Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 20:16:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 248496 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 15, 2007, 09:49:39 »

едно е да даваш предпоставки  blum, а друго да сте просто приятели! End С моите приятели говорим за всичко,вкл и секс, но никога не са ми се нахвърляли, дори когато сме били много пияни!
А колкото до мислите ще цитирам Хайтов:
"едно е да искаш, второ да можеш, а трето и четвърто да го направиш!"("Мъжки времена")
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #61 -: май 15, 2007, 09:54:20 »

това казвам, че няма приятели, пък незнам аз гледам с други очи, няма хора с които да говоря на всяка една тема, това споделям само с мъжа ми, не обичам да ми се месят хората или да навлизат в личното ми пространство, дето се вика за мен това е тайната, но наистина много малко са на това мнение pleasantry
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 15, 2007, 09:54:47 »

Момичета, нека не пренебрегваме и гей обществото!!! Те също са мъже, но последното което биха искали е да ти се нахвърлят. Аз лично имам страхотни приятели гейове.  girl_wink
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #63 -: май 15, 2007, 09:56:17 »

Момичета, нека не пренебрегваме и гей обществото!!! Те също са мъже, но последното което биха искали е да ти се нахвърлят. Аз лично имам страхотни приятели гейове.  girl_wink

 laugh laugh пази половинката от тях laugh laugh
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 15, 2007, 09:58:31 »

да, гейовете са толкова добрички, че не вярвам да ти вземат мъжа ( не и ако той не иска де)
ама са много чуствителни по принцип!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 15, 2007, 10:00:26 »

Моите приятели много си ме уважават и не биха посегнали на мойто души, но все ме питат дали има брат или някой симпатичен братовчед.  girl_wink  laugh
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #66 -: май 15, 2007, 10:19:30 »

Моите приятели много си ме уважават и не биха посегнали на мойто души, но все ме питат дали има брат или някой симпатичен братовчед.  girl_wink  laugh

 laugh laugh боже накъде отива света
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 15, 2007, 10:22:42 »

Еее, нека не ги съдим така строго. И те са хора все пак!  pardon
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 15, 2007, 10:32:03 »

и аз имат познати гейове, но не и приятели.
а иначе мъже приятели имам много и страхотно добре се разбирам с тях, още от училище много добре.
и много ги ценя.

и мисля, че е полезно да се разбираш и с противоположноя пол Dance
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #69 -: май 15, 2007, 12:17:48 »

Еее, нека не ги съдим така строго. И те са хора все пак!  pardon

да де, ама напоследък май много станаха такива laugh а иначе и аз смятам че няма лошо да се разбираш с хората независимо от кой пол, имаме си много семейни приятели и се разбираме чудесно, но за приятели, само на мъжа ми Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 15, 2007, 12:20:31 »

защо казваш "такива" все едно са белязани или недъгави, абе май жените сме по-големи гаднярки, така че аз съм "за" приятелство с мъже!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #71 -: май 15, 2007, 12:38:43 »

май е модерно, не че им има нещо на хората ама толкова хора както нищо им нямаше... а жените не са гаднярки впоред мен, просто са по- взискателни, отделят повече внимание на детайлите и затова се смята така pleasantry
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #72 -: май 28, 2007, 21:13:45 »

Аз не знам вече какво да мисля......Все още съм на мнение,че това приятелство е възможно,защото съм го виждала,само че има едно голямо НО.То се състои в това,че(говоря само за себе си) моите истински приятели мъже са приятели и на гаджето ми,аз се запознах с тях чрез него.Освен тях други приятели мъже нямам,а и не искам,защото те са наистина незаменими!!!!А когато “приятелят” не познава гаджето ми,винаги се е оказвало,че това “приятелство” си е опит за свалка и нищо повече..... :hysteric:Точно като в рекламата на Спрайт “най-добрият ти приятел те желае”,а най-ужасното от всичко е,че момчето се е опитвало наистина да ме спечели,дало си е труда да ме опознае и едва ли не се чувствам задължена да му обясня колко обичам гаджето си(сякаш той не знае!!!),офффф,ужасно е!!!Да не говорим колко гадна се чувствам после  cray  !!!!!!!!!Това ми се е случвало няколко пъти и вече много внимавам,не искам да си причинявам такъв кошмар отново,освен това никой от тези “приятели” вече не ми говори,защото е бил отрязан Oh my ....Толкова е кофти да се разминаваме като пътни знаци  .А то не е нарочно,просто не искам харем,обичам си едно момче и това е   diablo!!!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 29, 2007, 08:37:39 »

от страна на мъжа приятелство неможе и няма как да има, защо дебели и грозни жени нямат мъже за приятели?
ето това направо ме потресе.ти как го прецени това мила,че нещо не разбрах.ако ти не можеш да общуваш с хората това си е твой проблем.това да нямаш приятели е много тъжно и жалко.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 29, 2007, 08:40:38 »

Diavolinkata ,
това е нормално и аз не го отричам, че може едно момче да те "желае" докато сте приятели.
Но вярвай ми това няма общо с приятелството, и ако ти дадеш свобода по някакъв начин на тези негови желания и после ги отблъснеш, тогава се случва, това което разказваш и наистина после определено време не си говорите.
обаче ако не се дава повод - приятелството си просъществува и е много ценно.
Diavolinkata, ти си на възразтта на моето братче, най-хубавите години - завиждам ти благородно, желая ти да изживееш най-прекрасните години, които ти предстоят. girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines