Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 02, 2024, 14:23:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 178526 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юли 07, 2015, 13:45:18 »

Добро и от мен, въпреки че с двата часа разлика и двата излежаване при вас вече е следобед.

Какъв ден е днес бе, Гери  Wink

Снощи пак имам ситуация с мойта свеки. Звъни ми в скайп да ми честити РДто и вдигам аз, при което чувам отсреща:
Алооо, вещице, честит рожден ден!
  angry Умрях да се смея, а то защото ника ми е "В като Вещица".

Вчера ми беше супер прекрасен ден, чух се с тооолкова хора. Много съм доволна.
Малко покрай моминското парти май ще имам проблеми, ама...дай Боже само такива да са ми проблемите.

Снощи моя мъж ме пита, дали ще продължа да влизам във форума след сватбеното празненство. Той доста се радва на присъствието ми тук, защото поемата огромна част от организационните вълнения и неговото занимаване е сведено до минимум.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #226 -: юли 07, 2015, 13:47:49 »

Feribotka, браво за роклята!!!  yahoo

С помощта на моята муза always_and_forever реших да направя торта във формата на сърце, но се оказа, че с начупени бисквити тя се разпада тотално и в момента имам купчина бисквити и крем в хладилника. Дано поне е вкусна! Освен това пак благодарение на музата ще правя пълнени пилешки пържоли и печени картофи и пъленки с чесън. Които се чудя кога да започна, колко ли време ми е нужно? Та така... това са идеите ми за една специална вечер.  yahoo

Купих пържолите и осъзнах, че ми няма ключа. Връщам се в месарницата и питам дали са ми виждали ключа, защото съм го загубила, търся го по всички щандове, няма го, излизам и започвам да се притеснявам къде за Бога съм го забравила.... Оказа се в джоба ми!!!!!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 07, 2015, 13:54:04 »

Чери, много е мила свекърва ти.  girl_haha
Какви проблеми ще имаш заради моминското?

Наде, много се радвам, че съм ти вдъхновение.  heart Казах ти, че ако ми беше писала и преди това щяхме и друго да измислим.  tease
Шматка си ми ти.   tease  Някъде и главата ще си забравиш.  girl_haha badgirl Ама днес ти е простено, защото си влюбена-загубена.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 07, 2015, 13:55:17 »

Наде, закубила си си ума от мисли за любов, какво по-хубаво  pardon

И аз снощи имах едночасов разговор със свекито.. Имах муза да се отчета.. Да не кажат, че не искам да им казвам.. През цялото време ми повтаряше, спокойно.. Както си го организирате, така ще е.. Не знам подразни ли ме или ми стана по-добре, че ми казва така, а не налага някакво нейно мнение  nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юли 07, 2015, 14:04:49 »

Неди, честита годишнина. Все така да сте  heart

Тони, според мен го приеми, че не иска да ви се меси и се радвай.

Миме, ами мойта приятелка е взела супер присърце организацията и ми каза, че партито ще е някъде и ще е 1 седмица. Аз съм сигурна, че ще ми хареса и искам да се случи, ама... няма как щото аз се прибирам точно седмица преди сватбата, уж с идеята да посвърша нещо, как да си грабна шапката и слънчевите очила и да спъна на някъде. Младоженеца ще е още в UK, булката си лежи на плажа (подозирам, че нещо морско ще е) а хората...сватба ще чакат някой да организира.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #230 -: юли 07, 2015, 14:08:46 »

Чери, свекито изглежда голям образ  Girl_hide За моминското не те ли питаха кога и колко време имаш възможност  huhhuh.gif

Май пропускам темата с рецептите  NO

Наде, знаеш ли я тази история...няма го Иван в лъжичника, същата работа  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юли 07, 2015, 14:11:07 »

Чери, то и при мен ще е 5 дни.. 1 с всички момичета и 4 с кумата, шаферките и най-близката ми приятелка, на която аз съм кума.. Но ме предупредиха и питаха.. Аз съм си тук и си организирам от рано, та няма да е проблем.. При теб е лудост .. Поне 3 дни им кажи  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юли 07, 2015, 14:13:44 »

Тони, да, по-добре приеми, че не иска да ти се меси. То угодия май няма, така че.....
А това и за твоето дълго моминско аз съм го пропуснала.  blush

Чери, ехаа, дълго парти ти се готви. Ами най-правилно е да ти влязат в положението. Все пак ти си булката и имаш работа за вършене.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #233 -: юли 07, 2015, 14:23:28 »

Абе, кой ти разбира колко работа имаш последната седмица Wink Ако не са минали по този път, забрави да те разберат.
Нашите кумове есента ще правят сватба. Избрали са си за кумове хора, които не са двойка, даже сега са се запознали. Та, почнали са самата организация, а кумата един ден ми звъни и супер сериозна ми вика: Олеее, аз сега разбирам какво е да правиш сватба! Сега разбирам, че аз с нищо не съм ви помогнала. Ами да, те нашите кумове ни пришпориха за поканите - да ги правят, да ги раздават, а ние с Влади нищо не правихме по вашата сватба.
Прихнах от смях lol Още когато ги канихме за кумове, те ни попитаха какво се очаква от тях. Говорихме и като организация, говорихме и като пари. Нищо! Нищо не сме искали! Обаче кумата сега нещо се жегнала и се извинява за почти три години назад. Сладурка butterfly
Не сме ги карали нищо да плащат. Не беше това по силите им. А ние сме от първите заженени, трябваше да си останем годени с години, за да изчакаме някой да мине под венчилото, да има опит и пари.
От тази гледна точка е добре да са женени. То има хора и хора, а гаранции няма. Wink
Единствено ме притеснява ентусиазма на кумата им в направата на моминското. Мен подобни мероприятия ме ужасяват Xixixi Май не просто ще присъствам, ами и ще помагам с организацията.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 07, 2015, 14:32:35 »

Mиме, ще сме във Варна и те просто искат да се съберем да си походим на плаж, да си излизаме вечер.. Да се забавляваме като в студентските години, да си преговорим (въпреки че ще е за 1023-32420 път, защото всеки ден ме питат кога, какво трябва да се прави) и да отпочина.. Те са ми наистина близки и са цял живот прокрай мен.. Половината от ученическите години, другите от студентските  pardon

Али,
моята приятелка като се женеше и бях кума... Изобщо не съм помогнала с нищо, то беше само подписване де, ама все пак  huhhuh.gif Като се решат на тумба-лумба ще съм подготвена  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 07, 2015, 15:01:50 »

Али, може и късно, но добре, че поне се е усетила.
За мен кумовете би трябвало да играят важна роля в живота ни. Все пак не напразно избираш точно дадена двойка, а не някоя друга. Не знам дали го осъзнават обаче. Напоследък сме много разочаровани от бъдещите ни кумове. Бяхме решили да не ги ангажираме с нищо, само ако те изявят желание. Такова явно нямат. Вече съм писала де, но кумата си направи устата само за букета. С всичко се оправяме сами. Интересно ми е как се изказват за някои неща, като например, че на нея еди какво си не й харесвало, следователно и аз не трябва да го харесвам. Най-важното е как те ще се чувстват и какво те ще правят на сватбата. Не искам да се настройвам от сега. Изборът е направен. Може би пак тях бихме избрали, но очакванията ни бяха съвсем различни. Да си преснимат личните карти ги чакаме 3 дена. Заради това аз трябва да бързам точно в последните дни преди сватбата да занеса документите в общината.
Чудя се само какво ли разбират по кумуване?! Много се надявам в бъдеще да може да поддържаме по-близки отношения и да сме много по-отговорни един към друг. smile

Тони, това звучи наистина много хубаво.  Wink  Дано много да се забавлявате. А Илиян къде ще е в цялата картинка? smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 07, 2015, 15:02:27 »

Аз с моето ходене на работа съвсем изтървах всичко написано cray biggrin
Започвам с темата за полицаите,направих грешката да гледам клипчето рано сутринта от телефона и цял ден имам едно неприятно чувство. Разбирам момичето да е тежък престъпник,убиец и т.н. и да е опасна за околните, но в случая отношението беше потресаващо. Силно се надявам, че има и свестни полицаи, които изпълняват съвестно задълженията си, иначе не знам за къде сме... crazy
Чери, Тони, звучи страхотно 5 дни само женска компания и наистина почивка преди голямото събитие.
Наде, честита годишнина, още много пъти по толкова години да се обичате и да сте заедно  heart Иначе за ключа, аз го правя редовно, чак понякога се чудя на себе си  blush
Feribotka , много се радвам, знам какви вълнения са преди да я видиш и ще чакам разказ после blum

И аз да се похваля с моите вълнения. Подариха ни за сватбата екскурзия до Рим, тоест самолетни билети и стая в хотел, а в града ще се оправяме самостоятелно. Сега чета разни пътеводители и разгадавам карти, но дано успеем да се справим, че започва да ми се свива сърчицето. От една организация на друга.. вече искам да си почина biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #237 -: юли 07, 2015, 15:10:39 »

За мен кумовете би трябвало да играят важна роля в живота ни.

За това съм с две ръце съгласна good От тази гледна точка случихме на двойка, определено. За всяко събитие са супер точни. На изписването ни с малката от родилния дом кумът дойде. Кумата беше толкова отчаяна, че не я пуснали от работа. Искала да сменя смени, да взима отпуск - е, не стана. За такова нещо не мога да се сърдя. Винаги са били супер внимателни към малката, винаги перфектните подаръци, точни в часовете...
Телефонния разговор, за който писах, просто доказва колко различни са хората на една възраст, но в различен етап от живота си. Вярвам, че тръгнем ли да кръщаваме малката, ще има желание на 100% да ни помагат в организацията.
ММ беше отчаян, че наскоро се видя с около 15 човека от стария му квартал. Всички живеят при техните, работят, за да се каже, че работят, в 19 часа ходят "на кафе", делничен ден се чудят къде да завърши вечерта... После ММ се чуди защо никой не ни кани в тях на гости, а само ние каним и се събираме с по-големи. pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 07, 2015, 15:12:50 »

Сиску, в Рим е повече от лесно.. Толкова е улеснено всичко.. Градски транспорт метро-трамвай-автобус.. Прочети хубаво и всичко ще ти се стори лесно, аз имах чувството, че съм римлянка  funnytooth Мога да помагам.. Рим е най-любимото ми място след 7-дневния ни престой.. Ще се върнем пак!  heart

Миме, Илиян също ще  е на ергенско.. В Силистра и Варна е неговото  tease
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 07, 2015, 15:15:42 »

Абе Sisku и ти... дай Боже всеки му такива организиции  smoke

Ще го измислим мойто моминско, сега натоварих девойките тука да ми организират и друго преди подписването.  danceg
А относно кумовете - мойте помагат с каквото им кажа и ако им кажа. Много са си организирани и до сега каквото съм ги помолила "до няколко дни да ми кажат", за всичко са ми писали на втория ден. Но аз пък хич не позволявам на никой да поема инициатива за нищо. Направо звъня и говоря в заповедна форма. "Другия месец трябва да поръчате пробна торта". "Ти трябва да напрвиш етикетие". Не ги оставям да ми ми се мотаят.
А пък мен ако ме поканят за кума имам опасения, че ще съм доста досадна и ще си натрапвам мнението.
Ама... то за сега никой не се е засилил да се жени, камо ли да ме кани.  funnytooth

п.п Гледам нов отговор, та се сетих нещо.
Онзи ден ми се обадиха семейството, на което нашите са кумували, да ми кажат, че няма да успеят да дойдат на сватбата и аз такъв рев му ударих, че човека на телефона му стана страшно неудобно. Ама аз толкова ги обичам, знам че това е на тате най-добрия приятел и винаги за всичко мога да разчитам на него. Навремето той много ми помогна да склони тате да приеме връзката ми с ММ.
Та в този смисъл, аз като "дете" осъзнавам колко са важни кумовете.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines