Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 21:49:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 181609 пъти)
 
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: декември 06, 2007, 10:49:39 »

Didi, благодаря ти за пожеланията! girl_in_love И аз на свой ред желая истинска любов всекиму, защото това е, което ни крепи и насърчава да живеем. А загубата, тя ни променя. Колкото и да искам да се насладя на всичкото щастие, което ми се дава, не усещам истинския сладък вкус, а има и горчиво. Може би все още е рано да спра да мисля за това. Не пропускам ни ден, ни вечер. Но определено гледам напред. В началото бе ужасът, после лека полека си стъпихме на краката. Няма случайни неща в живота и така стана, че 3 седмици след този кошмар заминахме за Париж, защото пролетта си купихме билетите. А там успях да си върна усмивката. Влюбих се в този град от пръв поглед! Там съзнанието ми се ангажираше само с хубвите емоции от едноседмичната почивка. Едва последните вечери се сетих, че в БГ ни очаква една грозна действителност. Offtopic Извинявам се за отклонението от темата!
Пожелавам на всяка жена да отиде там с любимия мъж! Да бъде лято и да отидат само и единствено за почивка! Тогава няма да забележите отрицателните страни на града. Великолепен е! Аз знаех само испански и английски, така че езикът няма да ви е проблем. Вярно че бяхме на гости в една страхотна приятелка, която ни помогна и с карти за градския, и с много други неща. Всеки ден двамата обикаляхме уверено с карта на града в ръка, без да знаем френски. Нито еднин неприятен момент нямаше за 7-8 дни. Ако някой има проблеми там, то сигурно би било, защото не знае фр. и няма приятел там; сам е в Париж; случил е кофти сезон; за малко дни е; може да е по работа; не пътува със самолет... и др. неща, които за нас не важаха yahoo. Отивайте! Ако имате въпроси, може да ми пишете на ЛС.
misskapriss, надявам се да съм успяла да го пресъздам, макар да знам, че думите не стигат Girl_hide
« Последна редакция: декември 06, 2007, 11:03:00 от Alannah » Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #421 -: декември 06, 2007, 11:14:00 »

Миличка получила си наистина страхотно предложение за брак поздравления за твоя любим  Bravo give_rose give_rose Пожелавам ви да бъдете все така щастливи както в този единствен и незабравим момент  give_rose girl_in_love
Съжалявам, че си загубила толкова скъп и любим за теб човек мила това е едно от най- жестоките неща на този свят  cray  За съжаление понякога най- хубавите и най- лошите мигове от нашия живот вървят ръка за ръка и не ни оставят да се радваме пълноценно  Girl_sing Но миличка живота е такъв и аз съм сигурна, че въпреки всичко ти и твоя любим ще съумеете да изживеете този така прекрасен момент на 100%. Сигурна съм, че човекът когото си изгубила би бил безкрайно щастлив да те види щастливо омъжена  give_rose Пожелавам ти всичко най- хубаво миличка и дано това да е последното лощо преживяване за много дълго време напред  give_rose
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: декември 06, 2007, 11:21:17 »

veselyshko, благодаря ти за толкова искрените и мили думи! give_rose Толкова бих искала всичко това да бъде реално! Дай Боже!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: декември 06, 2007, 11:41:39 »

Миличка ще бъде реалност, важното е да вярваш в това!!!Ще видиш колко щастливи ще бъдете, мога да ти кажа, че само и единствено с времето ще можеш лека-полека да съумееш да започнеш да се радваш пълноценно!И наистина, човекът, който си загубила би бил най-щастлив ако те види омъжена и щастлива както казва Веси!Усмихни се! give_rose
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: декември 06, 2007, 11:52:34 »

Толкова се радвам, че намерих този форум! Вие сте изключителни хора и като чета, чета, чета- в мен се събуждат толкова красиви емоции! Не знам защо преди гледах странно на форумите. Дали има и 5-6 пъти да съм се включвала относно нещо във форуми, които дори не помня като адреси. Но ме провокира моята половинка да си харесам някакъв форум и да видя, че ще стане част от ежедневието ми (той от няклко години е регистриран в един за риболов и в един за фитнес). И аз намерих този. Отначало само разглеждах и след 2 часа се регистрирах. Не се сдържах да не пиша. И така ви открих вас give_rose Наистина ви харесвам МНОГО! kiss2 Щастлива съм да видя, че има форум пълен с надежди, мечти, фантазии, прикзки...
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: декември 06, 2007, 17:21:40 »

добре дошла миличка, при нас освен всичко е и много весело понякога funnytooth bouncinggirl goody banana laugh hurrah ROFL Ще помагаме с каквото можем!Вярно е това, че много рядко има такъв форум и никъде другаде не съм се палила да пиша толкова и да мисля какво ли е станали с тоз, или ония? Тук е друго!Забавлявай се! cap
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 06, 2008, 15:15:45 »

Здравейте мили булки (бъдещи и вече минали по този път),
аз получих пръстена и предложението на рождения ми ден.Отидохме в Гърция,в едно много крсиво малко морско градче,беше невероятна вечер на брега на морето.Вечеряхме и се наслаждавахме на гледката,докато аз не започнах да въздишам, че по-хубаво не би могло да бъде. Милото само каза "Може,може...".Но така и нищо повече не случи...Докато не се прибрахме в хотела.Там докато се приготвях за сън ме изненада,аз онемях толкова,че дори забравих да му дам отговор!! Oh my ... Оказа се,че бил забравил пръстена в хотела,а много искал точно в онзи романтичен момнент в ресторанта да ми предложи.И по-добре....щях да се смутя от многото хора blush Всъщност цялото пътуване до Гърция било с цел предлагане,а аз мислех,че е заради рождения ми ден.  twohearts
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 07, 2008, 11:22:02 »

Ех, момичета... чела съм тази темичка много пъти и съм оставала в захлас от всички тези мили и неповторими предложения...

Ние с моя любим сме заедно вече 5 години, преди половин година се нанесохме в нашето уютно гнезденце... После дойде и идеята за бебенце... Ноември месец тази щастлива вест зарадва до небето и двама ни yahoo yahoo yahoo. Като цяло винаги съм си мечтаела да изживея приказният празник, наречен сватба именно с моя любим, но постоянно отлагахме - първо жилището, обзавеждането и куп други неща...
На врух Нова Година заминахме за Арбанаси, където освен традиционния празник отбелязахме и един много по-съкровен за нас двамата, а именно 5 години откакто сме неразделни. Цялата почивка беше запланувана само за нас двамата, без приятели и с цел максимум почивка, а през цялото време моето момче беше толкова нежен и любвеобилен heart heart heart Изкачихме Царевец и беше повече от приказно, просто не мога да го опиша с думи, цялата тази нежна снежна приказка, а на топло под сърцето ми - нашето малко бебенце danceg Вечерта на Нова година имахме празнична програма, организирана от хотела ни - Арбанаси палас. Точно в 12 ч. милото трябваше да отвори шампанското, а ръцете му така трепереха, че позакъсняхмае малко... На мен ми беше толкова смешно, атой милия бил толкова притеснен от предстоящото... Гръмнахме шампанското и излязохме на тераста където имаше невроятна гледка към целия Велико Търново и небето се озари с една спираща дъха заря. И както ме беше прегърнал, усещам, че на пръста ми поставя пръстен и с изпълен с трепет и вълнение глас ме попита дали ще се омъжа за него. Последваха наколко минутки, в които нищо не чувах, дори това което ми говореше любимия tease  Стоях замръзнала в неговите прегръдки и в един миг някак си далеч от мен се чух да промълвям едно тихичко Да! Dance2 Sunshine Бях толкова щастлива, че не знаех къде съм, защото бяхме решили първо да се роди бебчо и след някоя и друга година да помислим и за тази стъпка. А той милия, решил че по-подходящ момент от първия ни малък юбилей, няма да има и така... Посрешнахме Нова година с разтуптяни сърца, силно прегърнати а на вън валеше лек снежец и небето се озаряваше от невероятната заря. В един миг просто всички хора около нас на терасат сякаш изчезнаха и това беше нашият миг на пълна радсот, единение и хармония!

Е милички, не знам доколко успях да ви предам емоциите, които дори в момента бълбукат в мен и чак бъркам бутоните на клавиатурата, но това е един миг, койото никога няма да забравя! ПОжелавам на всички да изживеят това със своите любими! yahoo yahoo yahoo good give_rose give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 07, 2008, 11:29:01 »

 Harmonia просълзи ме наистина cray
страхотно си го разказала,а предполагам че изживяването е било върховно
честито миличка и ти пожелавам весела и незабравима първо сватбена потготовка а на 8ми март и страхотна сватба
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 09, 2008, 18:22:31 »

Браво на момчето, Хармония - ти се една супер щастлива жена give_rose
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 09, 2008, 20:16:56 »

Като чета историята ти Harmonia си припомням и нашата. Ние също се сгодихме на връх нова година. Беше вълшебно.  twohearts
Пожелавам ви никога да не изгубите и капчица от чувствата които изпитвате в момента.
Активен
драгси
Гост
« Отговор #431 -: януари 11, 2008, 01:16:30 »

Как да предложа брак по възможно най-оригинален начин???Помогнете ми с идея!Спешно е!!!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 11, 2008, 01:29:36 »

Малеее,случаят сигурно е много спешен :bravo:Ами кажи нещо,от кога сте заедно.Живеете ли заедно или не.Дай малко инфо за да ни дойдат идеите. smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 11, 2008, 19:12:33 »

Как да предложа брак по възможно най-оригинален начин???Помогнете ми с идея!Спешно е!!!

Ето тук има много разкази и идеи!!! Успех!!! good
Активен
nat4b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: януари 16, 2008, 12:22:03 »

получих мойто предложение на рождения си ден в едно такси по радиото беше пусната ноемврийски дъжд на Гънс ен Роузес.Връщахме се от заведението кадето празнувахме и той явно се е престрашил,но беше много романтично.А пък нямяше на къде да бягям Bravo smile


* pr1741593373[1].gif (7.67 KB, 400x100 - видяно 5225 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines