Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 17:41:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Milataaа - 22.08.10  (Прочетена 45113 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 22, 2010, 12:19:49 »

Milataaa, гледах клипчето... страхотни сте!  Girl_hide good Bravo
ЧЕСТИТО 1-во МЕСЕЧЕ СЕМЕЕН ЖИВОТ!
Пожелавам ви с всеки изминал месец любовта ви да се засилва все повече и повече!  give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 22, 2010, 20:55:50 »

Благодаря ти, лунна красавице  heart give_rose
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 23, 2010, 08:35:20 »

Мила ЧЕСТИТА първа месечинка и от мен. Още дълги, дълги години щастието и любовта  във вашия дом да преливат  give_rose

П.П. Видеото е... просто нямам думи. Всичко е толкова красиво. Вие сте .... пак нямам думи  pardon просто сте очарователни.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #138 -: септември 23, 2010, 09:19:59 »

 Честита първа месечинка  Flower Ще започна може би с най-тривиалното пожелание и все пак най-важното-обичайте се! Толкова е простичко и така трудно в същото време. Пазете своята обич, но не неизменна, а и дайте шанс да се променя едновременно с вас двамата и така да стане още по-силна и голяма. В сърцата и на двама ви тя е прекрасна и много, много истинска  smile Сигурна съм, че с годините ще бъде още повече  smile
                                               
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 23, 2010, 10:16:54 »

Milataaa, аз - признавам си  blush , ей сега прочетох целия ти разказ за сватбата... и НЕВЕРОЯТНО Е  Girl_hide
Имали сте много красива, романтичка, емоционална сватба!  Bravo
Желая ви съвместният ви живот да е наситен със съшите страхотни емоции!  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 23, 2010, 13:00:57 »

Честита месечинка и от мен!
Как са емоциите месец след сватбата? girl_wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 23, 2010, 14:29:14 »

Аууу, Milataaа, страхотно клипче! Много е романтично, ех!  heart heart heart Нямам търпение и аз да си видя видеото, за да отговоря на въпроса как съм се почувствала като съм го гледала. Обикновено никога не се впечатлявам от филмчетата от сватбите, снимките са били винаги на преден план, но вашето клипче ми промени мнението!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: септември 23, 2010, 23:02:15 »

Благодаря ви от сърце!
Ariel, сигурна съм, че и вашето видео ще ви промени мнението smile Много красиви емоции припомнят видео моментите smile А вашата сватба ще си остане в сърцето ми като зелена приказка:) Разкош heart
Lunno momiche, ние сме с много близки дати и аз покрай нашата сватба не успях да се включа в доста теми на други момичета, но ще гледам да наваксам:) Благодаря ти за милите думи:) и аз много се радвах на твоите емоции покрай нашата сватба, доколкото успявах да надниквам:) Ти си страхотно мил човек и добър разказвач girl_in_love
Michelle, благодаря ти от сърце, просто като видя твой пост и ми разтапяш сърцето и веднага ми излизат в съзнанието вашите снимки, вашата красива душевност smile give_rose
Благодаря ти, mstoqnova!  За съжаление няма да имам достъп до интернет на вашата първа месечинка, но се чувствай поздравена тогава от мен и ви пожелавам много, много любов!  Love girl
Благодаря и на теб, lionelsa lol Винаги си толкова мила и позитивна give_rose Емоциите след сватбата са страхотни, още сме в меден месец както се казва smile Въпреки,че доста сме отдадени на работа, но това прави моментите ни заедно още по-сладки smile
И най-вълнуващото за мен нещо - заминаваме утре за Мармарис! Много се вълнувам, но тепърва тази вечер ще гладя и събирам багаж smile така че много ще ми липсвате!!! И целувки на всички от мен!!! kiss air_kiss LOVING
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 24, 2010, 07:57:12 »

Благодаря от  heart Milataaa за пожеланието, да ви се връща тъпкано  Wink

Весело и незабравимо изкарване на почивката. Flower
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 16, 2010, 00:47:59 »

Здравейте, момичета smile
Досега си заобикалях темата, но все пак реших да споделя - в Мармарис изкарахме едно незабравимо сватбено пътешествие:) Ходихме на страхотни екскурзии. Но реших да споделя най-любимата ни снимка - от посещението ни на делфините там, с които имахме щастието да плуваме. Пожелавам го на всеки! Незабравимо!

Това са най-нежните същества на планетата...
« Последна редакция: октомври 16, 2010, 01:12:12 от Milataaa » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 16, 2010, 08:24:38 »

Milataaa, поздравления за страхотния меден месец.
Изглеждате невероятно и много влюбени!  Bravo twohearts
А делфинчето е толкова мило...  LOVING
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 18, 2010, 08:16:32 »

Страхотна снимка. Поздравления и от мен за страхотната почивка  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: октомври 18, 2010, 08:25:12 »

Дано целият ви съвместен живот е изпълнен с такива невероятни моменти!!! heart Снимката е много нежна, определено. И е естествено продължение на прекрасния ви празник.
Ще се радвам, ако дойдеш на някоя от следващите форумски сбирки, да се запознаем лично.  girl_wink
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #148 -: октомври 18, 2010, 10:48:45 »

Страхотна снимка! Завиждам благородно за близката среща с делфинчета good
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 18, 2010, 22:39:36 »

Благодаря ви, момичета:))) give_rose Пожелавам ви и на вас много вълнуващи преживявания, а конкретно плуването с делфини е най-красивото нещо, което може да си подарите:)
Както споделих с мои познати бяхв голяма дилема - страх от дълбоки води /понеже делфините са в самото  море на 8 м дълбочина/, но като влязохме при тях  и те като зацъкаха и запяха ми омекнаха колената от нежност, така ми се разби сърцето, че забравих къде се намирам и само се хилех като зелка:))) За малко ще пусна достъп до албума ми с делфините във Facebook, ако ви е интересно да разгледате:)
http://www.facebook.com/album.php?aid=15927&id=100001458609538&saved
Lionelsa, също бих се радвала да се видим някой ден:)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines