Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 19:10:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата? - 2 част  (Прочетена 132686 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #135 -: октомври 07, 2009, 13:15:42 »

При мен момичета стреса беше огромен,но го усетих и ми се отрази точно на следващия ден след сватбата!Сърцебиене,отпадналост...Просто организма ми е стегнат и в постоянно напрежение особенно последната седмица и след като всичко мине човек си казва -хайде,всичко мина!И точно тогава организма ми показа че съм била под напрежение толков много!2 седмици ях така и взимх едно сропче с билки за сърцебиене! girl_impossible
Активен
merakliika
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #136 -: октомври 07, 2009, 23:57:48 »

И аз да се включа...с приятеля ми само се караме от две седмици покрай списъка за гостите и съм толкова стресирана, че не мога да спя добре  cray аз си представях средно голяма сватба с приятели основно, а пък от негова страна родителите му поканиха много роднини и аз първоначално се разстроих и малко му се навиках. И той викна и стана лошооооо. А сме 4 години заедно и много рядко си викаме така.  Boy cry Плачещо момиче

кофтиии

сега се оправихме, но се замислям че щом за гостите се караме и още едва започваме с подготовката направо не знам какво ще стане после. може ли някой с повече опит да каже кои са най-стресовите моменти, за да се подготвим някак си

мерси момичета!
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 08, 2009, 10:02:31 »

Май  няма двойка, която да не е обтегнала малко отношенията си около подготовката за сватбата си.
Ние се карахме всеки ден за всичко: музика, подаръчета, торта, различните обичаи....
И двамата сме доста емоционални / особено аз tease/ и си наговорихме всевъзможни простотии.По едно време се запитах това ли е мъжът, с когото искам да остарея... girl_impossible

Обаче в деня на сватбата напрежението изчезна, бяхме много усмихнати и се наслаждавахме на щастието си заедно с гостите. Сега като върна лентата ми става много смешно за какви глупости сме се карали, но явно напрежението като организираш такова събитие е голямо и споровете и караниците са неизбежни.

Единственото, което не трябва да се забравя е, че ви очаква един от най-прекрасните дни в съвместния ви живот. И се обичайте heart
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 08, 2009, 10:15:43 »

merakliika , спокойно мила с всички е така и ние сме заедно от много години, а при подготовката се бяхме "хванали за гушите", всичко ще се оправи ще видиш. Права е Тулумба в деня на сватбата всичко ще е перфектно, ще сте усмихнати и много доволни когато гостите идват да ви кажат колко е чудесно всичко и да ви благодарят за поканата. Не се съмнявам в това. Така че горе главата, наслаждавай се на подготовката и ни дръж в течение Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: октомври 08, 2009, 10:42:07 »

merakliika ако има кой да ви помага с подготовката, възложи я на него. Ще си спестите много неприятности. Кавгите иначе са неизбежни. Довери се на агенция ако трябва, но ако можеш да си спестиш притесненията си заслужава да дадеш някой лев отгоре за тази услуга. В деня на сватбата всичко е прекрасно разбира се. Аз ако знаех през какво ще мина, определено щях да постъпя така, а не да се заема с всичко, включително и да определям гостите. Ти можеш да се заемеш например с нещо по-приятно. Например да отидеш един два пъти на масаж за отпускане; да си направиш няколко пробни маникюра; да организираш моминското си парти и все неща които да те накарат да се чувстваш спокойна и щастлива.  give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 08, 2009, 15:33:23 »

Аз ползвах услугите на сватбена агенция, но и този случай ангажиментите не са малко, защото все пак отново младоженците са тези, които следва да вземат решенията и като цяло облекчението е най-вече в самия сватбен ден. Освен това въпроси като списъка с гости няма кой друг да го определи, освен самите младоженци, това разбира се е моя гледна точка.
В крайна сметка стрес има, но за всичко което е извън граници трябва да се внимава, все пак това е приятен стрес, нали така blum
Активен
voyager
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #141 -: октомври 08, 2009, 15:56:09 »

Не се притеснявайте,момичета! Аз също си мислех,че само при нас е така. Месец преди сватба почити не спях. Мислех дали всичко ще е наред. Милото се опитваше да помага,но винаги нещата ги свеждахме до спорове и караници. Дори няколко дена преди сватбата стигнахме до "Няма да се женим! Няма да има сватба!.." Но явно стреса не е бил само за мен,тъй като на милото му излезе херпес ( а това за 3 години никога не се е случвало) .Сватбата мина и всичко си стана както преди - не се караме изобщо и пак си се обичаме много..
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 08, 2009, 16:00:42 »

Това със "Сватба няма да има!" и при нас го имаше - даже на няколко пъти, като се сетя само през какви страховити скандали минахме, и ми се свива сърцето, но се радвам, че всичко мина. Искам пак да има сватба, но без подготовка ако може да стане, ще е супер хахахаха.
Активен
merakliika
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #143 -: октомври 08, 2009, 16:01:54 »

Момичета благодаря, окуражихте ме.  yahoo
Ние от няколко дни без да сме се разбирали изобщо не споменаваме сватбата - а преди беше всяка вечер тема на разговор. Сега явно и двамата искаме малко да успокоим страстите. Ще видим какво ще стане със списъка - за сега сме 140!  huhhuh.gif Да сме живи и здрави само си повтарям и гледам да си свиркам.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 08, 2009, 16:11:10 »

Ох, душааааааааа... Това с гостите явно си е масов проблем, а? И при нас това беше основния - татко искаше да покани света, а аз не че не исках голяма сватба, просто не исках определени хора, които не познавам. Какво стана накрая не е истина просто - покани не само въпросните хора, но и жените и мъжете им. Аз мои колеги каних изрично сами, а неговите бяха семейства. За мен това беше подчертано неуважение към нас двамата. И все още е. Ох, как се ядосах пак, направо...   hysteric
Активен
voyager
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #145 -: октомври 08, 2009, 16:17:12 »

merakliika , всичко ще мине и след сватбата ще се смееш на тези спорове smile А и като приближи датата и на мъжете им трепва отвътре. Моя си го призна седмица преди сватбата. Дойде и ми каза- абе нещо ми се свил корема,сякаш пеперуди летят вътре. Тогава разбрах,че все пак не му е безразлично.
А за гостите..Моите родители също искаха да поканят целият свят. По списък имахме към 140 гости и още много резерви. И накрая от близо 200 поканени гости, останаха 110. Уж бяха на 100%. Най- много ме беше яд, че се отказваха в последната седмица.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 08, 2009, 17:32:29 »

Така, като гледам май ще се окаже, че при голям процент от нас е имало огромни, да не кажа световни скандали и репликите "Край. Сватба няма да има". Само като си помисля, през какво минах, пак ми се разтуптява сърцето. Сега като мина, чак ми е смешно за всички тези неразбирателства. Ама те бъдещите булки ще могат да го разберат чак като мине сватбата. За това повече усмивки, целувки и цуни-гуни за да преборите стреса. То е ясно от него няма да се избяга, но ще е хубаво ако всяка намери правилния начин да се спаси от него.
Активен
merakliika
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #147 -: октомври 08, 2009, 22:58:11 »

Това с отказите в последната седмица от сега ме побърква като си го представя. А за цуни-гуни май само това е начина.

Проблемът ни е точно такъв - поканили сме близки приятели, които виждаме колкото можем, а родителите му искат дори хора, които той не познава. Но може ли човек да им каже нещо - нали са му родители, ще им стана черна още преди сватбата. Ако бяха моите щях да ги преборя.  beating

Мерси момичета, че споделяте. Аз мислех, че сме само ние с тежките реплики.  sad
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 09, 2009, 08:36:26 »

здравейте и от мен

merakliika това с каненето на "непознатите" роднини и при нас го имаше. родителите на милото искаха да поканят хора, които дори той не познава и не ги е виждал. той се опълчи, стигна се до остри реплики, че ако еди-кой-си не е поканен и родителите му няма да дойдат. /което беше много грубо/ ние разбира се отстъпихме, те поканиха 150 човека само от тяхна страна, но 50% от тях не дойдоха.

а за отказването - при нас имаше 15-тина човека, които се отказаха в деня на сватбата, така че това май е "нормално"  blum  поне от ресторанта включиха само салатите за тези хора в сметката, а вечерите и другите неща не ги писаха.

успех в организацията и много весело изкарване на сватбата
« Последна редакция: октомври 09, 2009, 08:43:32 от atsuki » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 09, 2009, 11:36:49 »

Това със "Сватба няма да има!"
Това изказване явно е нещо като "здравей здраси" при подготовката, с тази разлика, че беше между мен и свекър ми, аз не харесвам ритуала с взимането на булката, милото искаше да го има, свекъра ми като го не искаш "сватба няма да има и аз ами добре", и като спорим, а милото ни вика ми след като не съм никъв на сватбата ни, вие се разберете 2-та sarcastic ROFL Сега ми е смешно, като се сетя blum
И при нас имаше гости които не познавахме, но родителите си плащаха кувертете за гостите си и нямаше какво да правя, само им бяхме казали, че трябва да сме до 140 души. Имахме 2 семейства, който бяха на подписването и на дойдоха в ресторанта, но ни бяха оставили парички и им пращах подаръчета след сватбата поне да им останат за спомен (хора всякакви pardon)
« Последна редакция: октомври 09, 2009, 11:42:45 от petrova83 » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines