Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 10:48:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 6 част  (Прочетена 125514 пъти)
 
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: януари 05, 2009, 23:14:47 »

И аз съм на мнение, че ако ти се пуши една цигара не вреди..Чувала съм обаче, че при много жени -пушачки като забременеят започва да им се гади от миризмата на цигарите и направо ги отказват..Все се надявам и при мен да е така.. pardon
Момичета, моля са съвет..Този месец по календар бебеправихме всички дни, които бяха "благоприятни" за зачеване на нашето бебче..Два дни ме боли корем ниско долу в дясно, а днес ми зацапа малко някава леко кафеникава слуз sad..И сега много се притеснявам понеже снощи ми беше малко кофти, имах киселини и пих един ранитидин..та сега незнам какво да си мисля sad  :ohah:все пак е много рано да ходя на преглед, трябва да чакам закъснение... sad и много се изнервям:( уж се опитвам да не го мисля и си повтарям, че може и да е овулация, ама тя тябваше да бъде миналата седмица и...нещо не мога да се успокоя, а пък нали уж трябва да съм спокойна.. моля да ме посъветвате нещо..извинявайте за хаотичния пост...
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: януари 05, 2009, 23:23:47 »

не искам да те отчайвам,но на мен ми се случи веднъж абсолютно същото,само дето гаденето и киселините ми бяха сутринта и накрая ...нищо.Ако имаш търпение чакай,но не го мисли,за да не се надяваш.Ако нямаш тествай се!Успех!Така като чета първите симптоми на бременност на различните момичета са напълно различни.А много често ни се случват странни неща,които не означават нищо и лекарите не могат да ги обяснят.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 06, 2009, 04:45:49 »

Рени, миличка теста за бременност ми е отрицателен. Днес правих пак тест за овулация и имаше съвсем бледа втора чертичка, знам че това не означава че има овулация, но какво точно означава? А иначе аз нито пия, нито пуша и пак не се получава бебчо  sad Стискам палци на всички скоро да имаме положителен тест в ръцете си smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #378 -: януари 06, 2009, 08:54:04 »

То и аз не пия, не пуша, по мъже не хода  tease пък пак не се получава толково лесно. Така че правила в тая работа няма. Скоро разбрах за една позната, която е доста лекомислена  pleasantry знам, че има и аборт, пие и пуши наравно с мъжете, че е бременна. И съм сигурна, че ще си роди живо и здраво бебе  pardon
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: януари 06, 2009, 10:23:33 »

Бебетата не се ли правят с любов??? pardon Смисъл-не по някакъв график,сега може,сега не може.... crazy
Мисля,че трябва да сме спокойни да не мислим само за това,дали сме в овулация или не сме...Една приятелка ми обясняваше,че с нейния съпруг са го правили през ден(опитите за бебенце),за да се събере материалче (от страна на мъжа lol и така в продължение на една година...,дълго време-да,но сега си имат една прекрасна дъщеричка на 3 г,така че  Blush и всичко ще си дойде на мястото.... give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 06, 2009, 10:29:13 »

Ние бебеправихме всеки ден като по график :\и нищо не ставаше в един мкомент на мен ми писна и казах край когато наистина ми се иска тогава та същия месец ни се събра около една седмица и какво излезе бебо рещил тогава да стане такаче както казват всички бебе става с любов а не по задължение всеки ден
А за цигарите и аз си палвам сутрин по 2 с кафето  blush пуши ми се и това е несмятам че от 2 или най много 5 би повлияло на нещо има ж blushни пушат по кутия на горе и пак си имат здравибебета   crazy
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #381 -: януари 06, 2009, 10:30:24 »

Една приятелка ми обясняваше,че с нейния съпруг са го правили през ден(опитите за бебенце),за да се събере материалче (от страна на мъжа lol и така в продължение на една година...,дълго време-да,но сега си имат една прекрасна дъщеричка на 3 г,така че  Blush и всичко ще си дойде на мястото.... give_rose

Е на това аз му викам график!
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 06, 2009, 10:38:11 »

А и другото ,което си мисля е,че някой жени забременяват ей така,като магия girl_wink без да искат,докато други трябва да се постараят малко повече pardon ,но какво да се прави...
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: януари 06, 2009, 11:53:38 »

А и другото ,което си мисля е,че някой жени забременяват ей така,като магия girl_wink без да искат,докато други трябва да се постараят малко повече pardon ,но какво да се прави...
Ей това не мога да си обясня.Явно си има съдба-на когото,когато му е писано.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 06, 2009, 13:59:08 »

....Два дни ме боли корем ниско долу в дясно, а днес ми зацапа малко някава леко кафеникава слуз sad..И сега много се притеснявам понеже снощи ми беше малко кофти, имах киселини и пих един ранитидин..та сега незнам какво да си мисля sad  :ohah:все пак е много рано да ходя на преглед, трябва да чакам закъснение... sad и много се изнервям:( уж се опитвам да не го мисля и си повтарям, че може и да е овулация, ама тя тябваше да бъде миналата седмица и...нещо не мога да се успокоя, а пък нали уж трябва да съм спокойна.. моля да ме посъветвате нещо..извинявайте за хаотичния пост...
Не искам да те навивам излишно, но на много места, където съм чела пише, че в седмицата след зачеването (т.е. след овулация) може да се появи кафеникаво течени, подобно на цикъла, заради внедряването на новото същество към стените на матката.  good Е, все пак е нещо, може и да не е това, но все пак. Стискам палци  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 06, 2009, 14:06:21 »

Аз изглежда тотално психясвам.Уж не го мисля ама като от всякъде ни питат кога ще си имаме бебе и всеки втори ни го пожелаваше по нова година и тази нощ съм сънувала че съм бременна  crazy изтреящала работа ви казвам.По принцип сънувам такива неща когато подсъзнателно ме терзаят, но аз не им давам да излезнат на преден план.Та продължавам да съм в клуба и да не се надявам този месец просто шесто чуство.А тези дни мисля да отида до чичо доктор, така профилактично.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: януари 06, 2009, 14:20:19 »

Маги малко  Offtopic , но съм чувала, че да сънуваш, че си бременна било на пари. Така че спокойно  blum
Иначе те разбирам и нас на всяка крачка това ни питат и аз на всички отговарям едно и също - "божа работа"
Стискам ти палци, всичко да ти е наред на прегледа!  good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 06, 2009, 14:39:05 »

Не помня дали съм ви казвала, относно това че каквото си е писано това става. Мисля че съм казвала ама те да се повторя, една от мойте колежки състудентка ми е, та тя е забременяла при редовното и стриктно пиене на противозачатъчни  blum Сега е в 8мия месец и другия месец ще си имаме първото наше акушерско бебе  Bravo Та, това си е бил късмета. Не го е искала! Пазила се е! Но професорите с които се консултираме по този повод казват че това се случва веднъж на 1000  girl_wink
В същото време пред очите ми е и на съпруга ми сестра му и мъжа и които от 7 години се опитват да си имат бебе и не стана и правиха инвитро. С първото направи аборт, та сега вече второто е на 10 месеца  blum
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: януари 06, 2009, 15:14:28 »

Аз изглежда тотално психясвам.Уж не го мисля ама като от всякъде ни питат кога ще си имаме бебе и всеки втори ни го пожелаваше по нова година и тази нощ съм сънувала че съм бременна  crazy изтреящала работа ви казвам.По принцип сънувам такива неща когато подсъзнателно ме терзаят, но аз не им давам да излезнат на преден план.Та продължавам да съм в клуба и да не се надявам този месец просто шесто чуство.А тези дни мисля да отида до чичо доктор, така профилактично.
Не се психясвай така,че ще се побъркаш най-накрая.... smile и нас постоянно ни питат,нямали да имате бебе,хайде кога...това онова...,обаче аз съм им намерила "цаката"-отговарям,че чакаме щъркела на пролет да ни навести :laugh:и до там с разпитите Bravo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: януари 06, 2009, 15:19:17 »

Аз се връщам в клуба на "изчакващите" blush На вас мили момичета успех  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines