Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 12:36:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 143377 пъти)
 
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: септември 18, 2008, 14:35:50 »

"Ако жената е пропуснала таблетки и не получи кървене в първия нормален интервал без таблетки, трябва да се мисли за забременяване " - димек дето викат хората продължавайте да бебеправите щото нищо не е станало
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: септември 18, 2008, 14:38:43 »

Точно така. Продължавайте и скоро baby_girl или  baby_boy
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: септември 18, 2008, 15:02:30 »

Иаз си мисля че ще е от прекъсването на таблетките и на мен се е случвало да спра и то направо ми идва ше няма проблем мила или другия вариянт е овулациятаняма какво друго да е
 good
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: септември 18, 2008, 15:12:22 »

ами то ще си покаже момичета ако спре това нещо значе е уво ако ли не ще изчакаме до другата седмица и ще се наемаме с бебеправенето пак . странното е че това нещо има странна и непозната за мен досега миризма  sad
« Последна редакция: септември 18, 2008, 15:18:46 от ilkata » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: септември 18, 2008, 15:25:05 »

Аааааа това е подозрително я по добре отиди на док за по сигорно а аз така си мисля huhhuh.gif
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: септември 18, 2008, 16:19:11 »

С риск да прозвуча грубо, мисля че ако всяко зацапване и нещо което не е в ред можеше чрез форума да се диагностицира нямаше да има лекари.
За хапчетата - ми то е логично че след като няма странични хормонални натиски върху организма той да реагира, и като се спрат се изчаква няколко месеца да си върне функциите организма и тогава се бебеправи - в Нета има купища информация в определените за това сайтове.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: септември 18, 2008, 16:31:26 »

Хм, повече от нормално е след спиране на противозачатъчни да се появи цикъл /пише си го и в листовката на всички противозачатъчни/. Колкото до бебеправенето след прием на противозачатъчни - не се препоръчва. Както е казала Вероника - има предостатъчно информация за това в интернет.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: септември 18, 2008, 18:33:13 »

С риск да прозвуча грубо, мисля че ако всяко зацапване и нещо което не е в ред можеше чрез форума да се диагностицира нямаше да има лекари.
За хапчетата - ми то е логично че след като няма странични хормонални натиски върху организма той да реагира, и като се спрат се изчаква няколко месеца да си върне функциите организма и тогава се бебеправи - в Нета има купища информация в определените за това сайтове.

Не звучиш грубо още преди две страници им направих забележка да не разводняват темата, но никой не чува.
Активен
irenam33
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #413 -: септември 18, 2008, 19:17:34 »

Момичета здравейте отново. Аз пиша малко рядко, но за сметка на това непрекъснато ви чета. Днес ми се случи нещо много странно. Имах съвсем леко зацапване-нещо като бяло-кафяво, но съвсем леко. По принцип трябва да ми дойде след 7 дни, а от друга страна преди около 9 дни мисля че бях в овулация и тогава бебеправихме. Малко ме болят гърдите и яйчниците, но това с яйчниците е възможно да е от студа.....Мислите ли, че може и да съм бременна? при всички случай още е рано за тест....
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: септември 18, 2008, 19:25:33 »

irenam33 според мен има голяма вероятност да си бременна. Обикновено такова зацапване става при имплантиране на ембриона на стената на матката. Имплантирането става около 7 дни след зачеването. Така, че може би е точно това.
Активен
irenam33
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #415 -: септември 18, 2008, 19:37:03 »

И аз така съм чувала, че може би е от имплантирането......Така или иначе не ми остава нищо друго освен да чакам до другата седмица..... :girlhide:стискайте палци smile
Активен
zvezdi4ka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #416 -: септември 20, 2008, 11:53:33 »

Здравейте и от мен мили бъдещи и вече станали мамчета.
От много скоро и ние се присъединихме към групата на бебеправещите, от близо два месеца се опитваме да измайсторим, но за сега си оставаме тук.
Ако някой знае, би ли ми казал след колко време вече трябва да се притесняваме, че има някакъв проблем?
Аз съм чувала, че е след година опити...
ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ И УСПЕХ


Модератор:
Моля,пишете само на кирилица!Постинги на латиница са недопустими според общите
Правила на форума !
« Последна редакция: септември 20, 2008, 18:02:22 от Bulechka » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: септември 20, 2008, 13:51:05 »

Здравей Звездичка, първо добре дошла в клуба. Второ по твоя въпрос - моят лекар ми каза, че след две години опити и то неуспешни тогава може да се говори за проблеми. Изчакай още малко и ако толкова се притесняваш, че не става направете си едно от най-простите изследвания - спермограма на мъжа до теб. Пожелавам ти успех в бебеправенето
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: септември 20, 2008, 14:18:47 »

Здравей zvezni4ka добре дошла и от мен в нашият клуб .
относно бебеправенето та ви сте в самото начало още има време ще стане  smile
Но лично аз ти пожелавам да не се задържиш много тук и скоро да се адваш на Baby
Успех good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: септември 20, 2008, 17:59:17 »

zvezdi4ka добре дошла при нас. Мисля че 2 месеца са твърдер ано за са мислиш че омате някакъв пробле. Желая берзо , бързо да се прхвърлиш в тематаза будещоте мами smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines