Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 07:06:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 213964 пъти)
 
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #210 -: май 30, 2007, 11:16:10 »

Ох вече незнам. Миналият месец бях пак така. Може да е от всичко. Ще пида на лекар. Благодаря за съветите.  give_rose

Мила, може да имаш друга алергия, например като мен сенна хрема (при мен се изразява в сърбеж в очите) и в този момент кожата ти е станала по-чувствителна и за това е била тази реакция към грима. Получава се и от първото силно слънце също.

Специална козметика за чувствителна кожа е Авен (не Ейвън), продава се само в аптеките, но не знам дали има декоративна такава.
Козметика, която аз ползвам е Yves Rocher (Ив Роше) изцяло растителна, подходяща за чувствителна кожа, от личен опит мога да кажа. В София те имат професионални гримьори, но във Варна май все още нямат фирмен магазин. Иначе продуктите ги има в Бонжур.

Възможно е гримовете с които са те гримирали да са били с изтекъл срок на годност. Те не трябва да се ползват повече от 6 - 12 м., при положение, че с тези гримират доста хора и по-малко.

И последно - върви на лекар за тази алергия, но си избери добър алерголог, че половината са едни .... личен опит. Традиционната медицина още знае твърде малко за алергиите и третира резултата от тях, но не може да ги предотврати.
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #211 -: юни 03, 2007, 21:03:08 »

olive мила, моите впечатления от Мис Бони можеш да погледнеш на 21ва страничка на тази тема.
Дано ти бъда полезна

И мен нещо Мис Бони ме врътка... Явно с простосмъртни не се занимава!   huhhuh.gif Mad girl но аз сега ще се пробвам да го уредя чрез фризьора си Жоро!  Girl_sing Ще пиша пак във вторник, когато съм на пробна прическа!
А относно пробния грим - Бони каза, че на него не му трябвало пробен грим. А каква цена ти даде на теб spirit за грима ако не е тайна?  Yes
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #212 -: юни 06, 2007, 07:18:08 »

аз сега имам такова чудене
дали да ме гримират там, където ще ми правят прическа, защото ще е по-удобро да не се разкарвам насам-натам. Салонът е доста голям и хубав, но изобщо нямам представа как гримират /то и какви прически правят не знам  pleasantry/
иначе си мислех след прическата да отида в estee lauder, чувала съм добри отзиви
днес утре трябва да реша и да си запазя час  huhhuh.gif
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #213 -: юни 06, 2007, 09:42:45 »

аз сега имам такова чудене
дали да ме гримират там, където ще ми правят прическа, защото ще е по-удобро да не се разкарвам насам-натам. Салонът е доста голям и хубав, но изобщо нямам представа как гримират /то и какви прически правят не знам  pleasantry/
иначе си мислех след прическата да отида в estee lauder, чувала съм добри отзиви
днес утре трябва да реша и да си запазя час  huhhuh.gif


А няма ли да ходиш на пробна прическа? Аз бях вчера и съм доволна.
Относно гримът - по-добрите гримьори (Мис Бони, Кирил Чакъров, Люси) не правят пробен грим (е ако настояваш ще те гримосат, естествено  smile Wink ). Но ако ще се довериш на някой по-малко познат гримьор, моят съвет е - задължително искай пробен грим!  smile
Относно estee lauder, на мен ми го преробъчаха за почистване на лици... но аз мисля да си отида в Борекс, където бях решила! Там са много добри!  good
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 07, 2007, 11:33:12 »

Ники хайде мила още ли не си решила какво да правиш???Отиди на проба- най-добре за да си сигурна
Деси с теб какво стана - хареса ли ти гримьорката казвай,че много ме изнервят вече тия мотанета на всички- като чуят за сватба и вече трябва да ти удерат кожата и да те правят на маймуна beating
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 15, 2007, 09:24:25 »

Така , а сега да разкажа за гримът. В темата за прически бях споменала, че фризьорката е и гримьорка. Общо взето гримът беше малко по-добър от причската, но аз пак не мога да кажа как изглеждам отстрани, при което братовчедка ми ми направи снимка след това. Лицето лъщеше , а това за професионален грим е недопустимо. На всичкото отгоре лицето ми изглеждаше толкова кръгло, както майка ми каза "като луна". Плюс това фон дьо тена личеше от 5 км, а и не бяха избрали правилния цвят за моята кожа. Да не говорим, че сенките и тази очна линя...абе просто от далече си личеше ,че имам много грим, а когато те гримират, точно това е целта да изглеждаш естетсвено, но аз изгелждах като магистралка (извинявам се за думата) с този грим. Добре ,че братоведка ми има познта , която прави професионален грим и тя е свободна на 1юли . Ще ме гримира директно. Не прави пробен грим , е ако мног настояваш може и да ти направи.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 15, 2007, 09:27:26 »

момичета, на мен ми препоръча фриьорката вчера да се гримирам при гримьорката на МСАТ, някой има ли отзиви за нея
разбрах че била много добрър професионалист, дори нямало нужда от пробен грим
ако някой има инфо моля да сподели
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 18, 2007, 11:30:57 »

Аз да ви кажа съм страшно доволна от моята гримьорка!!!Направи точно това,което исках и ефекта беше поразителен!!!Всички бяха много впечатлени!!!Освен това беше страшно точна!Спази точно часа,за който се бяхме разбрали и всички останали уговорки!!!Ако някой иска мога да дам координати!/става въпрос за София/ Bravo
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #218 -: юни 18, 2007, 14:17:32 »

момичета, на мен ми препоръча фриьорката вчера да се гримирам при гримьорката на МСАТ, някой има ли отзиви за нея
разбрах че била много добрър професионалист, дори нямало нужда от пробен грим
ако някой има инфо моля да сподели
Нямам инфо, но без пробен грим не се давай! А можеш направо да отидеш на пробен и ако се харесаш, да си запазиш час и за сватбата.  Girl_hide
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 19, 2007, 10:23:23 »

PETKOVA ,и моят съвет също е да не пропускаш пробния грим!!!Хубаво е да го има и да видиш какъв ще е ефекта!!!След това на самия сватбен ден ще бъдеш много по-спокойна за резултата!!!Успех!! good give_rose
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 19, 2007, 11:37:49 »

Аз от пробният грим единствено се успокоих ,че гримьорката работи много добре, но резултата тогава и този в сватбения  ден беше напълно различен като визия, а и за мен беше повече от ясно,че пробният грим си е просто ПРОБА  good Много съм доволна от работата на момичето-справи се просто перфектно
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #221 -: юни 21, 2007, 00:03:40 »

И аз днес ходих на пробен грим. Много набързо беше всичко, но аз си знаех че няма да ме прави там с всички основи, пудри и чудеса. Като й казах какво искам се ужаси, че много малко грим било това, нямало да се вижда дори. Опитва се да ме убеди, че за вечерна сватба гримът трябва да е по-силен, но аз нещо не мога да се възприема. Нали не се очаква на сватбения ден да приличам на нещо, което не съм?
Иначе изпробва няколко различни цветови варианта и с единия се харесах и реших да съм с него.
А и ме предупреди, че в деня не трябва да ме целуват с червило по бузите  air_kiss Леле, не знам как ще се опазя  girl_impossible
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 21, 2007, 06:46:37 »

А и ме предупреди, че в деня не трябва да ме целуват с червило по бузите  air_kiss Леле, не знам как ще се опазя  girl_impossible
и на мен ми се струва голям проблем  Girl_sing от една страна не върви да се дръпнеш, като те целуват и поздравяват, а от друга - после цялата да си в червило и гримът да не прилича на нищо ....... bad направо не зная какво ще правя ....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 21, 2007, 08:07:03 »

А и ме предупреди, че в деня не трябва да ме целуват с червило по бузите  air_kiss Леле, не знам как ще се опазя  girl_impossible
и на мен ми се струва голям проблем  Girl_sing от една страна не върви да се дръпнеш, като те целуват и поздравяват, а от друга - после цялата да си в червило и гримът да не прилича на нищо ....... bad направо не зная какво ще правя ....

Хм, аз пък нямах такъв проблем на сватбата си!!! yahoo Просто гостите трябва да се сетят д ане ви цвлуват "наистина", а само с допиране на бузите, ако ме разбирате! Wink При мен беше така и всичко си беше ОК!!! kiss2
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 21, 2007, 09:02:18 »

Да, но при мен не беше така.
При приемането на поздравленията в ритуалната зала по бузите ми имаше всякакъв цвят червило. И наистина грима ми почти отиде на кино. Като се гледам на снимките ми става направо смешно - все едно ме е рисувало някое дете. После естествено поизчистихме червилата, но е факт, че и от грима почти нищо не остана.
Така че наистина гостите би трябвало да съобразят, но пък момента е такъв, че почти никой не мисли за това.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines