Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 05:25:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 213954 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 26, 2007, 20:33:01 »

Аз се "мацотя" всеки ден и смея да твърдя,че мога да се гримирам.Ноооо,за сватбения грим ще се доверя на професионалист!Само като си помисля колко много ще ми трепери ръката!И ако мацна нещо не където трябва,ще има да трия,да се ядосвам!
Предпочитам да си спестя тези усложнения и да релаксирам,докато ме гримират!
Ани,всяка дума тук все едно от мое име си я писала friends
Аз дори съм гримирала две булки,куми,абитуриентки(близки),няколко десетки миски за конкурс,че дори и поппевицата сладурка Ирра,но за моя сватбен ден мисля да се доверя на професионалист!
maslinka,искрено ти желая  успех,дано успееш да го уговориш Бони!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 27, 2007, 09:16:29 »

И аз мисля като вас момичета!!!Най-вероятно всяка от нас може да се гримира добре...но това да се притесняваш,да трепериш или недай боже да се гримираш и да решиш,че добре е ама може и още по-добре!!!И започва едно триене,бърсане!!!По-добре сядаш си и оставяш на някой професионалист да се погрижи за теб!!! yahoo
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 27, 2007, 10:05:18 »

Момичета, напредвам с намирането на координатите НА мис Бони smile засега знам, че преди студиото се е намирало някъде си на улица Раковска, и май се казвало Тони, но след два-три дни ще знам със сигурност smile /но все пак това е било преди няколко години/
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #168 -: април 27, 2007, 17:18:24 »

Сега се връщам от пробен грим и все оше не мога да свикна с гримираното си лице. Се едно е някой друг, ама се харесвам...... Малко ми е странно защото азь по принцип много рядко се гримирам и за пръв път имам толкова неща по лицето си. Жалко че не мога да кача снимка.. Сега чакам приятеля ми да се прибере и да си каже мнението, че инак на сватбата може и да не ме познае и да ме подмине.Майка ми вече ме видя и много ме хареса.
Вече смятам да почна да се гримирам по-често. Не било никак лошо
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 27, 2007, 19:03:19 »

ако гримът е направен за твоето лице и за твоите черти естествено че не е зле *THUMBS*стига някой да си свърши работата както трябва ще останеш доволна Bravo
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 01, 2007, 20:07:26 »

гримьорката се справи отлично Bravo Bravo

Сиска, а би ли споделила къде прави своя грим? На мен много ми хареса и прическата и гримът, който са ти направили, а аз също съм от Варна и бих се възполззвала от помощта ти....и макар, че това не е правилната тема, държа да кажа, че и роклята ти е страхотна  good
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 01, 2007, 22:10:02 »

venera опитах се да ти пиша на лични но кутията ти е пълна pardonкак да ти дам координатите на фризьора?????

Здравей пак smile Извинявай, че за толкова неща те питам, но си от Варна като мен, а и снимките от сватбата ти много ми харесаха, та затова "черпя" от теб опит, дано не съм ти досадила  blush
За координатите на гримьора ти - не знам защо кутията ми за ЛС събира само по 3 съобщения и затова беше пълна. Изтрих ги и сега би трябвало да мога да получа още три  pardon Така че моля те пробвай да ми ги пратиш отново.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #172 -: май 04, 2007, 07:27:53 »

не те ли е страх без пробен грим, ами ако не се харесаш и се наложи д аго махне, след това наново да те гримира, пак ли 20лв ще вземе crazy
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 04, 2007, 11:00:08 »

Здравейте момичета, искам да споделя с вас до къде стигнах с Мис Бони. Значи, първо да кажа, че съм много благодарна на еstrella за помощта, която ми оказа като ми даде координатите му. Та така, обадих му се и той ми каза, че за сега не знае  какви са му ангажиментите му за 21.07, и се разбрахме на следващия ден да му званна. Обадих се на следващия ден, но ми каза,че е зает, записа ми името и обеща по-късно да се обади /не го направи/ Но аз нали съм по-нахалничка и днес пак му звъня да питам какво става, и той ми вика, че тогава на същата дата бил на клип във Варна и чакал да му потвърдят за клипа, ако е със сигурност във Варна, щяло да стане да ме гримира. Но се чудя ког ще бъде пробния грим, и как в крайна сметка ще съчетаем видеоклипа с грима ми???
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 04, 2007, 11:04:42 »

spirit
ако мен пита6 не дей да разчита6 само на него за да не стане неприятна изненада
по-добре отиди при друг гримьор
Сиска каза че е доволна от Капанов, а и то си личи по снимките й
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 04, 2007, 11:08:59 »

Дааа, определено не мога да разчитам само на него и смятам да си намеря и друг гримьор. Аз също мислех за Капанов, особено след като видях снимките на Сиска Bravo
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #176 -: май 04, 2007, 11:48:10 »

Здравейте мили дами:-)
1во е добре да знаете какви искате да сте в сватбеният си ден-това е най-важното-да изберете излъчването,което искате да имате. Това лесно се постига като съобразите тена си,цвета на коса,очи,а и разбира се роклята си.Звучи ви доста тривиално,но е факт-не е хубаво да изглеждате като маска в лицето.
Най-лесно това ще стане като имате готова снимка пред вас-със същите или сходни на вашите характеристики.
2ро съобразявате се задължително и с това дали сватбата ви е дневна или вечерна,за да излгеждате неотразима на снимките,а и пред гостите(и най-вече пред огледалото)! Има голяма разлика между дневният и вечерен грим,като ви препоръчвам ако е дневна-се гримирайте нна дневна светлина и обратното-за вечерна-на изкуствена.
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #177 -: май 04, 2007, 11:56:42 »

Ето някои предпожения от мен:

Кукла)/за светла кожа до много лек тен/ основата е лек крем за лице,следва заличаване на дребните недостатъчета по кожата ви-това става с корекор/за под очите-с леки потупвания,за да попие добре, белези или пъпчици/; следва фон-дьо-тена, който е съобразен с цвета на вашата кожа и до 2 тона по-тъмен го нанасяте на лицето и ако е необходимо сложете малко и на шията;накрая фиксирайте с безцветна пудра; за скулите използвайте прасковен цвят и ако имате перли за лице(бронзови) прокарайте леко по скулите ,овала на лицето и деколтето си/ако роклята е такава/;и стигаме до най-важната част очите-по целият клепач до веждите нанесете светлобежови сенки,а на самият клепач светлорозови,като в края на очите тъмнорозови/може и тъмнобежови,а над свивката на окото сложете малко прасковен цвят;очна линия или черен молив на горният и долен клепач/което предпочитате/ и накрая извивате миглите си с специалната машинка и нанасяте черна спирала за обем и дължина,защото за куленският вид миглите са от изключително значение; във вътрешният ъгъл на окото сложете отново светлобежов нюанс;накрая завършете грима с червило,което да е светло,но с достатъчно цвят,за да  се виждат и все пак устните ви :-)Прииятно гримиране!
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #178 -: май 04, 2007, 12:33:59 »

ето и снимки за образец



Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #179 -: май 04, 2007, 13:16:40 »

Кафевите и зелените очи са в една гама-те са меки очи и могат да се подчертаят лесно и чудесно отново с такива цветови нюанси-например в злаистата гама-не само златисто ,но и пясъчните цветове са чудесни и изглеждат невероятно върху леко загоряла кожа/Но само за дами с по-матова кожа или такива със златист тен-иначе ще седи  изкуствено/, подходящи за кафевите очи саа и кадифените сенки




Важно и лесно за запомняне условие е да не прекалявате с грима-той трябва да е балансиран-в смисъл ако искате да акцентирате на очите си-тогава изберете по неутрален гланц,и обратното-ако желаете да подчертает устните си-то използвайте по бледи сенки/само професионналистите могат да направят и 2те/Има разбира се доста по-нашироко да се обясняват малки хитрости и тънкости,но ако някой се интересува-със удоволствие ще си поговорим по темата:-)

Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines