, 21:15:00 »

Имам си подаръъъъък yahoo
Fibi, мила ми Снежанке,нямам дъми да ти благодаря достатъчно за радостта,която ми донесе heart
Такааа сега да разкажаааа...Подаръка ми пристигнал още сутринта в офиса на мъжа ми (бях дала неговия адрес,понеже там винаги има кой да го получи, ако случайно пристигне след като сме заминали). Той обаче решил да ми удвои щастието, като ме изненада с пакета направо в къщи,като се прибере. Е, казвам ви няма такова щастие,направо се разтреперих heart. Всичко беше много красиво опаковано и всичко пристигна здраво. Под красивата опаковка открих две страхотни коледни чашки пълни с бисквитки и ореховки(моето джудже ги омете за нула време blum), коледен свещник и най-ценното от всичко,буркан зелеви листа за бъдни вечер girl_wink  и красива картичка със много мило пожелание.
Мила Fibi ище веднъж искам да ти Благодаря, ти си най-страхотната снежанка heart
Ето и подаръка ми heart


* image.jpg (31.27 KB, 320x240 - видяно 1805 пъти.)
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #94 -: декември 18, 2012, 23:17:12 »

Радвам се много че ти е харесал, мъжът ми каза че е пристигнал сутринта и аз вече чаках с нетърпение и свит стомах да се похвалиш.

реших да се спра на Коледната тематика. Този свещник идва от едно любимо мое магазинче, човека си беше сменил мястото и падна голямо обикаляне (на огромният пазар) докато го открия. Даже преди време даваха по Бг новините за една фабрика на свещници в Русия които ги изработват ръчно. Ето този свещник е всъщност от там, много са красиви и с невероятни детайли. Като запалиш свещичката и прозорците на къщата светят.

Сладките са типични Холандски
За киселото зеле - позволих си да прочета всички отговори които си пускала в сайта и открих в една от темите че искаш да си направиш кисело зеле, реших да те улесня.
Само ще ти е малко играчка, тъй като листата май са готови нарязани за дребни сърмички, вкъщи ги ядем такива.

Много ми беше мъчно като прочетох че малката е дигнала толкова висока температура, дано вече да е здравичка.
Весели празници
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #95 -: декември 19, 2012, 08:16:24 »

Как ги правите тези международни колети с храна? Аз бях приготвила събирани от мен билки за чай и не ми позволиха да ги изпратя cray в пощата.
Браво Снежанке Фиби! Bravo
prety, хубаво да ти замирише на българска Коледа heart! Страхотни ти са чашите!
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 19, 2012, 09:43:08 »

Свекърва, майка ми и баща ми, когато ни пращат колети, винаги пращат домашен чай и по един-два суджука  smile, досега не са им правили проблеми  pardon

Охх, много искам моето плодче вече да си получи подаръка  blush Само за това си мисля тия дни, дано да не се забави !!!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #97 -: декември 19, 2012, 10:03:43 »

Свекърва, тук при нас изобщо не ги отварят пакетите да ги гледат, мерят, плащаш и оставяш. Само този за Дубай искаха да напишеш какво има вътре и аз си вписах киселото зеле и корабийките, жената от гишето нищо не каза. Даже се смя че изпращам Българско кисело зеле от Холандия за Дубай, не звучи ли странно. Нямам луканка, но виж за нея незнам как ще впиша, нали съдържат свинско, исках и греяно винце да пратя заради чашките и не се осмелих.

п.п. Прети, тъй като зелето е доста, каквото ти остане го замрази в пликче и като ти се приядът пак сърмички си ги изкарай. Аз така правя
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #98 -: декември 19, 2012, 10:32:30 »

Хихихи, писмото ми до моето плодче с разпределението на подаръците и разни указания за ползване останали във вързопа с чая. Преди малко се сетих...ама беше лудница в нашия пощенски клон пък и много се разочаровах, като ми го върнаха. Нашите са много стриктни, абсурд да "пробутам" храна, лекарства или нещо, споменато в някакъв списък /пък може ли да съм такава будала още да не съм го поискала този списък  crazy/. Приемам го като факт, пазещ живота и здравето на хората. То и без това чаят съм писала да се ползва за парна баня, не се знае какво му се е случило по пътя за да се пие  Wink. Ама и да ви кажа, че ще съм много ядосана, ако буркан с кисело зеле от друг колет ми се разлее върху подаръка  Wink по време на транспорта.
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #99 -: декември 19, 2012, 11:07:09 »

Fibi, хич не го мисли зелето, ако осатне нещо евентуално ще си го хапна сурово, направо от буркана blum няма да стигне до фризера pardon
Ако беше сложила винце най-много да ме бяха глобили tease, а за луканка едвали биха направил проблем, плюс това ти едвали би я описала като "свинска луканка" хихихи, имаше лепенка на пакета, че е отварян за скенер crazy
Днеска с една съседка пихме кафе в новите ми чашки и си запалихме свеща в свещника heart стана наистина Коледно кафе  Girl_hide
Още веднъж искам да ти благодаря за страхотния подарък и невероятната емоция която ми достави give_rose
Аз в моя подарък исках да добавя и едни сладки, ама ми казаха че било забранено и проверявали beating .Само ме питаха какво има вътре, без да искат да отварям и спокойно можех да ги скътая, та ме хвана яд малко nea
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #100 -: декември 19, 2012, 11:20:39 »

Може би защото сложих свещника в кутията за мляко на Изабел, нали е от алуминий, после се усетих и много се притеснявах дали изобщо ще стигне пакета. Нали страната от която идва е добре известна, макар че я измих старателно от бялото прахче  blush.
По тракинг номера видях че още в петък беше там, та в събота уж да го доставят, та понеделник и накрая вторник, но поне стигна до получателя си.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #101 -: декември 19, 2012, 11:54:02 »

Снежанке-Фиби, страхотен подарьк си направила на нашата Прити. И чашите са страхотни, а свещникьт е един пьт !!!!  heart heart heart Искам и аз такьв   Eeager (човече, на което му текат лигите)

Това е една от най-хубавите теми вьв форума  yahoo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 19, 2012, 13:16:43 »

Искам само да благодаря на ivelka за подаръка! После (може би утре) ще кача снимки и ще обяснявам повече.

 give_rose
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 19, 2012, 13:57:35 »

Привет, и аз си имам подарък! Моя Снежанка е emmmmmy, a си имам ръчно правена картичка, магнитче и една висулка бухалче.
Много благодаря за изненадата, само снимки ще кача по-късно, защото малчо е болен и няма как да се занимавам в момента.
Едно плодче да очаква подарък в петък, живот и здраве smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 19, 2012, 15:33:24 »

Тук заваляха чудни подаръци!
Браво момичета,страхотни идеи!

Нямам търпение и аз да напиша и прочета кой ме изненада,и кого изненадах аз. yahoo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines