Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 12:56:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 161226 пъти)
 
Tierra
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #60 -: април 23, 2009, 18:13:54 »



Анбибиан, мерси за линка  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 23, 2009, 18:44:04 »

  Здравейте. И аз да споделя опита ми от Асеновград. Два магазина ми направиха впечатление. Манийка и Александра. Големи, просторни магазини, в които спокойно можеш да разгледаш роклите и да видиш нещо по-различно от останалите.
 А в Манийка, дамата която ме обслужи беше много внимателна.

И аз за сега мога само хубави неща да кажа за Манийка,утре ще споделя и какво е качеството на роклите които предлагат. Аз лично така и не стигнах до голямата улица с много магазини. Цените им са нормални,а моделите много красиви,вярно не са на 100% оригинални,но в сравнение с други бутици една рокля която на друго място е 1800лв.,при тях същата е 450-500лв.
Активен
ninina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #62 -: април 24, 2009, 11:58:39 »

Момичета искам само да ви попитам, дали според вас на 1, 2 и 3 май ще работят магазините в Асеновград? Аз си мисля че поне на 1-ви и 2-ри ще работят  crazy ако имате някакви телефони на магазините моля да ми ги пуснете на лични smile предварително ви благодаря  girl_wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #63 -: април 26, 2009, 15:54:18 »

Аз мисля че ще работят !Те сега не си правят много почивки,заради баловете!А за кои ти трябва телефон!Ще ти пратя на лични!
Активен
ninina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #64 -: април 28, 2009, 17:04:39 »

Благодаря  give_rose питах няколко салона по e-mail ще работят както винаги heart
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 28, 2009, 19:22:19 »

Ох аз нали съм си една късметлийка точно в неделя имах възможност да мина до Асеновград(беше ми на път) и се оказа, че работят само 3 магазина. Така и не намерих коя е тази улица с многото магазини. Ще се радвам някой да сподели къде да ги търся тея магазини, как се казва улицата с многото магазини. Влизах в Манийка и още два, на които не помня имената, но нищо не можа да ме грабне. Дадоха ми телефона в една пицария на някаква шивачка Ели, за която ми гарантираха че била много добра, но още не съм се обадила. Някой ако е чувал за такав ще се радвам да сподели. Иначе юни месец отивам след изпитите и се надявам вече да свърша работа
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 28, 2009, 20:02:03 »

Ох аз нали съм си една късметлийка точно в неделя имах възможност да мина до Асеновград(беше ми на път) и се оказа, че работят само 3 магазина. Така и не намерих коя е тази улица с многото магазини. Ще се радвам някой да сподели къде да ги търся тея магазини, как се казва улицата с многото магазини. Влизах в Манийка и още два, на които не помня имената, но нищо не можа да ме грабне. Дадоха ми телефона в една пицария на някаква шивачка Ели, за която ми гарантираха че била много добра, но още не съм се обадила. Някой ако е чувал за такав ще се радвам да сподели. Иначе юни месец отивам след изпитите и се надявам вече да свърша работа
да Ели е много добра лично гарантирам за нея тя направи моята рокля невероятен човек просто не мисли а и се обади може да ти направи такава рокля каквато ти поискаш..много е добра и с направата от снимка
Активен
mila01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 29, 2009, 09:45:54 »

От това което видях улицата с много магазини е точно от Манийка към центъра. Самата улица завива наляво. Но първия магазин от към входа от Пловдив е Манийка.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 29, 2009, 11:29:11 »

да Ели е много добра лично гарантирам за нея тя направи моята рокля невероятен човек просто не мисли а и се обади може да ти направи такава рокля каквато ти поискаш..много е добра и с направата от снимка
Я дайте някаква фамилия или къде й е ателието?
Аз знам за една, но дали е същата?ohah
« Последна редакция: април 29, 2009, 11:48:59 от Sunny_girl » Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 29, 2009, 15:46:41 »

Някой има ли координати на Милена в Асеновград и на тази кроячка Ели?
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 29, 2009, 15:56:41 »

Някой има ли координати на Милена в Асеновград и на тази кроячка Ели?
за милена виж линка, който съм пуснала по-горе
а ако някой има отделни кординати, телефон, мейл, на ели, моля пуснете ми ги на лични, благодаря предварително
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 29, 2009, 17:23:25 »

за милена виж линка, който съм пуснала по-горе
а ако някой има отделни кординати, телефон, мейл, на ели, моля пуснете ми ги на лични, благодаря предварително



Телефони и рекламна информация само на Лични съобщения!!!
« Последна редакция: април 29, 2009, 17:28:02 от Bulechka™ » Активен
pampers4e
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 30, 2009, 06:04:13 »

момичета искам и аз да ви помоля ако имате е-мейл-и или телефони на асеновградските магазини да ми ги пуснете и на мен на лични за да ги питам за утре дали ше работят със сигурност.че това е единстната ми възможност да отида утре.Благодаря ви предварително!
Активен
ninina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #73 -: април 30, 2009, 13:42:45 »

момичета искам и аз да ви помоля ако имате е-мейл-и или телефони на асеновградските магазини да ми ги пуснете и на мен на лични за да ги питам за утре дали ше работят със сигурност.че това е единстната ми възможност да отида утре.Благодаря ви предварително!
Да ще работят, аз вече ги питах по e-mail, както си им е нормалното работно време
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #74 -: май 01, 2009, 00:39:38 »

Момичета,има ли от София, които си шият роклята в Асеновград? И как успявате с пробите и т.н.? Колко проби обикновено има?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines