Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 12:40:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 86   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!  (Прочетена 416980 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: октомври 23, 2007, 12:33:21 »

здравейте аз снощи готвих пиле със сметана гъби и вурстчета.добре се получи а ето и снимка.
И аз това правих снощи за РД на Дими и кюфтенца със чесън, лук, галета, хляб накиснат в прясно мляко, кисело мляко, яйце и подправки естествено  DANCE
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: октомври 23, 2007, 13:14:41 »

ООО gucci ,може ли да ме основиш? :laugh:Аз много ще слушам и всичко ще папкам!!! Offtopic
Разбира се мила с удоволствие.Хей дайте някаква рецептичка.Ели Ава Деси Мария а и всички други хайде казвайте какво готвихте снощи.дайте идея за приготвяне на риба.
Сетих се една салатка дето я правих снощи.Салата от цвекло с лимон и копър.Сварявате цвеклото режето го на кубчета след което нарязвате на ситни кубчета лимона заедно с кората.Изстискате лимонов сок.Нарязвате копъра наситно и омесвате цвеклото с лимона и копъра.Слагате малко олио.Това е просто и вкусно за тези които харесват цвекло.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: октомври 23, 2007, 13:17:48 »

ами свекито беше сготвила пиле с ориз и таратор !!!! smile  ооо Гери никога не съм опитвала цвекло, но с този цвят как да го опита човек, а милото като го види още и се муси, а пък какво остава да го сготвя !!!! smile иначе за днеска мисля да направя един миш-маш, че по-набързо !!!! smile  имаме и марулка, като направя една хубава салатка, много я обичам с млечен сос, крутони и пържено яйце отгоре, обожавам я !!!! smile понякога запържвам малко пил. филе и с милото само това вечеряме !!! smile
« Последна редакция: октомври 23, 2007, 13:22:46 от Ели . » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: октомври 23, 2007, 13:24:52 »

ооо Гери никога не съм опитвала цвекло, но с този цвят как да го опита човек, а милото като го види още и се муси, а пък какво остава да го сготвя !!!! smile
Миличка и аз в началото се чудех как го ядат ама после като го опитах ми хареса.Основното е да не остане дъха на пръст.Ако го приготвиш по подходящия начин е много вкусно.И другите бяха пускали интересни рецепти за цвекло за салатки така че избирай си една и опитай а ако не те хареса право в кофата за боклук.
Вече да ви кажа ми е трудно да измислям какво да готвя което да става бързо щото се прибирам късничко от работа.А и като научите мъжа Ви да му готвите разнообразно и той почва да се муси защо си му сготвил еди кое си.Яде ми се нещо интересно и бързо за готвене.А то повечето интересни неща се готвят бавно.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: октомври 23, 2007, 13:46:44 »

Ооо Ели,непременно трябва да опиташ цвеклото!!!Много е вкусно/поне на мен ми е вкусно/, много е полезно и на всичкото отгоре е диетичено!!!Моят мъж също се цупи на такива неща,но аз се го правя само за себе си,не го карам да го яде!!!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #560 -: октомври 23, 2007, 14:46:54 »

Ами, аз вчера спретнах една супа плюс..познайте- пилешко бонфиле на скара/готово купено,разбира се/ bad Вече направо ми писна от на милото пържолищата...  hysteric Ама като, както казвате вие, само се муси на зеленчуците...
Аз обожавам манджичка с грах и картофи, без значение със или без месо...Ама познайте кой ще си яде граха сам... pleasantry Едно патладжанче така си се съсипа в хладилника,горкото... cray
А тоя десерт, дето го правих аз- bad не опитвайте това вкъщи,както се казва по рекламите tease Щяхме да си счупим зъбите със стафидите  blum

Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #561 -: октомври 25, 2007, 17:06:12 »

Милички, чудесни рецептички има тук good Bravo
Обаче онзи ден, тръгнах да търся една и доста време ми отне... shok
Дали не може да изваждаме рецептите някъде в началото или на отделна темичка с помощта на модератор разбира се, защото така има прекрасни рецепти, които не могат да се открият лесно и бързо give_rose

Това са само мои мисли, не искам да ме разбирате погрешно give_rose give_rose

Съжалявам за  Offtopic
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: октомври 27, 2007, 19:24:45 »

Направих качамака на Гучи (няколко страници назад). Стана много хубав DANCE Направо едва дишам от хапване smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: октомври 27, 2007, 19:41:41 »

Gucci, мога да ти предложа тази рецепта за пъстърва защото е по-лека. Иначе зная и други но те са със сосове. Аз много много обичам риба, но май най-често я правя на скара.
Ето и рецептата: Запържва се с масло глава и и половина чесън + 3-4 зелени пера от пресен чесън, 2-3 чаени лъж. девисил, 4-5 броя счукани сухари или галета, кората на едни лимон настъргана на ситно и малко сок от лимона. Ако чесъна ви е много може да го намалите, а зелените пера да замените с копър.
Рибата са посолява и поръсва с черен пипер. Поставяме всяка риба по отделно във фолио, пълним я вътре и поставяме по-малко и отвън и завиваме рибата. Мисля че плънката беше за 3-4 пъстърви, но тъй като готвя на око може и да ви пообъркам. След това печем в силна фурна 15-20 мин.
Дано ви хареса!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #564 -: октомври 29, 2007, 20:51:18 »

Хей, милички искам да направя картофена салатка, но по различна от обичайната - сварени картофи, майонеза и лук.

Чудя се как ще върви с кисели краставички, сварени яйца и т.н.? pleasantry

Дайте някоя идейка, милички danceg DANCE
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: октомври 29, 2007, 21:06:03 »

да да пробвай с кисели краставички на мен много ми харесва girl_in_love
с яйца също good
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #566 -: октомври 29, 2007, 21:16:06 »

да да пробвай с кисели краставички на мен много ми харесва girl_in_love
с яйца също good

Да, ще пробвам да измисля нещо, после ще пиша как е било DANCE Ще гледам да направя снимки, само да не забравя, че винаги се сещам като вече е изядена манджата blush blush blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: октомври 30, 2007, 08:46:35 »

Аз мога да ти препоръчам следната картофена салатка.Сваряваш картофките и прибавяш домат на кубчета царевица сирене и млечен сос.Дано ти хареса.Аз снощи правих печена тиква стана вкусно отдавна не бях правила тиква.Милички някой правил ли е крем супа от тиква.Да ви кажа все се каня да издиря някоя рецепта защото ми казаха че е много вкусно.Ако някой е правил моля дайте рецепта.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: октомври 30, 2007, 10:22:44 »

Gucci , ЗАПОВЯДАЙ МАЦЕ, 
 http://www.menumag.bg/recipes/view/56
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: октомври 30, 2007, 12:56:19 »

Много ти благодаря мила Ина ама аз се интересувах от това дали някой е правил и пробвал такава супа.Щото на мен хем ми е странно хем интересно дали е вкусно това нещо.Правила ли си я тази рецепта.
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 86   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines