Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 09:53:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Milataaа - 22.08.10  (Прочетена 45096 пъти)
 
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 15, 2010, 14:10:20 »

Благодаря, mstoqnova  smile Умишлено побързах да кача снимчици от сватбата на братовчед ми - ако на някое момиче му хареса идеята, да се възползва:)))) Аз лично мнооого се изкуших, понеже и ние ще имаме шатрички, но някак ми е неудобно от семейството му - той за съжаление няма да може да дойде, понеже жена му е бременна, а живеят в София. Но се възхищавам на хора с въображение, а той го има в повече:))))Първата ми реакция като видях една от снимките - казах си наум Леле, това я приказно:) Сватбата е била в много тесен кръг, а аз много съм мечтала за сватба до 30 човека, а нашата ще е 100...
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 15, 2010, 23:22:30 »

Ей, за колко много хубави момински партита прочетох тук тази вечер! Страшно хубаво! С шепа добри приятели и страхотно настроение чудеса стават! И си много права за приятелите - не е нужно да са много, а да са истински!
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #62 -: август 16, 2010, 11:11:10 »

Milataaa, сега вече абсолютно ме спечели с цитата "Нямам нужда от много приятели, стигат ми двама - трима"!!!
В началото на тази седмица искам да ти пожелая много слънчево настроение, топлина и усмивки, с които да посрещнете края на седмицата като семейство Йорданови!!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 17, 2010, 23:20:24 »

Благодаря, Destiny, Ariel:)
Днес моят младоженец си купи 3 ризи и 3 панталона, 2 чифта обувки и 2 колана - има шанс за раздижване преди сватбата...И ходи на проба за костюма за сватбата:))))))))))тези мъже ще ме уморят:)))И по-точно моят:) Утре ни пристига сватбената книга и ще кача снимки:)Поръчахме и тейбъл карти, етикети за ракията и ми остават кошнички за малките шаферчета...Въобще трескава  подготвка ни тресе - утре ми е последният работен ден и се отдавам на разкрасителни процедури и обиколки по магазините:))))))))))
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #64 -: август 18, 2010, 16:52:26 »

Ехееей, страшна бройка!!!  girl_wink
Стискам палци оставащите няколко дни да са изпълнени със спокойствие и топли моменти между вас за последно като годеници! И нямаме търпение да гледаме снимкиии!!!
Късмет, Milataaa!  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 18, 2010, 20:15:20 »

Искаме снимки, особено на сватбената книга, нямам търпение да видя какво е сътворила девойката от 100 Овце!  Girl_hide
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 18, 2010, 22:04:52 »

Току-що качих снимки на сватбената книга - когато я видях изпитах едновременно възхищение от работата на 100 овце и такава радост!!!! Не спрях да се смея, ама така добре са я направили!!!! Изпипали са всеки детайл и са се съобразили с всяко мое желание...Невероятни!!!!!Ariel, благодаря за страхотната находка:))))))))))))) give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
От утре съм в отпуск, започвам разкрасителни процедури:)))))
п.с. Благодаря, Destiny smile
« Последна редакция: август 18, 2010, 22:14:08 от Milataaa » Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 18, 2010, 22:24:56 »

Милатаа, страхотна ви е книгата!  Bravo
Супер тематично и лично! Браво на "главната овца"  Wink Трябва да има повече такива хора, талантът и индивидуалността не могат да се заменят с нищо! Еееех, защо и аз не разбрах по-рано за това магазинче...
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 18, 2010, 22:29:20 »

Ахахахаха, как съм се смяла само! Книгата ви е страхооооотна, чудесна е, повече от това не мога да кажа! Браво на Елия от 100 Овце, ще й се обадя утре да я поздравя! Радвам се, че успях да вдъхновя толкова момичета от форума, ех, чудесни книги си имаме!

roxanne, не е никога късно да си поръчаш, дори и да не е за сватба, а за четене! Аз така направих!  tease
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 18, 2010, 23:07:37 »

Радвам се, че и на вас ви херсва, roxanne , Ariel:)) Искрено се възхищавам на талантливи хора:) В мое лице спечелиха верен фен:)))))И най-вече всяка от сватбените ни книги е страшно индивидуална и красива!!!!Ariel - достави ми огромна радост и вдъхновение!!! Още веднъж сърдечно благодаря:)))И поздрави Елия от мен;)
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 19, 2010, 22:39:40 »

Утре подписваме:))))))и ще стана официално г-жа Йорданова:)))))))))Днес цял ден тичахме по задачи...и в края на деня седнахме да пием бира.... и си казахме толкова мили неща...беше страшно романтично...тресе ни едно нечовешко спокойствие:)))))))))))))Днес уговорихме всичко с агенцията ни...харесва ми как са изпипали организацията до последния детайл в хода на многото сватби...Даже дж беше адски възхитен...колко яка щяла да стане сватбата, понеже ще е доста музикантска...вече започвам да усещам сватбената сладост.... Роднини и приятели ми звънят по цял ден да ми казват как нямат търпение....Чувстото е страхотно...Пристигнаха ни и дисковете-подарък за гостите, ще кача и снимки на него-страхотно качество....ОХ, пожелавам на всички такова щастие!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 21, 2010, 09:51:18 »

milataaa, много са хубави подаръците ви, с нетърпение чакам снимки от сватбата утре smile
пожелавам ти един романтичен ден, за който да не можеш да си спомниш без да грейнеш от щастие  give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 21, 2010, 11:34:28 »

Благодаря, evane smile днес за последно тичаме по задачки и скоро ще кача снимки на утрешния ден:)
« Последна редакция: август 21, 2010, 14:36:17 от Milataaa » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 21, 2010, 14:12:43 »

Мило момиче, пожелавам ти много ама много хубав ден утре! Нека сватбеният ви ден е слънчев, както си слънчева и ти! И после ще чакаме да споделиш щастието с нас!  give_rose
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #74 -: август 21, 2010, 16:58:45 »

Пожелавам ти страхотна сватба утре! Аз те познавам макар и задочно (моят съпруг прави поканите и дисковете) и искам само да ви поздравя за страхотния подарък за гостите (това го казвам съвсем непредубедено), защото за първи път виждам диск, който да е с песни в изпълнение на младоженеца smile Ние прослушахме песните, за да проверим качеството на записа и са страхотни - много нежни и романтични и се надявам гостите ви да ги харесат, както ги харесаме ние.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines