Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 17:27:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН МЕСЕЦ СЛЕД СВАТБАТА!!!  (Прочетена 56416 пъти)
 
miminka
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 15, 2008, 12:57:14 »

здравейте,на 17.06 ние правим едим месец от сватбата,всичко между нас си е същото,обичаме се,гледаме се,глезим се взаимно,всичко е прекрасно,само на мен ми е малко мъчно че вече мина,и няма да се повтори,и сега като слушам клаксоните събота и неделя,направо настръхвам от вълнение,вие как се чувствате,моля споделете!благодаря
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 08, 2008, 16:00:21 »

И нашия един месец мина, но при нас нещата вече не са същите.Малко след сватбата разбрахме, че ще си имаме бебче.И сега аз си стоя по цял ден в къщи(работата ми беше такава, че немога вече да я работя, а и преди време имах малко гинекологични проблеми)така че сега почти по цял ден лежа.
И естествено ми е скучно и понякога си го изкарвам на милото pardon, но нали сега ме обича двойно какво да ме прави търпи ме.
Иначе отношенията ни са си същите.
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #107 -: юли 18, 2008, 14:01:19 »

и нашият един месец мина...и аз така като miminka настръхвам като чуя клаксоните...и веднага ми изплуват моменти от нашата сватба...и започвам да си мисля "иххххххххх как искам пак"...един месец след сватбата ситуацията при нас е следната:
Телефонът звъни за пореден път: "Айде бе кво правите , ай да гледаме видеото искаме снимки...айде кога ще се съберем"..общо взето обикаляме навсякъде с дисковете и албумът в ръка...
По въпроса с отношенията  между двама ни...при нас е същото, защото ние близо две години живеем вече заедно и сватбата за нас не е началото на семейството ни, ние много по-рано го изградихме...това беше просто празник в чест на любовта ни! heart girl_wink
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #108 -: юли 18, 2008, 14:55:19 »

Хихи, нашите гости всички казаха - много хубава сватба беше, трябва да се жените по-често  yahoo И аз искам пак. Още не е минал месец от сватбата, но съм сигурна, че ще изкараме романтично. Ние така или иначе всяка вечер си вечеряме на свещи и се глезим. Мисля, че сватбата нищо особено не е променила, освен, че сме още по-нежни един към друг smile
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 20, 2008, 07:44:17 »

И аз да се похваля вече с цял месец семеен живот  danceg При нас също промяна почти няма, защото ние сме заедно около 10 години вече. Хубавото е, че милото почна да се държи малко по-влюбено от преди, и да прави повече жестове към мен  blush иначе не е много много по романтиката  pardon И аз искам пак да минем през тези невероятни сватбени емоции, но всъщност се моля повече никога да не повторим tease
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 21, 2008, 15:14:25 »

Нашият един месец мина бързо  pardon даже докато се усетим станаха два  danceg Като цяло нещата при нас са същите понеже и преди сватбата живеехме заедно, но милото ми момче стана по внимателно. Определено и мъжлето ми не по романтиката, даже хич го няма, но след сватбата започна да показва повече любовта си. Пожелавам си с времето да я показва все повече ...
А що се отнася до сватбата и аз бих я изживяла отново  danceg даже всяка събота може да се омъжвам, разбира се все за моето си момче  twohearts
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 27, 2008, 07:24:47 »

И нашият първи месец като "бракувани" отмина.Също както при много от вас и при нас нищо съществено не се промени.Ние живеем почти 5 години заедно и всъщност сватбата беше по-скоро израз на нашата любов.Усещам на моменти как сме доста по отговорни и загрижени един за друг.И най-смешното е,че когато ни попитат как сте и ние все казваме: "ами женени". yahoo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 28, 2008, 18:40:34 »

И при нас мина месец откакто сме семейство  yahoo
И няма съществена промяна,обичаме се,караме се  funnytooth
Естествените неща за обикновените хора....Сега чакаме и най-голямата ни радост,нашето дете,което ще допълни семейство Петрови.....
Ние сме щастливи и се обичамееее heart
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 05, 2008, 11:24:01 »

И аз да се запиша тук и да споделя впечатления 1 месец след сватбата!
От сегашна гледна точка се чудя как не сме се оженили по-рано! Толкова е хубаво да се чувстваш част от семейство, а пък за сватбата да не говорим - това е една емоция, която всеки човек трябва да изживее.  danceg
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 23, 2008, 18:41:45 »

И аз да се запиша тук и да споделя впечатления 1 месец след сватбата!
От сегашна гледна точка се чудя как не сме се оженили по-рано! Толкова е хубаво да се чувстваш част от семейство, а пък за сватбата да не говорим - това е една емоция, която всеки човек трябва да изживее.  danceg
подкрепям мнението на Zahira
И при нас мина един месец.Почти всичко си е като по-преди.само сме станали малко по-отговорни,мислим за ново жилище,за дете,и как да харчи по-малко парички за да осаществим мечтите си twohearts
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 07, 2008, 14:10:33 »

ха, ето ме и мен тук,

захира, радинка - нпълно споделям мненията ви;

един месец заедно, но единствената разлика е точно както радинка казва - все едно аз съм го писала;

не че и преди сватбата не планувахме заедно и пр., но сега е някак си като присъщо за нас!!!

единственото, което усещам като разлика е моето госпожосване
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 13, 2008, 15:35:05 »

Хи хи хи хи,
мдаааа точно така е и при нас! Нищо същестевно не виждам от преди! Ние живеем от три години заедно. Единственото което ми се иска сега е ако можехме пак да се оженим и се чудя защо не го направихме по-рано. Толкова е хубаво yahoo yahoo yahoo Чуството за една жена е несравнимо.
Е, сигурно има и по-хубаво.....като станеш майка, дай боже и това в скоро време да го усетим.

Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 14, 2008, 12:29:46 »



Здравейте и от мен! Днес става точно 1 месец откакто съм госпожа Михайлова!
Споделям напълно мнението на Zahira  good
От сегашна гледна точка се чудя как не сме се оженили по-рано! Толкова е хубаво да се чувстваш част от семейство, а пък за сватбата да не говорим - това е една емоция, която всеки човек трябва да изживее.  danceg
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 15, 2008, 12:04:03 »


 дай боже и това в скоро време да го усетим.


дай боже!!!!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 17, 2008, 13:49:18 »

При нас скоро ще станат 3 месеца след сватбата, но никога няма да забравя 1-та ни месечинка. Беше толкова хубаво, особено с изненадата, която му спретнах - вечеря на свещи и украсена със слънчогледи маса Wink в ресторанта, в който ни беше сватбата.

На 1-вия месец като че ли най-накрая успяхме да осъзнаем с пълна сила усещането, че сме семейство.
Някои казват, че нямало разлика преди и след сватбата, но според мен има. Дали е заради сватбените емоции, не знам, но дори и сега, когато те постепенно отшумяват, нещата пак са по-хубави отпреди. В смисъл, че вече наистина се осъзнаваме като семейство и усещането е много по-хубаво, отговорността - някак по-голяма, не се караме за глупости като преди, много по-склонни сме на компромиси.
Абе, наистина настъпи страхотно любовно освежаване, а усещането, че сме двете половинки на едно цяло е още по-осезаемо отпреди, може би защото този път това "цяло" вече се нарича семейство.  twohearts
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines