Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 21:22:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 161238 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: април 02, 2010, 14:59:36 »

kerasaki по принцип и аз съм забелязала, че цената може да варира, но ако моделът е готов може и да си има фиксирана цена.
а нали приятелката , която се е обадила е българка, така че няма как да знаят ти каква си, а ти не си ли българка?
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: април 02, 2010, 15:04:14 »

Не знам коя е роклята, аз преди малко звъннах във Версай, харесала съм си един от моделите от колекция 2009, може би най-пищната рокля от цялата колекция. Момичето ми каза цена 760лв, но тъй като я искам в друг цвят, казаха, че в случая дантелата е много, скъпа и с ръчни бродерии, което оскъпява роклята, ако моят цвят не е с толкова скъпа дантела, цената може да падне доста.
Става дума за рокля 090908, колекция 2009, ако някой иска да я погледне - http://versai-bg.com/index.php?lang=bg&page=brides&collection_id=3 . Честно казано, не знам коя друга рокля може да е 800лв...  huhhuh.gif
Активен
kerasaki
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #347 -: април 02, 2010, 18:13:16 »

http://versai-bg.com/index.php?lang=bg&page=brides&collection_id=2

model 080921/collection 2008

roumyana
а3 cъм гъркиня.приятелката която им се обади е българка.

това което питам е следното.
 по телефона и казаха че струва около 400 евро.
 има ли вероятност за същия модел на мен да кажат например 600евро или повече? girl_impossible


 
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: април 05, 2010, 10:12:50 »

kerasaki на мен във Версай ми се сториха коректни хората, ина4е на други места действително сменят цените.
според мен след като са ти казали 400 евро няма да вдигнат цената, още повече ти ще има кажеш, че си се обаждала по телефона, даже според мен не пречи преди да отидеш приятелката ти пак да се обади да пита за роклята и да каже, че ще отидете, така като си запишеш час няма да има объркване според мен. даже ако кажеш, че искаш по-евтина рокля си мисля, че могат да ти направят с по-евтини материали.
а много добре пишеш на български и аз за това се учудих, че не си българка smile Wink
аз също мисля да отида да си шия рокля, защото ще бъда кума, но не ми се дават много пари, та се чудя колкко ли ще са небулчинските рокли
Активен
kerasaki
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #349 -: април 06, 2010, 10:14:33 »

Мерси за отговора. Bravo
3 модели сам харесала но питахме само за чената на единия.
 приятелката каза че може да обади пак 2-3 дена преди да ходя за да са по "пресни" чените,да не кажат после "тази чена беwе преди месечи"
не ми се вярва да има голямо разминаване на чените. girl_wink
 не ме интересува да си намеря нещо по евтино-чената е добра според мен.  yahoo yahoo
не искам нещо от тиоул или найлон,така че не ме интересува да ми я направят от други материали за да пестя 100 евро.  huhhuh.gif
smile danceg
Активен
lideto86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: април 08, 2010, 08:51:33 »

Момичета искам да ви питам някоя дали е ходила в Асеновград в модна къща ТИНА?Аз там сам си харесала няколко модела рокли!Интересувам се какви са цените и дали си заслужава sad
Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #351 -: април 13, 2010, 17:37:18 »

Искам да попитам тези момичета, които са ходили вече до Асеновград, дали може да се намери рокля за под 400 лева. Със сигурност има голям избор на модели, но ме интересуват и цените.
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 13, 2010, 19:44:22 »

Има и за 300, стига да имаш нерви да обикаляш и да питаш директно, понеже няма цени на роклите - тип етикетчета. И освен това не забравяй да се пазариш - там пазарлъкат е вървежен  blum
Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #353 -: април 13, 2010, 21:06:34 »

Много благодаря DoniM за инфото. Утре отивам и ще кажа какъв е резултата. Дано да намеря нещо прилично.
Активен
kerasaki
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #354 -: април 14, 2010, 09:17:35 »

Има и за 300, стига да имаш нерви да обикаляш и да питаш директно, понеже няма цени на роклите - тип етикетчета. И освен това не забравяй да се пазариш - там пазарлъкат е вървежен  blum
като си го казала..
 а3 освен \"по добра чена може ли да стане?\"
 не знам друг начин на пазар..
 стига ли?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 14, 2010, 09:30:06 »

ами по-скоро изглеждаш леко притеснена, питаш за цената каква е, казваш, че искаш по-евтина рокля и лимита ти еди колко си, още предварително или пък питаш да се замени някой детайл с друг по-евтин. важно е и как си облечена, има значение, защото много от роклите нямат цена и цените варират според вида на булката.
 така че по-скромно облечени и питащи за цената smile
Активен
alexxx87
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #356 -: април 14, 2010, 09:37:21 »

Момичета искам да ви питам някоя дали е ходила в Асеновград в модна къща ТИНА?Аз там сам си харесала няколко модела рокли!Интересувам се какви са цените и дали си заслужава sad

Здрасти,
ходих миналата събота до Асеновград и си купих рокля точно от модна къща "Тина"  heart! Мога да ти кажа, че цените са приемливи (роклята ми е 370 лева) , обслужването на ниво. От всички магазини, в който бях този беше с най-хубавите модели и  след като вече  решиш да си купиш оттам рокля ти я преправят изключително бързо  smile !  Ако те интересуват повече подробности пиши на лични! Стискам палци да намериш твоята рокля  danceg , както аз направих  good !
Поздрави
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 14, 2010, 13:52:58 »

И аз да се присъединя към останалите по темата за цените. Лично аз се бях настроила, че цена под 500-600 лв няма да видя, но за мое голямо учудване намерих и такива по 300 и то за рокли, които бях набелязала. Моята рокля специално е 360 и съм страшно доволна. Признавам, че цената натежа при озбора ми особено след като никоя рокля не ме беше грабнала достатъчно, че да изпадна е мечтания, че точно това е роклята и да дам купчина пари за нея. Не знам дали е разумно обаче да се пристъпва директно с въпроса, че търсите рокля с цена около... По-скоро огледайте се набележете някои и тогава се интересувайте и пазарете! И наистина се пазарете и питайте по няколко пъти за цената, ако я шият специално за вас или правите някакви корекции. Защото много използват момента и после ви слагат отгоре. Моятя рокля йбяха вдигнали цената на следващата седмица, в която отидох да я поръчвам, но с малко разправии си настояхме да ни я дадат за цената, на която я бяхме видяли първоначално.
Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #358 -: април 16, 2010, 12:01:13 »

Бях в Асеновград в сряда и наистина има рокли и под 300 лева, при това много прилично качество и модели. Наистина беше голямо ходене и обикаляне, но си заслужава. Аз определено останах доволна от бутика, в който поръчах роклята. Дизайнерката е страшно мила жена. Направихме малко промени по моделчето и живот и здраве след месец ще бъде готова. Тогава ще ходя да я меря и да се определи дължината и така... Ще имам рокля!!!  yahoo
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #359 -: април 16, 2010, 16:59:16 »

ами по-скоро изглеждаш леко притеснена, питаш за цената каква е, казваш, че искаш по-евтина рокля и лимита ти еди колко си, още предварително или пък питаш да се замени някой детайл с друг по-евтин. важно е и как си облечена, има значение, защото много от роклите нямат цена и цените варират според вида на булката.
 така че по-скромно облечени и питащи за цената smile
  Oh my ... Направо ме сразихте, малко ми изглежда като бит пазар  huhhuh.gif
Искам да попитам скоро ходилите до Асеновград дали си заслужава да ходя тази събота или неделя от гледна точка на това, че е периода на абитуриентските балове  smile, обръщат ли вниемание на бъдещите булки изобщо и има ли нови модели на булченски рокли или ще ги показват след като минат баловете  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines