Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 02:20:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 229698 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: август 28, 2007, 09:39:15 »

точно от това се опасявам тъй като аз съм 17.30 на работа и няма мърдане а милото си сам шеф и може да си позволи да ходи постоянно и да ги наблюдава и ще разчитам единствено на него !!! smile  вече ме хвана яд  diablo тъй като му казах да пита дали може да се сложи някаква козирка над прозореца който ще се гради , за да не се мокрят прозорците като вали , но той милото нали не чисти прозорците  beating и забравил да ги пита майсторите !!!!! и няма да се разберем с него вече бележки ще пиша  beating beating
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #286 -: август 28, 2007, 10:48:27 »

Това с караниците за ремонта ми е много познато.......исках червена кухня - можело, ама само ако на всяка вратичка сложа емблема на Манчестер Юнайтед  diablo. Сега се дразним за едната стена на хола - иска да е някакъв цвят Грюнер де, аз пук не искам.......  Все някак ще се разберем накрая Dance
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #287 -: август 29, 2007, 08:40:02 »

Олееее, тука темичката е напреднала и аз съм изпуснала DANCE
Механджийска, честито за успешно приключилия ремонт! Ето това пожелавам на всеки - след ремонта спокойно и с удовлетворение да си кажете : "Това е най-прекрасния дом, направихме си го точно по наш вкус и си е само наш!" а каквото било с майстори-било, то се забравя после.
Ели, миличка, не че да те плаша, ама майстори да ти влязат в къщата - забрави за спокойствието за известно време.  diablo Нашият ремонт продължи около 3 месеца (сравнително бързо), но беше голямо обикаляне по фирми за облицовки, плочки, мебели и т.н. С милото доста поспорихме по много въпроси. Нашите майстори уж бяха "най-добрите", уж по-височка цена ама пак трябваше постоянно да висиш на главата им. Ето например, аксесоарите в банята уточнихме кое къде да бъде, отбелязаха си всичко което им казвам и отивам вечерта след работа - какво да видя: с по 10 см. разлика едното наляво, другото надясно, прекалено нагоре и т.н. Бях бясна  hysteric , ама вече бяха надупчили плочките и така остана  nea .
« Последна редакция: август 29, 2007, 08:44:43 от cherry » Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #288 -: август 29, 2007, 08:42:37 »

Лятото си дадохме малко почивка- останаха осветителните тела, пердета, някои шкафове, боядисване на врати, но предпочетохме да изчакаме малко, отколкото да вземем нещо набързо, което не ни харесва чак толкова. Казахме си: по-добре да висят грозните крушки от тавана още някой и друг ден, отколкото да купим някакви, дето после ще ме е яд да ги гледам. Та в тази връзка, вчера избрахме осветителни тела за хола, капарирахме ги и днес ще ходим да си ги вземем! Урааааааа  hiphip hiphip hiphip
Неукротима, какво е цвят Грюнер - зелено ли ?  blush
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: август 29, 2007, 10:56:05 »

Момичета като ви чета разказите и направво се плаша какво ме чака!
Ние с моето съкровище строи ме къща , която е почти готова стигнали сме до изолацията и още една част от дограмата и вече почваме вътре да мажем и правим основното , за което естествено ще ни трябват майстори и то за всяко нещо различен / за банята , за ламината , за измазването вътре , за монтиране на барплот и т.н./.До сега с нетърпение очаквах този момент въпреки , че от финансова гледна точка не се очертава да е тази година ,но като ви чета разказите и почвам от сега да си представям какви нерви ще падат от мен като се има предвид ,че и аз съм от претенциозните ,то всъщност кой не е като става въпрос за неговия дом!?
Абе успех на всички и дано и аз не бера много ядове!!!
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #290 -: август 31, 2007, 16:22:07 »


Неукротима, какво е цвят Грюнер - зелено ли ?  blush
Мдам, някакъв  нюанс на зеленото е, но изобщо да не се и надява за такъв girl_wink
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: септември 18, 2007, 09:57:42 »

Ели, как върви ремонта в новият апартамент? Ориентирахте ли се вече с мебелите?  smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: септември 18, 2007, 10:06:22 »

Ели, как върви ремонта в новият апартамент? Ориентирахте ли се вече с мебелите?  smile

оффф не питай !!!! тъпите майстори ми изкривиха като градиха терасата !! в момента се прави покрива и се прекарва водата !!!! поръчахме дограмата !!!! купихме някои от тапетите и осветителните тела !!! и ще трябва да поръчаме 4 интериорни врати преди всичко останало, които са към 1500 лв. и ни е малко зорко тъй като не ги бяхме предвидили !!!! но ще събираме парички и ще се оправим !!!! а преди да се сменят вратите нищо друго не може да се направи !!!  sad
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: септември 18, 2007, 10:11:55 »

Не се ядосвай, всичко ще се оправи, с майстори е така, само търпение имай! А защо ще слагате вратите преди всичко останало, това е грешка, според мен!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: септември 18, 2007, 10:17:22 »

ами не сме решили какви ще са но най-вероятно ще са алуминиеви или ПВЦ тъй като тези от мдф са доста скъпички и ще видим !! има врати които се слагат на готово с панели са, но ако са алуминиеви ще трябва да се обръщат и тогава ще трябва да се сложат предварително !!!! не сме решили !!!!
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: септември 18, 2007, 10:22:45 »

А щом са алуминиеви или ПВЦ няма да има проблем при обръщането, ще се почистят лесно, докато тези от МДФ интериорните врати се поставят накрая и се се обръщат с первази! Да наистина тези от МДФ са скъпички, нашите са такива и ни излезнаха към 3000 лв., но са много хубави и качествени!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: септември 18, 2007, 10:36:37 »

А щом са алуминиеви или ПВЦ няма да има проблем при обръщането, ще се почистят лесно, докато тези от МДФ интериорните врати се поставят накрая и се се обръщат с первази! Да наистина тези от МДФ са скъпички, нашите са такива и ни излезнаха към 3000 лв., но са много хубави и качествени!

знам миличка , но имам един проблем !!! оссвен парите !!!! sad

коридора ми е тип правоъгълник и от двете дълги страни имам по двве врати, а от късите по една !!! та въпроса ми е на банята мога ли да сложа такава от мдф !!! просто искам всички да са еднакви с исключение на външната врата тя ще е друга !!!!! и от там също идва колебанието какви да са ни вратите !!!! smile иначе дограмата я поръчахме  ПВЦ - цветна златен дъб ! много е красива, но може и да не се съобразявам с вратите не е задължително според мен !!!

и колко парички е горе-долу една врата МДФ аз я слагам към 300-350 лв. !??
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: септември 18, 2007, 10:44:51 »

Цените на хубавите МДФ врати са горе - долу такива от 350 - 450 лв., но без дръжката и монтажа, поне при нас във фирмата е са такива! Всичките ни врати са МДФ и таки на банята и няма проблем с нея, тя няма пряк допир с вода. Но, според мен цвета на вратите се съобразява с цвета на дограмата. Нашата дограма е дървен стъклопакет с цвят махагон, вратите също ги направихме такива, както парапета на вътрешното стълбъще и външните врати! Но това е въпрос на вкус, всеки се преценява сам за себе си!  give_rose
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: септември 18, 2007, 14:23:43 »

И ние сложихме в банята МДФ и нямаме проблеми smile
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: септември 22, 2007, 21:25:13 »

Аз онзи ден си купих нов корниз и пердета за кухнята и съкровището ми ги сложи вчера и съм  yahoo yahoo yahoo много щастлива!
Сега тази седмица съм намислила да ходя да си купя шалте за спалнята харесала съм едно черно на червени рози сега ще потърся снимка за да ви го покажа и да си кажете мнението!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines