Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 14:14:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба 2  (Прочетена 26555 пъти)
 
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 10, 2011, 02:41:21 »

[Попаднах на някаква нова мода по сватбите! Танцът на пингвините! funnytooth Страшен смях! Мисля, че е румънски. http://www.youtube.com/watch?v=ETGGVnqADhE
Bravo
Това с пингвините много ми хареса! В неделя сутрина го видях случайно тук за първи път като се прибрах от сватба и не бях го чувал преди това за мое съжаление sad (но веднага реагирах  danceg) Сега си идвам от друга сватба (9 май понеделник - ден на победата) и посрещнах младоженците в ресторанта при влизането (вместо с "Менделсон" с танца на пингвина) супер забавно стана, никой не очакваше, гостите много се радваха и ги аплодираха още в самото начало. Булката знаеше танца без грешка. Като стане видеото, младоженците ми обещаха да качат посрещането в Vbox-a  blum
Активен
silikonka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 10, 2011, 08:17:30 »

Алекси, като стане готово видеото ,моля да го качиш и тук - за да видим за каква става въпрос.
Сигурно е било доста забавно ..обмислям и това за моята сватба...но до нея остават 18 дни , а дотогава едва ли ще бъде готово това видео.
Благодаря предварително  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 10, 2011, 23:57:02 »

Honey_Bunny, идеята за купите е страхотна!  good Мисля, че ти си избрала най-добрите варианти и няма какво да се добави!
Алекси Маронов, супер идея! Ако може поне линк за видеото ще сме много благодарни!!!  Bravo
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #18 -: май 11, 2011, 10:59:35 »

Тоя танц пингвините е стар и нашите родители са го играели с името "влакче" със същите стъпки, но с друга музика.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #19 -: май 11, 2011, 12:15:54 »

Тоя танц пингвините е стар и нашите родители са го играели с името "влакче" със същите стъпки, но с друга музика.

Преди няколко поста назад написах,че танцът е финландски и се казва Jenka.Става популярен в западна Европа,САЩ и в целият свят след 1963 благодарение на Jan Rohde и неговата група,които за времето си са на върха на славата почти като The Beatles...и т.н. smile
Активен
Минчо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #20 -: август 15, 2011, 17:35:13 »

Представям си - цирк сватбени извращения funnytooth sarcastic
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2011, 09:12:17 »

Представям си - цирк сватбени извращения funnytooth sarcastic
Хаааа това ми хареса. От толкова опит и присъствие на сватби, виждам, че импровизациите от младоженци и гости е най- щурото изпълнение. Всяка заучена стъпка или танц, разваля истинското. Ако вие- младоженци станете с кумове и започнете този танц, със сигурност всички ваши приятели ще ви последват, тогава ще има луд смях. Импровизирайте  danceg danceg danceg danceg
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 04, 2011, 09:14:48 »

Aldariel - хаааа това ми хареса. От толкова опит и присъствие на сватби, виждам, че импровизациите от младоженци и гости е най- щурото изпълнение. Всяка заучена стъпка или танц, разваля истинското. Ако вие- младоженци станете с кумове и започнете този танц, със сигурност всички ваши приятели ще ви последват, тогава ще има луд смях. Импровизирайте      danceg danceg danceg good
Активен
Biskwitkata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #23 -: януари 14, 2012, 18:18:46 »

Момичета, разказаха ми за една много готина игра. На принципа на игра, я която участват 10 души с 9 стола и когато някой каже "Старт" всички тичат и който не успее да седне, изгаря. Само че вместо да се тича всеки път при Старт има някакво предизвикателство, напр. да се донесе часовник или нещо подобно. Който остане последен изгаря и получава "наказание" - тегли късметче, в което пише какво трябва да се направи в определен месец -> напр. през февруари да заведе младоженците на кино, през март да им помогне да махнат зимните гуми, през април да боядисва яйца с тях...Стори ми се много оригинално и затова бързам да споделя с тези от вас, които все още /като мен  smile / търсят идеи.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 23, 2012, 23:30:37 »

Вижте това, като подарък към гостите и за повдигане на настроението  yahoo
http://vbox7.com/play:7504791801
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #25 -: юли 06, 2012, 15:49:42 »

Момичета, не знам дали ми е за тук въпроса, дълго време кръстосвам форума къде да си го задам, моля да ме ориентирате, ако не е за тук...

Та, въпросът ми е следния...
С бъдещия ми съпруг искаме да направим някои по-интересни неща, не точно като анимации, защото не ни допадат особено, а и ди джея, който сме ангажирали не се занимава с това, а само с водене... Давам ви пример какво сме наизмислили досега, пък дано ми схванете точно идеята, че и аз не знам как да обясня...
- При взимането на мен, ще бъде осигурена стълба /родителите ми живеят в къща/ и идеята е да щурмува   през терасата, стигайки до нея със стълбата.
- Отделно родителите му са подготвили две торби - едната с жълти, другата със сребърни стотинки, но не особено прозрачни - на първата пише злато, а на втората сребро. Демек за откупуването.
- По време на купона в ресторанта, в апартамента или тоалетната мъжът ми ще си облече под ризата тениска с надпис: "Game over" и класическата картинка - щастливата булка и нещастен младоженец.

Надявам се, споделяйки тези идея...да съм полезна на тези от вас, които имат сходен с нашия вкус и разбира се да ни дадете още идеи за по-рачупен сватбен ден.


Предварително мноооого ви благодаря!  give_rose
Активен
venetabaeva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 20, 2012, 23:17:21 »

Здравейте момичета и аз се вписвам...  blush Дайте някоя идея за игра в която да завъртим момичетата и момчетата които все още нямат сериозни връзки..smile
Активен
kafe
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #27 -: август 04, 2012, 10:10:18 »

Дами , имам една идея , искам да чуя и вашето мнение , защото определено е нестандартна . Та така , моя милост и рицаря на сърцето ми решихме да сключим брак и да правим сватба след дълги години заедно , съвместно съжителство и две общи дечица  smile Концепцията на цялата сватба е всичко да бъде много весело и по-различно , без много традиции и глупави игри , просто купон да става . И хуморът е заложен още от текста на поканите за гостите , поканата за кумовете , текста на приемо-предавателния протокол , който ще бъде изненада за младоженеца , текста на сватбената книга , подаръците за гостите и разни други по-дребни детайли . Идеята ми при влизането в ресторанта е вместо да ни посрещнат с Менделсон , както е по традиция , да ни пуснат мелодията от " Женени с деца" . Така или иначе ще чуем сватбения марш в ритуалната зала , а ако посрещането бъде по този начин , по който съм го замислила , хем ще е в унисон с концепцията ми за весела сватба , хем ще е различно и запомнящо се , хем ще е супер подходящо за нас , а и един вид ще отбележи началото на купона . Само малко се притеснявам на хората да не им се види прекалено изчанчено , въпреки , че сватбата ни няма да е голяма , все близки хора ще са и то предимно млади . Иначе след това ще има ритуал по разчупване на питата , захранване от свекървата и чупена на чашите , но ДЖ обеща , че ще е весел , а не сълзлив , както е на повечето сватби . Какво мислите за това ?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: август 04, 2012, 10:37:38 »

kafe, чудесно си го измислила.  :bravo:В приемо предавателния протокол включете и децата, та да се вдигне цената. Изобщо не е изчанчено, ще следя с нетърпение сватбата ви.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 04, 2012, 10:59:46 »

kafe, на мен също много ми допада идеята ти. Само ритуала с чупенето на чаши може да го пропуснете, освен ако не искате още дечица де (защото той е именно за това) give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines