Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 02:10:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 6 част  (Прочетена 125524 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 05, 2009, 17:24:02 »

Плами, добре дошла и бързо да се махаш от тук smile!
Ние този път нищо не чакаме, заради лошите ми изследвания.
Между другото се допитах и до друг лекар, който като ми видя изследванията, каза че не е толкова страшно. Тоя моя доктор май доста е преувеличил smile. Та сега съм по-спокойна.
Хайде, бързо забременяване!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 05, 2009, 17:36:09 »

ами,ако имаш такъв познат,хубаво ще е да ни информира какво трябва да правим и какво  не.Аз направо вече се чудя къде греша.

Нямам познат, обаче уча за акушерка и от там, срещам се всеки ден с разните му там доценти, асистенти, професори и т.н.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: януари 05, 2009, 19:23:53 »

 А не мислите ли,че за всеки човек е индивидуално... crazy На едни едното ще вреди,на други друго...и така... smile
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: януари 05, 2009, 19:29:27 »

Мдаааа, аз мисля точно така, затова дадох за пример себе си като НЕздравословен начин на живот и доста НЕотговорно поведение , пък с прекрасен резултат на финала.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 05, 2009, 19:49:04 »

Примерно за една заклета пушачка,каквато съм аз blush ще ми е много трудно да откажа цигарите сега... sad
Примерно на една моя приятелка,лекар и беше казал,докато беше бременна,че е по-добре да запали една цигара,отколкото да се изнервя и да се лишава(при положение,че е била пушачка преди да забременее)...
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: януари 05, 2009, 19:50:41 »

Ми, Преслава , това е едно доста добро оправдание на всяка една пушачка, към което прибегнах и аз ,хи хи хи......
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: януари 05, 2009, 19:52:59 »

Ооо Инче в твоя случай резултата определно е прекрасен  girl_in_love
Обаче знаеш ли на колко много трагедий съм присъствала по време на раждане, ако изобщо се стигне до раждане, колкото и гадно да звучи  angry Вярно че не е доказано че е от това, но и обратното не е доказано. Абе аз поприцип съм "за" всичко когато е в умерени количества  blush


Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Ми, Преслава , това е едно доста добро оправдание на всяка една пушачка, към което прибегнах и аз ,хи хи хи......
Но това е само оправдание...... NO

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: януари 05, 2009, 19:57:03 »

Аз също съм пример /като Инка/за не особено здравословно поведение,но пък с много хубаво и здраво бебе!Позволявала съм си "дръпка" "едно малко".Не мнение съм,че ако му се пийва на човек глътка винце или малка биричка-ми що не.Аз даже покрай бременността станах бироманка.Заради бъбреците док ми написа рецепта-БИРА ROFL :funny:и аз изпълнявах.Подпорквах си.И от време на време припалвах blushДечко беше 2900 доносена и здрава.
Успех на всички.Плами виждам,е си се присъединила стискам палци  heart
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: януари 05, 2009, 19:59:26 »

като цяло цигарите са ВРЕДНИ,аз това го знам,но явно не го ОСЪЗНАВАМ...,защото ако някой ме попита защо пуша,немога да му дам точен отговор... pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 05, 2009, 20:00:35 »

Да, аз също съм - ЗА, но в умерени количества. Все пак не мисля че трябва да тровим едно същество което носим в себе си. А за съжаление плацентата си върши добре работата всичко което приемаме да достига до дребен Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: януари 05, 2009, 20:07:50 »

Клео,ама бирата не е вредна,даже докторите я препоръчват по-време на бременност,заради бъбреците good а за цигарите-аз съм на мнение,че по-една на ден-няма нищо вредно blush. Но всеки сам си преценява girl_wink
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 05, 2009, 20:27:41 »

 На мен ми се пийва червено винце, защото около мен това основни се пие, ама не си позволявам повече от една две глътки blush
 Преслава, на мен също първият признак ми беше промяна в чувствителността и вида на гърдите, стискам палци за  PREGQ
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: януари 05, 2009, 20:28:05 »

като цяло цигарите са ВРЕДНИ,аз това го знам,но явно не го ОСЪЗНАВАМ...,защото ако някой ме попита защо пуша,немога да му дам точен отговор... pardon
Аз пък мога - ВКУСНО МИ Е и това си е blum blum blum
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 05, 2009, 20:35:15 »

На мен ми се пийва червено винце, защото около мен това основни се пие, ама не си позволявам повече от една две глътки blush
 Преслава, на мен също първият признак ми беше промяна в чувствителността и вида на гърдите, стискам палци за  PREGQ
Ами ще разберем,но по-нататък... ;)Като заговори за червено винце и ми се допи веднага,такава съм пощянка значи,,, smile ами какво да правя сипах си една чашка pardon,между другото казват,че било полезно да пиеш по една чаша на ден...интересно
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 05, 2009, 20:38:09 »

Аз пък мога - ВКУСНО МИ Е и това си е blum blum blum
Особено сутрин с кафето или след хранене Bravo blush pardon
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines