Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 10:53:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани бебчета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 8"  (Прочетена 34876 пъти)
 
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 30, 2010, 18:15:33 »

Айде и аз в кюпа, като ще побутваме темичката blum

Аз не се включвам много редовно тук,че напоследък новините около мен не са кой знае колко розови и не ми се иска да ви натоварвам... give_rose, та затова в моята темичка се оплаквам само

Иначе аз от една седмица съм си вече вкъщи, заточена на спалнята след 10 дни в болницата и нашарено дупе blum  Но няма по-сладко нещо от домашната обстановка и близостта на любимите хора heart Днес едвам се завлякохме с мъжа ми до най-близката лаборатория за кръв и урина, а в понеделник съм на преглед и тогава повече новинки за бебока... Колкото до мен - този месец не съм наддала и грам, даже съм свалила малко кг(надявам се само бебока да расте за моя сметка поне), въпреки че хапвах доста , но явно стреса около премеждията ни си е казал думата...
Този уикенд смятам да го посветя на преравяне на дрешките от Калоян и подходящите да минат през пералнята, а през следващата седмичка таткото да направи един тур по бебешките магазини за комплекти за изписване и пр. Днес вече ми купи помпата за кърма, подплънките, бельо за еднократна употреба, превръзки, кремове и разни мехлеми... И така стегнах багажа за родилното, но силно се надявам да не ми потрябва в следващите поне две седмици Wink

Веси, за подутите крака и за отоците като цяло открих (поне за мен) нещо много ефикасно: вечер преди лягане изяждам 200 гр. кисело мляко с нарязани 2-3 връзки копър вътре, 2-3 орехови ядки и много мъничко зехтин... на сутринта нямам никъде подуто Wink (незнах че копърът бил силен естествен диуретик pardon)

Валка, то и в тези жеги май най-добре си е вкъщи в близост до душчето Girl_hide и естествено до хладилника Girl_hide

Аз май пак се разписах повечко,целувки и поздрави мили дами give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: юли 30, 2010, 18:18:11 от Harmonia » Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 30, 2010, 19:19:07 »

Това за копъра и аз не го знаех,то аз моите крака съм ги оставила вече,че нищо не ми помага,като ги погледна не вярвам,че са моите,ама какво да се прави pardon.Иначе аз вечер гледам да хващам мъжа ми за разходки,обаче не мога много дълго да ходя,а сега като пак започват горещини,не знам как ще е,съвсем ще се обездвижа.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #92 -: юли 30, 2010, 22:13:05 »

Narmonia мерси за идеята с копъра! Сега друг "х" къде да го диря този копър  Wink Тука има само в един супер маркет и то от дъж на вятър, и май само аз го купувам:) Даже веднъж един бабок ме пита туй за какво се ползва:) Хич ги няма по подправките , само телешко и картофи ръбат във всичките им горми но като им сготвиш наште манджи мноооого ги харесват да не ви обяснявам колко баклава правя като чакам месните да ме навестят, първо за това питат като доидат:)
Валка ще държим фронта до края няма да се даваме ! Лека до края на всички !
Активен
loni6666
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #93 -: юли 31, 2010, 12:31:46 »

Здравейте, и аз не съм от тези дето пишат редовно, но всяка вечер ви чета какво сте споделили.
Какво да кажа, последните метри до финала са най-трудни, защото вече нямам търпение smile Всичко е готово, дори съм постлала чаршафчетата на леглото и съм подредила играчките. Повивалникът е подготвен и .... сега чакаме. Нашият тати вече е отпуск и съм по-спокойна, че ще си имам компания.
За утре планираме малка екскурзия, но нищо не се знае, нали blum
Аз също от един месец не съм мръднала от килограмите си.
Целувки на всички и стоите повече на климатиче, че в тези жеги kiss2
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 01, 2010, 17:11:21 »

Веси, доколкото знам си в Канада. незнам как стои въпросът с магазините , но  тук в един от био магазините продават цяла плик с копър , който стига за много дълго време. Може съшо да се намери в арабските магазини, където продават и плодове и зеленчуци, както и азиатските. Иначе пресен копър тук обикновенния супер маркет продават , но то е много малко като количество (колкото за тартор да стигне) и струва почти $3. Иначе копърът наистина има много добри диуретични свойства.

Хармония, радвам се ,че вече си у дома.  give_rose Няма по-добра обстановка от домашната с любимите хора наоколо.
Активен
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #95 -: август 02, 2010, 09:02:15 »

здравейте на всички give_rose
днес бях на консултация, всичко е ок, беба си чака заела стартова позиция, тоновете са добре,водите също good
да попитам един малко тъп въпрос blush, та значи , вие как мислите да се подготвите /тоалета/ за родилното, мпя док от както забременях ми забрани да си правя кола маска и оттогава играе бръснача, но сега си мисля накрая, че няма проблеми да отида на козметик, но пък ми е трудно да преценя кога да отида/да не би да отида по-рано/, извиинявам се още веднъж за въпроса blum
лека седмица на всички и целувки на пупите give_rose
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 02, 2010, 10:29:19 »

Дани,ако нямаш признаци за по-ранно раждане,то изчакай до 37-ма седмица и тогава си направи.
Активен
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #97 -: август 02, 2010, 12:56:44 »

благодаря Криси, май така ще направя smile
Активен
palmirka
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 03, 2010, 16:17:29 »

здравейте на всички и аз да се подпиша моите крачета само сутрин са подути а ръцете ми изтръпват  като се събудя не ги усещам но не вземам нищо правя си баня с лед ако много се надуят sad но предполагам 4е 4ак в 9-я ще ми се случи това .....за сметка на това почти не спя трудно се завъртам дърпа ме корем4чето което никак не е малко, вие как успявате да си починете чакам да стане 8,00 и ставам от леглото дори и да ми се спи още  shok , килограмите се качват с всеки изминал ден дори и да хапвам нормално но ....ще издържа май само се оплаквам с едно мога да се похваля обаче мъжа помага за тоалета непрестанно, почиства краката маже с масло за стрий yahoo че аз не стигам всички места и не е спирал да си ме харесва искам да кача и снимки но не мога да ги намаля , ще го моля за съдействие поне последния месец да ви се покажа  chee целувки на всички по  пупите Hide
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 04, 2010, 08:23:27 »

мамита, незнам дали тук е мястото да цопна сайта, който намерих, моля модовете да преместят ако не е на мястото си.
Реших че малко от малко ще е от полза на някой  pardon

http://www.zaneya.com/post/2038

Има и видео.
Активен
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #100 -: август 09, 2010, 20:27:37 »

хей, къде се загубихте всички хубавици give_rose
ами аз днеес бях на консултация, на доки не и харесаха мн кръвните зследвания/най вече нивото на тромбоцитите/ и ме прати на хематолог, та утре съм на преглед, кръвното ми е доста ниско/но пък аз винаги съм била с такова/, но за сметка на мен бебка е екстра :danceg:расте си моята буба Bravo, оф незнам за вас момичета, но аз вече нямам търпение да я гуша blum
ами това е засега от нас, надявам се да сте добре
целувки на всички give_rose
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 10, 2010, 07:59:43 »

тази темичка май съвсем я забравихме  NO
dani_k11 , по-добре да ти е ниско кръвното, отколкото високо  good
на мен цял живот ми е 90 на 60,но сега в деветия се вдигна малко 100 на 70  smile
хайде мамчета, пишете и тук ...  blum
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #102 -: август 10, 2010, 16:39:15 »

Здравейте и от нас! Вчера бяхме на доктор, за първи път обстоен преглед и нормален разговор с компетентно лице.Най сетне някои взе под внимание проклетото бяло течение и ми даде хапче .... За сега сме определени за 24,08  но ако малчо тръгне по рано няма да е проблем , иначе багажа е приготвен и чака, бабите са строени и те в боина готовност .... Това от нас , растем и дебелеем вече съм +17  и зарзават ръбах и плодове набивам ....все тая килата хвърчат Вие как сте ?
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 10, 2010, 22:58:24 »

Harmonia,
Цитат
вечер преди лягане изяждам 200 гр. кисело мляко с нарязани 2-3 връзки копър вътре, 2-3 орехови ядки и много мъничко зехтин... на сутринта нямам никъде подуто
това звучи толкова хубаво и вкусно,че както вече не съм бременна и нямам никъде подуто пак ми се дояде  blum blum  .Ти все предлагаш едни вкусотии  good blum 
Vessi  ,  не се притеснявай за килограмите,аз оставих 10 в болницата още. Но ти и сама си знаеш де,нали вече си имаш малка принцеса.
Хаиде момичета малко остана до края,а после..после идва най-хубавата част.Стискам палци и ви желая лесно и безболезнено раждане на всяка една от вас. heart
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 11, 2010, 17:43:00 »

Ето ни и нас след преглед-бебка е 2600 и вече доста ниско,но доки обясни,че всичко е наред и ще имаме време да натрупаме още едно килце до раждането.Това, което ме притеснява е,че искам да раждам естествено,а там където съм избрала, в София, не приемат много тази практика и агитират за секцио.Ако пък избера да раждам в нашата болница, в Перник, няма проблем за естествено, но пък условията са ужасни и ще се притеснявам за себе си и най-вече за бебето  cray Незная какво да правя, а времето тече,вие как се преборихте с тези доктори-пристрастени към секциото?! Колкото повече минава времето, толкова повече акъла ми се задръства с мисли и притеснения  tease
Vessi ,леки оставащи дни, а килограмите се свалят  Wink
dani_k11 ,на последните ми изследвания тромбоцитите ми бяха доста ниски, но доки каза,че било нормално, пиши какво са ти казали от прегледа.До колкото си спомням показателят ми беше PLT AG- 128.А за кръвното досега поддържах непрекъснато 100/60, което е нормално за мен, днес беше 90/60,както wanting казва това е по-добрият вариант.
Целувки на всички и много положителни емоции, още мъничко остана  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines