Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 12:29:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 161226 пъти)
 
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 20, 2010, 08:41:30 »

Момичета моля за съвет според вас кога да отида до Асеновград сега в началото на май (06.05-07.05) или началото на юни (11.06-12.06) пред голяма дилема съм и особенно сега като чета че има само абитуриенски рокли и не знам какво да правя...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 20, 2010, 08:43:46 »

jeki  кога ти е сватбата? отдели си поне месец за ушиване , а най- добре 2 и така можеш да се ориентираш
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 20, 2010, 09:14:52 »

Сватбата е на 04.09.10 имам време но все ме е страх да не остана без рокля  smile.Защото в колкото магазини съм ходила нищо не си харесвам.Само в един модел се влюбих  http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=d&page=1&style=RD1044  и във Версай ми казаха мн добра цена за изработката...
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 20, 2010, 09:19:04 »

jeki моята сватба е на 27.08, обиколих няколко магазина в София и продавачките ме посъветваха да изчакам да мине май месец, защото тогава изкарват повече модели, сега преобладават повече абитуриентските рокли, както казаха вече доста от момичетата тук. Ако не ми се обаркат нещата съм решила да отида до Асеновград тази събота, защото и аз като теб също нямам търпение  biggrin , ще разгледам и ще кажа после.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 20, 2010, 09:33:11 »

Ще чакам да пишеш какво предлагат.... good
Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #380 -: април 20, 2010, 21:29:23 »

Виждам, че много хора са останали разочаровани от Асеновград. Може би аз съм имала късмет да намеря моята рокля там. Това, което ми направи впечатление беше, че има магазини с различно качество на платове и изработка. Не съм очарована, но пък не съм и супер разочарована. Пазар като за всяко друго нещо.

В момента повечето бутици наблягат на абитуриентската колекция и сигурно по-добре е да се ходи в началото на юни, след като е отминала лудницата. Мойта рокля беше направена от тъмно лилава тафта за предстоящите балове. Аз я поръчах от бял японски сатен и променихме модела на деколтето. Стискам палци да стане добре. Дизайнерката вдъхваше доверие, така че съм спокойна. Ателието се казва Булвеси.

Късмет на всички в търсенето на роклята!!! good
Активен
karova2
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #381 -: април 21, 2010, 09:18:51 »

Момичета и аз възнамерявам тази събота да ходя до Асеновград yahoo Вече не мофга да издържа и не ми се чака да минат баловете. надявам се да не е много голяма лудница и да успеч да намеря моята рокля. danceg Като се върна ще споделя какво съм намерила:)
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: април 21, 2010, 12:39:10 »

Сватбата е на 04.09.10 имам време но все ме е страх да не остана без рокля  smile.Защото в колкото магазини съм ходила нищо не си харесвам.Само в един модел се влюбих  http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=d&page=1&style=RD1044  и във Версай ми казаха мн добра цена за изработката...
Jeki такава рокля 1към 1 има в Jam in chocolate в пловдив  smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 21, 2010, 13:34:51 »

Мерси,мисля че ти пак беше ми казала че я има в Пловдив, но цената е доста беше около 900 лв,честно не ми се дават толкова пари за рокля....
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 21, 2010, 13:45:52 »

Да, със сигурност съм била аз ,подобна на тази видях и в Асеновград в Манийка, като си поръчах моята . ти мерила ли си е тази рокля  или подобна на нея?
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 21, 2010, 14:26:16 »

Не не съм но казваш че Манийка я има подобна,понеже на 06.05 ще ходя до Асеновград може да отида да пробвам за да видя как ще ми стои,а във Версай също ми казаха че имат подобен модел то трябва да се пробва за да се видя....
Активен
biberon
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #386 -: април 22, 2010, 09:53:41 »

Здравейте, момичета! Аз все още съм далеч от сватба, но пък догодина ми предстои абитуриентски бал и имам нужда от помощ за добра шивачка в Пловдив или окръга която е изпитана и мислите,че би могла да ми ушие роклятя, която ще покажа по - надолу! Благодаря преварително на всички отзовали се! П.С.: Нещото, което най-много ме притеснява  са мънистата, от които е направено това ветрило над цепката. Някоя от вас има ли идея дали някъде се продават готови апликации, които да бъдат само пришити към роклята, а ако може някой шивач да ми изработи същото - още по-добре!
Ако някоя от вас не може да види роклята, както трябва, ако имате желание,можете да я видите в гугъл с написването на roberto cavalli victoria beckham Искам само да отбележа,че изобщо не държа непременно елементът с манистата да е във тази форма,може да е нещо по-арт или цвете, пеперуда и т.н.
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: април 26, 2010, 08:45:06 »

Здравейте момичета,

в събота успях да обиколя една много малка част от магазините в Асеновград. Има голям избор, а  цените са от 250 до 500 и нагоре. Отидох с идеята само да разгледам, а си намерих  рокля  yahoo. Определено има каво да се види. Само в един магазин ми казаха да изчакам, ако имам време, че след май месец ще им докарват от Турция нови модели. Не мога да кажа, че нямаше хора,но не беше и лудница. Определено си заслужава да се отиде до Асеновград. Успех на всички с намирането на най-красивата рокля
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: април 26, 2010, 09:23:15 »

Радвам се  mstoqnova, че си намерила роклята за теб аз по принчип не харесвам рокли тип "принцеси" "кукленски" аз така ги наричам  и т.н ,да те попитам какви са долу горе моделите там.Понеже сватбата ми е септември и незнам дали не е рано сега да ходя,и ако си харесам сега модел може да ми се променят мерките до тогава не знам доста съм обаркана....ПОСАВЕТВАЙТЕ МЕ...
Активен
karova2
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #389 -: април 26, 2010, 09:46:48 »

Здравейте момичета! Нека и аз да се отчета след ходенето ми до Асеновград. Има страшно много магазини с рокли, но като цяло ми се сториха почти едни и същи модели. След цял ден обикаляне накрая вече бях отчаяна cray, но в модна къща Илина намерих подобен модел на роклята, която търсих. Показах им снимка на модела и те ми казаха, че ще ми го направят 1:1. Обсъдихме платовете, показаха ми мостри и така вече си поръчах рокля. На 05.06. ще си я взема и тогава ще ви кажа как е станала. Надявам се всичко да е наред и роклята да е станала супер yahoo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines