Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 15:59:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 86   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!  (Прочетена 416998 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #855 -: декември 20, 2007, 18:25:42 »

Ето нещо интересно, на който му се занимава
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #856 -: декември 20, 2007, 18:38:43 »

много е готино наистина!!!!супер е аз бих пробвала ама няма да се получи сигурно
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #857 -: декември 20, 2007, 18:48:12 »

 :bravo:правила съм го ,и става много вкусно,само дето моят беше по спомени и стана леко дебеличък,но се изяде много бързо
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #858 -: декември 20, 2007, 18:59:54 »

а плънката каква беше  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: декември 20, 2007, 20:55:26 »

ами отдолу доматен сос,а страните отстрани дето се прихлупват ги намазах с разтопено синьо сирене,като му добавих малко масло<в нас само аз ям такова сирене др не го харесват,но никой не разбра че има Wink> и сложих шунка на кубчета,пушено сирене,кашкавал,обикновено сирене ,подправките ги добавих към тестото и сега не се сещам друго да съм слагала,а и кисели краставички и печена чушка-на кубчета и двете и това мисля ,че беше и стана много вкусно,само че на мен тестото ми беше много,че на око го правих и без да искам сложих двойна доза брашно blum и затова мой съвет е тестото да ви е по -малко и да стане по тънко Wink
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #860 -: декември 20, 2007, 21:41:00 »

Момичета, да знаете от къде мога да си купа боя за сладки? Искам да украся глазурата за меденките.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #861 -: декември 20, 2007, 22:00:59 »

Момичета можете ли да ми помогнете? На милото му се прияло макарони на фурна, а аз никога не съм правила и не знам как!  pardon Ще ви бъда много благодарна ако някой ми помогне с рецепта!  blush
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #862 -: декември 20, 2007, 22:09:10 »

Наталия, аз ги правя така. Сварявам макароните и ги отцеждам. Слагам ги в тавичка и паченца масло и заливам със следната смес - прясно мляко, яйца, захар и ванилия. След това запичам. Ако някой обича сладко-солено, може да се прибави и натрошено сирене към макароните. Не съм точна в пропорциите, защото готвя винаги на око и с това, което имам под ръка. Тази рецепта съм я правила и с домашна юфка вместо с макарони. Юфката (не варена!) изиспвам в тавичката, пак слагам масло и слагам във фурната да се разтопи маслото, докато разбъркам млякото с яйцата и захарта , заливам и пека.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #863 -: декември 20, 2007, 22:18:34 »

Благодаря ти darling за бързия и изчепателен отговор!  good Аз също винаги готвя на око. Утре ще пробвам да направя макарони на фурна, обаче мисля да сложа и сирене, милото много обича сирене, а и на мен ми харесва сладко-соления вкус! Ще се отчета какво съм направила! 
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #864 -: декември 21, 2007, 09:34:50 »

Да се разпиша  снощи какво спретнах това става и за предястие и за основно кой както си прецени Wink
в тавичка се слагат варени картофи - намачкани /не пасирани/ с вилица растилат се в тавичката,отгоре се настъргва шунка/колкото повече толкова по добре/,после се настъргват 3-4 варени яйца,върду яйцата се настъргва сирене и най отгоре се слага кашкавал по възможност повечко,слага се в хладилника за половин-един час,а по желание поме да се запече за 10 мин. докато кашкавала хване куричка,ами това е бързо лесно вкусно,добър апетит  give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #865 -: декември 21, 2007, 10:05:59 »

О dafni ,това и аз го правя!!!Много вкусничко става!!! :bravo:А пък и както казваш ти е доста универсално!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #866 -: декември 21, 2007, 14:44:47 »

dafni това изглежда вкусно и бързо, ще го пробвам след празниците smile

А я да ви питам, на милото майка му в неделя си пристига от Чехия и същия ден заминаваме за Пловдив да правим официалния годеж. Но между пристигането и от Чехия и тръгването към Пловдив ще има около 2 часа и ще идва довкъщи. Та въпроса ми е какво да направя за ядене, така че да е леко и да не ни стане тежко, защото все пак после ще пътуваме. То не че е голям път 1ч и половина по магистралата а и ще сме с нашата кола, но все пак.... А пък тя си идва с автобус и ще е пътувала доста така че не може нищо да не и предложа.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #867 -: декември 21, 2007, 14:47:23 »

Момичета, да знаете от къде мога да си купа боя за сладки? Искам да украся глазурата за меденките.

Намери ли боя за сладки? Аз миналата година търсих, но не можах да намеря  sad
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #868 -: декември 21, 2007, 15:00:02 »

Misskapriss оххх какво може да й предложиш пък и да е нещо леко ами може салатка да спретнеш,незнам може от готовите банички на Белла,някаква манджичка например пилешка кавърма със подправките на Маги Фикс за пил.кавърма става много вкусна незнам друго какво то има много неща пък можеш да направиш нещо което обича,все ще измислиш нещо успех мила good Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #869 -: декември 21, 2007, 15:14:39 »

dafni, мерси за идеите smile

Ами аз си мисля да направя една баница и ако остане ще си я занеса в Пловдив на нашите. Или някакви соленки, нещо такова ще да е smile
« Последна редакция: декември 21, 2007, 15:16:21 от misskapriss » Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 86   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines