Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 22:13:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН МЕСЕЦ СЛЕД СВАТБАТА!!!  (Прочетена 56418 пъти)
 
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 30, 2007, 14:00:03 »

аз тази тема нещо съм я пропуснала crazy
ani4ka_84 аз чак сега прочетох какво ти се е случила и малко останах Oh my ...,но най-важното е че всичко е наред вече Wink
и аз така - сега я виждам и се радвам, че при Аничка нещата са се наридили и че си разбрала мила на кой да вярваш /а и Фийби май доста добре го беше казала по напред/.
След време ще се запиша и аз в тези месечинки... за предните съм пропуснала Wink Но бяха отпразнувани  DANCE
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 30, 2007, 17:26:12 »

след по-малко от седмичка и ние ще си отпразнуваме първото месече!!! И все се опитвам да разбера дали има разлика crazy  още не съм я открила!!!! като малка винаги си мислех, че като се омъжа ще стана по-отговорна, по-улегнала, абе с 1 дума - ще порасна, но уви, няма как да стане с магическа пръчка,  може и да съм от хората, които никога не порасват!!! blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 05, 2007, 20:08:04 »

Фани, ако съдя по това, което пише под твоите публикации, днес трябва да правите един месец. Честито!!!  CHEERS А що се отнася до порастването - какво по-хубаво от това детето в нас да си остане дете завинаги?!  give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 13, 2007, 19:02:59 »

Нашият един месец стана на 5-ти и 6-ти септември,но както се оплаках вече и в темичката си тогава с нищо не го отбелязахме и аз изпаднах в някаква депресия и ми беше много криво...Но после като се замислих и си казах,че явно от толкова четене в този форум съм започнала да сръвнявам нашите отношения с тези на друго двойки и да преувеличавам нещата...Да исках да си отбележим 1-я месец,но ако няма фоерверки не е болка за умиране,а и честно казано,ако не членувах тук и не виждах колко внимание се отделя на първия месец сигурно и аз нямаше да имам такива очаквания...В крайна сметка аз познавам мъжа си много добре от сумати години и си го знам,така че как може да искам от него да е различен 1 месец след сватбата?! *crazy*Щом съм го взвла след толкова години значи човека си има хубавите качества!
Така че момичета наистина не правете моята грешка да се вманиачавате прекалено и да искате от мъжете си да бъдат различни...Ако е в техен стил да направят нещо романтично и зашеметяващо ОК,но ако са по-прагматични и недосетливи понякога не вгорчавайте допълнително празника,че после се чудим защо казват,че сме вечно мрънкащи и недоволни girl_wink
Аз обаче чакам с нетърпение да видя кой месец ще отпразнуваме както подобава tease
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 15, 2007, 09:36:30 »

Момичета, ние след 3 дни, правим 2 месечинки от сватбата  DANCE Чудя се как лети времето? Сякаш беше вчера. Мога да кажа, че нищо особено не се е променило, но има голям напредък - повече време прекарваме заедно отпреди. Ех, случва се да има и по някоя друга караница, но всички проблеми се решават най-добре "под юргана"!  laugh
А сега се чудя с какво ли да го изненадам?
Този месец обаче си имаме два повода - 2 м. от сватбата и РД.  yahoo Поводи за купони да искаш!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #95 -: октомври 15, 2007, 09:48:04 »

И ние нашия първи месец не го отбелязахме с фоерверки =]Като си вечеряхме във временната кухня на сламените маса и столове от терасата извадих две пластмасови чашки и шампанското от ритуала/беше ни останало/ и айде по едно CHEERS
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 15, 2007, 19:24:17 »

И ние нашия първи месец не го отбелязахме с фоерверки =]Като си вечеряхме във временната кухня на сламените маса и столове от терасата извадих две пластмасови чашки и шампанското от ритуала/беше ни останало/ и айде по едно CHEERS

Еее, пак е било много приятно!!! girl_in_love

Ние нашия първи месец си го отбелязахме с вечеря навън, а като с еприбрахме ни бяха спряли тока, та бяхме на роматично осветление от малки чаени свещички в цялата къща!!! Но пак беше много хубаво!!! girl_in_love
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 15, 2007, 20:21:24 »

Момичета, ние в събота ще направим цели 6 месеца семен живот. Наистина кога мина времето???  girl_in_love Искрено се надявам да не е на работа тогава. И сега ми хрумна как можем да го отпразнуваме. Мислих какви ли не варианти - романтична вечеря в къщи, да излезем само двамата навън някъде. Но сега се сетих, че може да излезем с кръстника и приятелката му. (нашата кръстница живее в Италия) Дано и той не е на работа, че с тези техни смени е направо ужас да организарам нещо.  bad Стискайте палци.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 16, 2007, 09:53:24 »

Стискаме и на краката! girl_wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: ноември 03, 2007, 21:06:00 »

Скоро наближава 1 месец от съвместния ни живот(13.11.07г) *YAHOO*искам в този ден да изненадам моето мъжле :girl_in_love:дайте накакви идеи...благодаря Ви предварително
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #100 -: ноември 03, 2007, 21:13:36 »

аз мисля на юбилея да го изненадам с булчинската рокля защото съм сигурна че ще забрави , но един месец е много кратък период и незнам всичко зависи от настроенията и характерите  примерно една кокетна тортичка със сладко послание на една хубава вечеря със секси облекло ми звучи добре и без това всяко нещо може да послужи за повод достоен за отпразнуване  give_rose
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #101 -: ноември 04, 2007, 11:49:19 »

Скоро наближава 1 месец от съвместния ни живот(13.11.07г) *YAHOO*искам в този ден да изненадам моето мъжле :girl_in_love:дайте накакви идеи...благодаря Ви предварително


Може и тривиално да звучи, но романтична вечеря в ресторант или някъде извън града, ми се струва една чудесна идея! good good

 give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: ноември 10, 2007, 16:00:27 »

Това с тортата и кокетното облекло ми допадна и разходка извън града е добро като идея,благодаря Ви мили мои страхотни сте Sunshine
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 26, 2008, 00:40:35 »

Един месец след сватбата ние сме си същите, с тази разлика, че вече сериозно работим за бебче и гледаме по-сериозно на семейния живот. Иначе всичко си е все така. Беше един хубав месец, изпълнен с вълнения и еуфория от сватбата. На 30-ти заминаваме на сватбено пътешествие в Италия, така че вълненията не спират до тук.  danceg
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 29, 2008, 10:40:52 »

И ние само месец след великото събитие сме си все същите,особено когато ни награби ежедневието
Разлика намирам и тя е че сме станали малко по-отговорни един към друг,гледаме по-сериозно на всичко около нас,не се караме,както преди,да не казвам голяма дума.... blush

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines