Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 16:59:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 161230 пъти)
 
nina_ivanova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #360 -: април 17, 2010, 22:01:53 »

Здравейте момичета ! Аз днес бях на Асеновград. Да кажеш, че няма рокли -има много, но нищо не ме грабна. Не ми се мисли да направя компромис точно с роклята си за този ден!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 19, 2010, 07:55:28 »

и аз бях в събота в Асеновград да си търся рокля за кумството.
 да ви кажа няма смисъл да ходите сега за билчински рокли, защото навсякъде има предимно абитуриенстки, като мине май месец ги прибират и вадят булчинските , така че който има време ще има по-богат избор.
 иначе да ви кажа бях доста разочарована, едни и същи неща и то доста по-скъпи от Пловдив, тук също гледах официални рокли и разликата беше двойна.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: април 19, 2010, 09:20:05 »

Много се разочаровах сега  sad  cray ,мислих на 06.05 и 07.05 да ходя до Асеновград да разгледам какво предлагат,но май няма смисъл да патувам толкова от Бургас до там...То аз имам още време сватбата е на 04.09 но нямам тарпение вече  smile
Активен
kerasaki
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #363 -: април 19, 2010, 10:44:53 »

jeki моята сватба е октобри месеч и мисля да ходя юни до асеновград. danceg
дали ще има и новички модели тогава??  good
дано да си заслужава пътуването от герция до там!
а още нещо..
 майка ми се успее ли да си намери нещо?малко е ра3очерована с номерачята че нещо вие там много слаби излгездате( blush) и мисли че няма да си намери дреха (като за жена 75-80 килограми) beating
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: април 19, 2010, 10:58:07 »

Момичета, преди седмица бяхме с приятеля ми в Асеновград- впечатленията ми се разминават много с изказаните тук.Има избор, но наистина момента се набляга на абитуриентите. Въпреки това цените и качеството са много приемливи- моделите които ми допадаха бяха около 500-600 лв. Посетихме "Милена", "Версай", "Аз и ти"....Хубавото е, че при първите две могат да ти направят модел по снимка, докато в Аз и Ти са само техните модели.
Наистина тези които предпочитат дантела, наистина роклите изглеждат евтино, но моделите които аз харесвам не се различаваха по нищо от тези в скъпите бутици...
Въпрос на вкус и дали си струва да дадеш толкова много пари за нещо което ще го сложиш за няколко часа...лично аз ще наблегна на кувертите, фотографа и медения месец yahoo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: април 19, 2010, 13:56:14 »

kerasaki
 почти сигурно е че майка ти няма да намери нищо в Асеновград, всички официални рокли са направени за манекенки.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 19, 2010, 13:58:52 »

Наистина всеки набляга финансово на това,на което най-много държи.За мен, например,едно от най-важните неща си остава РОКЛЯТА  give_rose.И ако ми се налага да направя компромис с нещо,определено няма да е с нея.Когато бях малка и разглеждах сватбения албум на майка,първото нещо,което исках да видя е роклята,с която е била облечена.След толкова години,надали ще си спомням кувертите,музиката,ритуалите,а начина по който съм се чувствала носейки най-прекрасната рокля на света  Girl_hide
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 19, 2010, 16:23:45 »

Stefanel, напулно съм съгласна с теб, но и ако се замисля, на една млада, красива и щастлива булка, повечето рокли ще стоят добре give_rose Наистина, кувертите никой няма да ги помни:)))))Но имаше и много готини модели, най-вероятно взаимствани от известни дизайнери...На две места ми показаха снимки на роклите, които шият, и двете уникални модели на MAGGIE SOTTERO.Вече доколко ще успеят да ги направят е друг въпрос, но това е начин всяко момиче да се облече с рокля за хиляди долара, за скромните 600-800 лева:))) Не ме разбирайте погрешно, при мен варианта със скъпата рокля отпадна заради несъразмерните ми бюст, подгръдна обиколка и талия blush Поне се успокоих че и шивач ще успее да сбъдне мечтата ми за краткото време с което разполагам:)
А и в очите на младоженеца, едва ли ще има по-красива от неговата булка girl_wink
Активен
kerasaki
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #368 -: април 19, 2010, 16:31:00 »

kerasaki
 почти сигурно е че майка ти няма да намери нищо в Асеновград, всички официални рокли са направени за манекенки.
и за булките ли вази това?а по едрите момичета какво правят у вас?
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: април 19, 2010, 17:31:24 »

Днес бях на тур в Асеновград. Много са зле нещата там. Само кич. Рядко се намира нещо стилно и изчистено. Има изцяло бални рокли, булченските са малко. Харесах само 2 рокли, като едната не на 100 %. Тази, която ми допадна беше с някакви дантели и камъни, за които ми обясниха, че били страшно скъпи. След като казах, че аз искам изчистена и ако избера тази рокля ще е без тях ми казаха, че ще падне цената с 20 лв.  girl_impossible Е, нали бяха супер скъпи и ръчно избработени?! Как така само 20 кинта?! След това казах че отгоре я искам с шифон, при което ми се отвърна, че при това положение роклята ставала на двойна цена. Аз естествено им казах, че в такъв случай по добре да си я ушия някъде за 400 и тогава паднахме 500... Въобще жалка и смешна работа. Не стига, че платовете и всичко им е пълна евтиния, ами и се опитват да се излъжат. Аз съм се занимавала с платове, та ми е ясно какво ми предлагат. За такива рокли повече от 400 лв. си е живо обирджийство... В повечето салони качеството на изпълнение е под всякакво ниво... Ще ти я хванели от тук, ама тук отзявало щото не било по най-точна мярка.... Просто нямам думи....
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: април 19, 2010, 17:55:22 »

DoniM, аз мислех предната събота да ходя до Асеновград, но се отказах и от мнението ти разбирам, че нищо не съм изпуснала. Аз се бях замислила за Асеновград, защото роклите, които съм харесала, са ми малко скъпички и ме загриза съвестта дали първо да не проверя в Асеновград преди да се хвърлям да давам толкова пари (тоест исках да си успокоя съвестта  blush). За сметка на това погледнах в Сф в 3-4 по-нормални като цени магазини, но нищо не ми хареса нито като материи, нито като изпълнение. От това, което пишеш, разбирам, че е по - добре, че не се разкарах напразно до Асеновград  smile
Активен
maidenly
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #371 -: април 19, 2010, 19:50:00 »

Е, трябва да се отиде и да се види. Всеки си има свой вкус - на едни им харесват роклите там, или поне си намират една рокля - своята, на други не. А и е приятна разходка предполагам, толкова много рокли на едно място  smile Положителните мнения тук са доста повече от отрицателните  blum
Иначе аз ще ходя след баловете, харесала съм си вече една рокля на Версай.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 20, 2010, 08:05:59 »

и за булките ли вази това?а по едрите момичета какво правят у вас?
шият
за жалост е така, има много малко модели, които могат да се пробват и трябва да се довериш на шивач и да чакаш да ивдиш какво ще излезе.
 от готовите вносни рокли също не става, не поръчват големи номера, и няма в наличност, тоест поръчваш на риск модел, който предполагаш, че ще ти стои добре и чакаш 3 месеца да видиш smile
Активен
kerasaki
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #373 -: април 20, 2010, 08:10:17 »

хм....
а а3 дали сте намеря нещо готово??
висока сам около 167 с 60 килограма.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: април 20, 2010, 08:11:10 »

със сигурност, не се притеснявай, ще има да мериш и да избираш smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines