Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 22:07:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 86   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!  (Прочетена 417038 пъти)
 
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #270 -: юни 24, 2007, 15:26:25 »

момичета дайте идей за летни ястия-лекички.че вече се чудя какво да готвя!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #271 -: юни 25, 2007, 10:03:01 »

момичета дайте идей за летни ястия-лекички.че вече се чудя какво да готвя!
и аз така sad
Наскоро правих кюфтенца от тиквички
около 800гр.до 1кг. тиквички се рендосват  и се изтисква водата,разбъркват се с 2-3 яйца и малко копър и се пържат...
Това е лесното и бързо от мен,менюто напоследък ми е ... crazy много трудно,така че давайте идейки...
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 25, 2007, 14:44:55 »

вчера "сготвих" от пазара пиленце на грил и направих салатка !!! това ни беше !!! ако знаете колко се изморих докато направя пилето хи хи хи хи  laugh laugh laugh
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 25, 2007, 14:58:36 »

и аз така се "измарям" тези дни, че ...... blum!!!!!!! Ще почнем да кудкудякаме вече!!!!
П.П. газовата ни бутилка се изпразни, а мъжа в семейството е зает!!!!!!! pardon
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #274 -: юни 25, 2007, 15:06:02 »

и аз така се "измарям" тези дни, че ...... blum!!!!!!! Ще почнем да кудкудякаме вече!!!!
П.П. газовата ни бутилка се изпразни, а мъжа в семейството е зает!!!!!!! pardon
поне имаш оправдание да не готвиш,екстра yahoo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 29, 2007, 14:36:02 »

http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=RECIPE_INFO&RECIPE_ID=491
ей това сготвих преди няколко дни,става вкусно,но не го препоръчвам за горещите дни
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #276 -: юни 29, 2007, 14:53:47 »

http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=RECIPE_INFO&RECIPE_ID=491
ей това сготвих преди няколко дни,става вкусно,но не го препоръчвам за горещите дни

Звучи много вкусно--може например да се замени и с пиле, като гледам рецептата за тези, които не обичат свинско.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #277 -: юли 14, 2007, 16:13:58 »

Аз незнам дали съм споделяла...но нашата любима рецепта е Охридско езеро. Незнам защо се казва така, тате ни го направи като се прибра от един рейс...и така си остана. Пробвали сме го със свински, пилешки пържолки....на  барбекю или на обикновена скара.
В тава се нареждат готови изпечени пържоли-препоръчвам горещо хартия за печене. 
Отделно си правите малко смес-каквото имате в хладилника- нарязани на ситно краставички кисели, малко сладка царевица, някакво филе, мариновани гъби,варено яйце. Всичко това се разбърква с много малко майонеза- и горчица се слага ако обичате. Слага се внимателно върху пържолките, а отгоре се слага солидно парче кашкавал-може и да настържете- и се запича. Става наистина вкусно,особено с пилешко.
Но като цяло, в нас рибната кухня е на почит. Калмари,октоподи,водорасли и прочие - мога да предложа доста рецепти. Аз си падам по-скоро по украсяването на яденето-водопади от домари, гъбки от яйца и т.н
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #278 -: юли 16, 2007, 21:45:17 »

mwpo, любимата ти рецепта звучи наистина невероятно вкусно. Аз реших да я опитам непременно с пилешко. Благодаря, че сподели! give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юли 18, 2007, 13:46:19 »

вчера видях в магазина, че Маги имат нов фикс за мусака и го пробвах, много ни хареса, даже на милото повече така отколкото с домашната заливка и вече ще я правя с Маги !!! smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 20, 2007, 08:35:14 »

ехооо има ли някой в тази тема! искам да ви питам някой знае ли рецепта за бишкотена торта !!! ??? Torte Torte Torte Torte Torte Torte Torte Torte Torte Torte
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юли 20, 2007, 08:37:13 »

аз имам рецепта за бисквитена торта с череши или ягоди
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юли 20, 2007, 08:49:18 »

ами не знам дали ще стане !!! милото вчера му дали два пакета бишкоти и няма какво да ги правя, а са малко сухички за ядене и мислех да се допитам до вас, не знаете изпитана рецепта !! иначе в нета има много !!! smile
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #283 -: юли 20, 2007, 10:05:40 »

ами не знам дали ще стане !!! милото вчера му дали два пакета бишкоти и няма какво да ги правя, а са малко сухички за ядене и мислех да се допитам до вас, не знаете изпитана рецепта !! иначе в нета има много !!! smile
Ели ето тази торта е много лесна. Рецептата е с руло но аз много често я правя с бишкоти.

http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=464.30
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юли 20, 2007, 13:28:50 »

ако нямате много време да сготвите ще ви препоръчам една много лесна и бърза рецепта.Взимате една тарелка охладено пилешко филе около 500гр.нарязвате го на кубчета и го запържвате в тиган готово е за около 10 мин.отгоре нарязвате на малки парчета една бомбичка топено сирене и заливате с една малка кутия сметана за готвене хопла разбърквате в тигана още няколко минути и ястието е готово.Е не е много леко но е много вкусно.добър апетит! good
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 86   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines