Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 22:41:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 169790 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: септември 14, 2016, 17:53:40 »

Така е, да, трудно е за емигранти в Швейцария, но пък щом другите успяват, ние ли ще се даваме Wink
Когато всички дърпат каруцата в една посока, няма непостижими цели.

Иначе лафът е готин, да funnytooth

Срещала съм и други подобни, но сега главата ми е празна pardon


Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: септември 14, 2016, 19:24:56 »

Оу от лафа направо ме засърбяха ръцете да го пратя на мойто свеки. Тя моя мъж го третира като дете, буквално. Нямах време да влизам, да ви разказвам. Докато си беше в България ММ, свеки редовно ме ъпдейтваше с информация какво прави Теодор, която звучеше по следния начин : "На мама детенцето напълни тумбачето и сега си играе с дрончето". След два дена друго съобщение: "Теодор не яде много, дали е от жегата?"
п.с. Не знам кой и направи Фейсбук, вече нямам мира.
И други щуротии...

Иначе, Мари на мен ми е пределно ясно колко време ще отнемат децата - всичкото. Ама то зависи и какво искаш за тях. Тоест имам приятели - оставят го на таблета, те си пият с нас по цяла нощ или играят с Теодор някви игри на компа. Е да де, ама аз не смятам да съм от тоя тип родители. То не е домат, да го боднеш там да си расте, ти го поливай от време на време.... Та си права да се ядосваш, ама пък нищо няма да промениш с ядосване. Айде позитивно гуш за края на деня от мен  friends
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: септември 14, 2016, 19:51:52 »

Добър вечер от ваша кака!
Да не забравите утре да ме поздравите,  че макар и само по Документи се водя Даскал  tease
Лека нощ!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #363 -: септември 15, 2016, 06:03:38 »

Почерпете се за мое здраве, днес имам рожден ден  smile


Свекърва, да ти е здрав мъжа и още дълги години да сте заедно и да се радвате на внуци.

Ма6ка, бъди здрава,обичана и много щастлива.

Фани, нямаше да те забравя  blum.Успешна нова учебна година ви пожелавам на теб и Кари.

Мариheart, стисни зъби и това ще мине и започни по малко да променяш нещата по начин, който знаеш че ще действа.

Хубав ден!


* DSC_9715-500x332.jpg (68.52 KB, 500x332 - видяно 179 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #364 -: септември 15, 2016, 07:08:10 »

Да са ни живи и здрави Марта и Машка и честит първи учебен ден на учители, ученици и родители!
Изпратих моя рожденик в командировка, отива във Вонеща вода за два дни. Спокойна съм, нямаше презервативи в чантата funnytooth.
Днес обаче е четвъртък, тоест надявам се и аз на почивен ден, ако дойде леля ми. Имам час за подстригване и даже ще ми издухат косата, ей тъй, за самочувствие.  Makeup
Като стана една убавица, ще видя какви ще ги върша. Заради вчерашния празник един голям куп пране с летни дрехи леко ми се усмихва, ама аз се правя, че не виждам.
Хубав ден на всички ни!
Хехе, малко за душата:
https://www.youtube.com/watch?v=ew204Vi5EvQ
И за усмивка:
https://chitanka.info/text/14505-pyrvijat-urok%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82


* 14322225_1233065853410175_3821565480065308044_n.jpg (68.61 KB, 329x329 - видяно 2452 пъти.)
« Последна редакция: септември 15, 2016, 07:16:19 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: септември 15, 2016, 07:34:23 »

Добро утро!Честит рожден ден на Марта и на Машка!Честит първи учебен ден на децата и на техните учители!

Мари, много е трудно в чужбината с малки деца.То и в БГ е трудно.Мъжете тук са възпитавани чисто патриархално, а ние жените пък залитаме в обгрижване, не знам защо, и така в един момент и сами се вкарваме в капан.Но както свекърва е писала, вярвам че ще намериш начина всичко при вас да се оправи.Разбирам те че в момента си на ръба.Ще мине, но нервите ти, а и разочерованието от човека до теб, доста време ще си спомняш за тези моменти.

Хубав ден на всички аз ще поработя smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #366 -: септември 15, 2016, 07:45:57 »

Добро утро! Честит празник на всички, които имат повод. Свекърва, честит първи учебен ден и на теб като бивша учителка! Надето не сте поздравили или аз още спя...
Днес съм от по-късно и понеже в града може само да се лети, тръгнах по-рано. Докарах се с метлата и се чудя какво да правя. По- интересно е, че вчера едва избутах следобед. Два дни много зор и накрая да се чудиш как да убиеш деня.
Тази сутрин голямо търсене падна в яслата на една жилетка. Вчера ММ не я открил в шкафчето и решил, че е без връхна дреха. Дано ни я намерят, че много я харесвам - минзухареножълта!
Да пишете много днес!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #367 -: септември 15, 2016, 07:48:04 »

Честит Празник на всички майки, учителки и малки и големи "ученици"! Честит рожден ден на празнуващите!

Пратихме и ние змей в Оксфорд за първи ден и сега спокойно ще си седна на ... стола и ще си изпия кафето smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: септември 15, 2016, 08:04:47 »

Добро утро!
Марта, Машка честит рожден ден! Много здраве, щастие и късмет!
Честит първи учебен ден на децата и техните учители!
Али, май днеска до обяд и се изнася делегацията от Пловдив, та ще се върнат нещата към нормалното.
Киви, на градина ли прати змея?

Днеска ми се сменят гледачите, баба си отиде и майка е на смяна. Тамън обуча някой как, какво и кога пия и те избягат  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: септември 15, 2016, 08:44:07 »

Добро утро! smile

Честит рожден ден на Марта и Машка, бъдете здрави и много щастливи! give_rose

Честит първи учебен ден на нашата форумска учителка, да е все така дейна! good


Маги, много ти благодаря за думите, облекчена съм да знам, че има и други хора, които мислят като мен, че в определен момент направо изгубвам посоката. give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #370 -: септември 15, 2016, 09:29:49 »

Честит първи учебен ден!

Честит празник на Марта и Машка!

Ох сърцето ми се стегна днес като си помислих че догодина и звяр ще тръгва на ясла  cray


Свекс да се фотнеш после да видим колко си убава, едно селфи удри! Френдна ли М2 във фейса?
  Малее какъв жаргон ударих  angry

Ох нямам търпение мм да се прибере вече, амън. То пък полета му бил късно вечерта утре... Писна ми да шофирам, да летя насам натам. Сега осъсзнах колко ми помага. Наистина, не мога един боклук да изхвърля сама... Къщата е с краката на горе, леля Ани е в отпука ще трябва и да чистя абе мъка, ама ще преживеем.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #371 -: септември 15, 2016, 09:47:17 »

Френдна ли М2 във фейса?
  Малее какъв жаргон ударих  angry
Тц, няма нужда да знае, че не съм съвсем залюхана.  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: септември 15, 2016, 09:56:08 »

Булче, ти тая седмица си на сървайвър- сама работеща майка на малко дете.
Свекърва, той сина нали те има в приятели тя ще види от там  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #373 -: септември 15, 2016, 12:03:28 »

Добър ден!
И аз днес имам куп неща - трябва да се вкарам в приличен (обезкосмен) външен вид за морето, имам за пране и гладене и да започна багажа...дано госпожица Александрина поспи  nea

Честит празник на кой каквото празнува  give_rose
Съжалявам, не запомних много  pardon
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #374 -: септември 15, 2016, 12:17:57 »

Честит 15-ти септември на всички празнуващи!
Сутринта ливнах една чаша вода на моята "ученичка", а тя ужасена: "Мамо, защо я изля тази вода тук?"  Oh my ... funnytooth funnytooth funnytooth

След като вчера ми се срина телефона и цял ден бях инкогнито, днес съм супер - с хубави дрехи, високи токчета, "спокойно" пих кафе в офиса и кроим планове за бъдещето. Направо съм дзен smile Пу, пу, дано само не се урочасам....

Мари, силно те прегръщам и ти пращам сила и положителни вибрации. Въпреки, че ММ много ми помага и ние сме имали такива моменти. Мъжете просто няма как да влязат в нашите кожи.... Ще премине бурята и ти ще си извадиш своите поуки, дано и той. И вярвам, че ще успеете да намерите златната среда и да върнете хармонията <3

Свеки, приятно "спа" днес, и да внимаваш на връщане в парка  blum
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines