Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 01:43:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба 2  (Прочетена 26536 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #30 -: август 04, 2012, 11:10:10 »

На мен също ми харесва идеята. Бях чувала за вариант за посрещане в ресторанта музиката от Междузвездни войни, ама и Женени с деца си е yahoo
Активен
kafe
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #31 -: август 04, 2012, 11:48:15 »

Е , супер , много се радвам , че срещам такава подкрепа на щурите ми идеи  yahoo
svekarva , о , включила съм дечицата , как иначе . Текста почти съм го избистрила , остават само още някои детайли и тук-таме умувам върху някои думички . Ето един малък цитат от частта с децата - " Приемателят получава и още по-безценните съкровища ( името на едното дете ), син ,  на възраст... и (името на другото дете), дъщеря  ,  на възраст ... . Описание на съкровищата : Лица - 2бр, пол - мъжки и женски , съвместна продукция , прецизна изработка , лимитирана серия , категория  "екстра лукс" ..." . Още по-забавното в случая е , че този протокол ще се подпише и  от наш приятел , ще ми е съучастник , който е действителен нотариус . Нито баща ми , който ще е "дарител" , нито милото ще знаят за това , и когато младоженеца влезне , приятелят нотариус ще ги покани да седнат на импровизирано бюро за да се осъществи сделката  pleasantry
Мариелка , ритуалът с чупенето на чаште мислех да го оставя , защото нали счупеното носи щастие , ще помисля как да процедираме . Иначе ритането на менчето категорично ще го пропусна .
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #32 -: август 04, 2012, 13:39:02 »

Ти можеш да не пропускаш двата ритуала, а да обясниш на ди джея и той да вкара като коментари нещо от сорта да ви върви по вода, да ви донесе счупеното щастие и тн. Не е нужно да обяснява първото ви дете какво ще е и колко деца ще имате.  smile
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #33 -: август 04, 2012, 14:58:53 »

Включвам се да следя темата - интересни неща обсъждате и ще са ми от полза. danceg
Активен
sesiliq87
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #34 -: септември 11, 2012, 16:03:26 »

Ще следя темата с голям интерес....иска ми се да е нещо различно,но нямам много идеи.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 28, 2013, 19:15:00 »

Ще следя  good good good с голям интерес
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #36 -: май 16, 2013, 07:37:59 »

Момичета, на които тази година са минали сватбите, нека споделят идеи за весело протичане на сватби, да актуализираме инфото smile
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines