Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 13:02:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата? - 2 част  (Прочетена 132672 пъти)
 
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #180 -: декември 17, 2009, 17:16:19 »

Ох, Мишел, това си е истински автогол! Пожелавам ти който ресторант ти е на късмет- него да изберете! Все пак съм сигурна, че който и да изберете ти ще превърнеш мястото в приказка с твоите нестандартни и красиви идеи- така че спокойствие и само спокойствие!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #181 -: декември 17, 2009, 17:43:39 »

 sarcastic Точно така, luci - истински автогол. Написах го, за да покажа на момичетата, че неочакваните обрати и изнервянето могат да имат комична страна  Wink А и за да им подскажа да си крият идейките, ако много държат на нещо или поне да са убедителни не за всичко  Wink
 Благодаря ти много за комплимента, много,много е мило  blush  Flower
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: декември 17, 2009, 21:10:36 »

Момичета обръщате го на чат милички.Моля ви да се пише по темата следващия път трия.
Активен
Daisy 1
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #183 -: януари 06, 2010, 19:01:01 »

Ох, много актуална тема. Уви, май няма рецепта за преодоляване на стреса преди сватбата. Ние още не сме почнали, както се казва, и вече започна да ми трепери под лъжичката. Моя любим не влага особена енергия и желание. Като му говоря той ме слуша с половин ухо и си рови в компютъра. Същевременно майка ми, бъдещата кума и няколко дружки ме "заливат" с акъл, идеи и предложения и ако си позволя да ги отхвърля настава драма. Имах неблагоразумието да споделя на майка ми каква рокля искам и стана сложно. Знам, че никой не е злонамерен, но ...... Мислех си да си действам и да не споделям с никой, но то и така не става.... А си представям какво ще стане като наближи датата....
Единственото, което ме крепи е, че поне ще е краткосрочен стрес, който ще завърши с готин купон (дай Боже).
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #184 -: януари 11, 2010, 11:48:05 »

Аз за сега съм доста спокойна и в интерес на истината само слушам от тоя и оня как преди сватбата били на косъм да се откажат от всичко и да си бият камшика,много им дошло напрежението . Не знам на мен какво ще  ми е малко преди сватбата (остават 3 месеца и половина), но аз съм по природа доста спокоен човек , макар, че имам периоди на големи нерви , но само аз си го знам . За сега нищо още не ме е изнервило , спокойна съм , искам да се получи нещо добро , но не съм и прекалено обсебена от самото събитие . Надявам се и на самият ден да съм много спокойна , за да мога да си се насладя на празника.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #185 -: януари 13, 2010, 00:20:15 »

sarcastic Точно така, luci - истински автогол. Написах го, за да покажа на момичетата, че неочакваните обрати и изнервянето могат да имат комична страна  Wink А и за да им подскажа да си крият идейките, ако много държат на нещо или поне да са убедителни не за всичко  Wink
 Благодаря ти много за комплимента, много,много е мило  blush  Flower
Ако сте до 100 човека, ти препоръчвам реторант Св. Валентин. Уникален ресторант с достъпни цени и много добро обслужване.Спокойно се събират и 120 човека но за повече не е препоръчително.Не че не може но става неудобно,понеже е доста разчупен. успех good
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: януари 14, 2010, 14:16:24 »

Стресирам се вече  sad прооостоо си мисля как за нищо няма да ми стигне времето ... дребулиййки, но си чакат реда, а аз сега не мога да им отдам необходимото. Колкто бях организирана в началото, сега съм напълно дезорганизирана. Много нетипично за мен! От 2 седмици се каня да направя списъци - за разходите и за това какво още не е свършено. Родителите ми вече започнаха да канят, времето минава, а аз се чувствам като в небрано лозе. На мен лично списаците и структорирането във времето ми помагат, дано и на вас това помогне, поне малко  good
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: януари 14, 2010, 22:56:39 »

Момичета вече разбирам за какви нерви става въпрос  angry Аз още съм в началото и дето се вика нищо не съм отбелязала, но вече кръстосваме саби с родителското тяло. В интерес на истината не очаквах някакво сериозно намесване, но май съм се излъгала. Всичките неща, на които държах не се одобряват и май ще се наложи да правя много компромиси, че съм в едно зависещо положение. Трудно ще го преглътна с моя характет, но от друга страна толкова се измъчих с чакането на предложение и подхващане на сватба, че нямам нерви да чакам още време, през което да може да си осигурим сами необходимите средства за сватба и никой да не може да ни се бърка. Макар че такъв вариант едва ли има де, все някой се меси дори и да си плащаш всичко сам. По-скоро само съвестта не те мъчи толкова.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: януари 14, 2010, 23:56:00 »

Стрес, хм, да... Една седмица след като се сгодихме изживях първото си изперкване  crazy, разбирайте истерия  nea При нас подготовката за сватба е от разстояние, а и времето не е изключително много. В един момент се радвам на подготовката и на нещата, които сме направили, в друг момент ми избиват притесненията и разни ужасии ми се завъртат в главата, как нещата няма да се получат като хората  shok Получих няколко херпеса наведнъж от нерви, а и понякога се ядосваме взаимно с годеника ми  beating кой крив, кой прав... не се знае. Знам само, че са ми казали, че подготовката е най-хубавото от сватбата, а денят минава като миг. Така че май е по-добре да се наслаждаваме и да не се впрягаме, че възглавничката за пръстените не е в цвета, в който искаме. Все пак не съм чула сватба да се е провалила заради възглавничка за пръстени или каквито и да било други дреболийки!  blum
« Последна редакция: януари 14, 2010, 23:58:00 от Ariel » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 15, 2010, 07:59:22 »

Леле, като чета вие колко отрано сте се шашнали, чак се чудя дали всичко ми е наред tease Не знам, но мен още не ме е затресла предсватбена треска. Дали защото имам много работа, съответно през деня не ми остава време да се задълбочавам и размишлявам кой знае колко...Или пък съм някакво перде (което аз не знам pardon ) Като се сетя колко месеца имаме още и се успокоявам, защото де факто не са малко.
Е, може би след време и мен ще ме обхванат някакви безумия, но засега определено липсват. Добре че мозъкът ми по 12 часа на ден е ангажиран Xixixi
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #190 -: януари 15, 2010, 17:21:31 »

Що се спичате бре....Ще се омъжвате,няма да ви правят нищо лошо... blum pleasantry pleasantry
Сватбата е хубав празник и не пзволявайте на отрицателните емоций да ви развалят това удоволсвие.Всичко ще се нареди някак си.Не се съмнявайте и ще видите че съм прав. Пожелавам УСПЕХ на всички булки през тази година give_rose give_rose give_rose good good good
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: януари 15, 2010, 22:31:35 »

Момичета, днес открих лек за стреса, да ви се похваля! Трикът е да се стресирате за нещо друго! Така забравяте сватбата за момент!  danceg Днес го изпробвах - изпитано и доказано!  crazy
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #192 -: януари 16, 2010, 16:19:15 »

Ако те заболи пръст,да се удариш по главата. Нещо такова ли имаш в предвид? Става, въпреки че има и по-добри начини. Примерно да си дсотавяш удоволствие и така да забравиш за проблемите. blum blum blum
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: януари 16, 2010, 19:08:22 »

Друг начин е работа, работа и пак работа blum Хем си заработваш заплатата, хем пък си спестяваш тревоги.
Аз лично не приемам нещата толкова драматично (принципно), така че си мисля, че и сега ще успея да избегна кризите blum
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: януари 17, 2010, 22:48:50 »

Момичета, днес открих лек за стреса, да ви се похваля! Трикът е да се стресирате за нещо друго! Така забравяте сватбата за момент!  danceg Днес го изпробвах - изпитано и доказано!  crazy

Ариел, напълно те подкрепям - аз май съм същата хиихихих   give_rose
Намерих си разнообразно стресиране - сега малко е микс - работа, изпити, предстоящ ремонт и сватба - веселба!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines