Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 17:37:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 66993 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: ноември 20, 2020, 16:31:41 »

При нас има такава система на спиди в коридора на Фантастико. Плаща се само с карта.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: ноември 20, 2020, 16:53:33 »

Момичета хелп, от работа не можем да се разберем кога да подам документа за втората година майчинство, та искам да го занеса другата седмица, да го входирам и да го изпращат към София.Знаете ли каква точно е декларацията, че нямам абсолютно никакво време да ровя в сайта на НОИ или социалните.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #347 -: ноември 20, 2020, 18:40:25 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Маги, трябва да търсиш "Приложение № 7 към чл. 4, т. 6" или така нареченото "ЗАЯВЛЕНИЕ-ДЕКЛАРАЦИЯ за изплащане на парично обезщетение за отглеждане на малко дете на основание чл. 53 КСО".

Успех good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: ноември 20, 2020, 19:50:32 »

Днес ми сглобиха всички мебели, утре идват диваните, а и прахосмукачката-робот ми я донесоха от Спиди тази вечер. Направо нямам търпение вече да си изчистя, да не ми влиза никой повече (от разни майстори, доставчици и пр.) и да се нанеса.  girl_wink

Шкафчетата на Еконт и Спиди са удобни, но са подходящи за по-малки пратки. Ако нещо е по-обемно, може да не се събере в тях.

А пощите от скоро пък започнаха да ми носят по-малките пратки и да ги слагат в пощенската кутия - явно с цел намаляване на опашките пред пощата. А аз, съответно, съм много доволна от това.  danceg

Аз не съм се подстригвала от февруари и ми е време, ама моята фризьорка излезе в майчинство и сега не смея да отида при друга - който и да ми я хвали.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: ноември 20, 2020, 21:42:07 »

Менианте, бих те постригала на по чай в градинката пред блока, както казах, ножица имам lol
Какво доживях да предлагам вместо гостоприемство! lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: ноември 20, 2020, 22:54:26 »

Здрасти!
Маги, съболезнования!
Бубе, честито и поздравления!
За приятелката на Меленка, наистина е много тъжно, когато хората си отиват без време.
Еми, аз взех назопюър, ама дивака нали не дава и не знма какво направих, ама повърна от него  pardon
Напоследък, все повече се дразня на безмозъния добитък, наречен човек. Е една от майките в квартала, от оня ден са със симптоми с мъжа ѝ (поне краката и бебето на 35дена нямат), ама тестове няма да пуснат, защо ли?! Аз си мислех, че пари не им се дават, ама като гледам е за да могат да си излизат спокойно, както правят, без да ги проверява полицията  diablo
Желая ви приятна почивка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: ноември 21, 2020, 08:48:22 »

Ние си караме с лютите капки на Пранаром и хомеопатии тип Коризалия. Май се справям засега с него, да видим утре как ще е.
Да, затова не си пускат тестове, за да могат да обикалят да сеят тъпотия и вируси.  nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: ноември 23, 2020, 09:00:02 »

Добро утро на всички.Аз се събудих с главоболие, ама след не знам колко безсънни нощи е нормално.Тамагочитата обикалят апартамента, аз нямам да готвя или чистя, направо кеф.ПО обед ще ги изведа малко да пощъкат и после да спят smile сигурно и аз ще дремна.
хайде хубав и успешен ден от мен!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: ноември 23, 2020, 09:18:31 »

Добро утро!
Напоследък и мен такова безсъние ме гони, че вече си се изнервя сама на себе си. Вечер ми се доспива в 18, после ми се отспива и до 1 няма заспиване. Днеска и мен ме боли главата. За капак съседите (отново едни и същи) пак правят ремонт! Тия цяло лято къртят, не знам стени останаха ли у тях! Та и почивката ще е мираж явно. Дано поне е приятно времето и скоро да излезна с дребния.
Маги, дано ти се получи спане то на обяд!
Как прекарах те почивните дни?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #354 -: ноември 23, 2020, 09:53:54 »

Добро утро!

Гледам сайтове с чанти и нищо не ми се поръчва... това е някаква нова мега опасна зараза... В Aboutyou дори не си харесах нищо... Имам моят вечен проблем със скини дънките, които не са за моя тип фигура, но са завладели пазара. Изобщо кройките за панталони в нашите магазини са много неприятни за "круша". Имам страхотни онлайн попадения от английските земи, а тук... никога почти.

И аз не мога да спя, нещо ми се е разбил ритъмът.

Хубава седмица пожелавам!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #355 -: ноември 23, 2020, 10:06:24 »

Добро утро!

 Аз пък бях брутално събудена. Ж. кара някакъв бебешки пубертет с налагане и отвори очи и ми вика " Отвори си очите ти казах!", та имахме уточняване по тъмно още. Аз пък в някакъв прилив на енергия взех, че ударих един моп и чак се чудя това аз ли съм... tease
 Имаме коледна драма с единия подарък и съм оставила ММ да търси решение.До вчера беше наличен докторския комплект, днес го няма. Ровим по чужбински сайтове и да видим. good

 Беше хубаво малко разнообразие до Пловдив, но сега 10 дни ще се озъртам кой как е. На връщане минахме през аутлета и накупих долнища и пижама на Ж. Като цяло ако нещо ми трябва ще се ходи там. Хареса ми, че е като американските паркинги с магазини и всяко нещо си е по отделно и голямо, та нямаше и струпване въпреки че беше неделя следобед. Мерси за преоръката, Булка!

 Хубава седмица!

 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: ноември 23, 2020, 10:42:47 »

Маги, още една в отбора на недоспалите днес ! Ще карам деня с едното око затворено lol
Ние си чакаме новия компУтер както го нарича малкият.
Мен започнаха да ми мръзнат краката дори с кубинките, та си поръчах подплатени с топличко уютни ботушки.
Вчера гледах Малки жени, книгата така или иначе грам не я помня. Филмът е някак разхвърлян и не успях да вникна в персонажите- въпреки че е дълъг. Свалили сме си и Prison break, да го гледам за енти път.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: ноември 23, 2020, 10:43:11 »

Привет!

И аз може да се каже, че съм от недоспалите, защото по принцип си лягам много късно, но днес ми се наложи да стана преди зазоряване, че рано имах преглед. Хубавата новина е, че всичко ми е наред, лошата е, че щом всичко е наред, откъде идва бъга?!

Днес ще ми е ден за бюрокрация и направо... събота и неделя ги сънувах тези документи!

За Жените в науката трябва да подготвя цял наръч, то не са резюмета, описания на проектите, подготовка за интервю, пък и трябва снимки в работна среда и снимки как си прекарвам свободното време със семейството.

Единия подарък на милото идва от Канада та и затова трябва да попълвам един куп документи, че да може DHL да ми го доставят и се надявам да го свърша бързо, че може да се начисли доста магазинаж.

Отделно за ТУ ми искат да си въвеждам часовете електронно, това добре, ама ми трябва Windows 32 битов, което нямам откъде да намеря, а не искам да се занимавам с виртуални машини и прочие, то къде ще му излезе края!

Брат ми ни е на гости за една седмица и имаме стройна програма - много ядене, много филми.

Междувременно трябва да сместя и коледните фотосесии, да дооправя всички есенни и да направя нова реклама (това с рекламирането ми е най-трудно, много ми е неудобно някак си, не знам как да си промотирам работата, все ми се струва, че ненужно се самоизтъквам и ми се иска хората сами да си знаят какво искат).

За капак ме чакат протоколи за проверка и статия за писане...

Хайде, спорен ден!

« Последна редакция: ноември 23, 2020, 10:44:56 от Bube » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #358 -: ноември 23, 2020, 12:00:02 »

Привет и от мен!
Голям студ настъпи, -3 е тази сутрин blum. Пак добре, че грее слънце и по обяд ще е тъкмо за излизане. През прозореца изгледът е почти само на жълти листа. Прибрах мушкатата и сега в сандъчетата се мъдрят теменужки. Хаха, точно се мъдрят - едни такива замислени, в жълто и мораво, леко приведени и смушени в листата. blum. Коледникът в бяло цъфти с пълна сила, червеният е с едри пъпки и скоро ще го последва. Идва зимата, няма шега.
Болестта по нехаресване ме е обзела и мен, нищо от Емаг, нищо от Вивре, даже от Кауфланд, Лидл и останалите хранителни вериги за тази седмица не ми се иска да поръчвам crazy. НИ2 е записал нашия адрес за едни нощни лампи, че не се знае кога къде е, дали в квартирата или офиса в София или тук. Обадиха ми се да ги чакам утре, в рамките на целия работен ден, защото Спиди и Еконт вече не изпращали съобщения с ориентировъчен час за доставка до адрес. Обаждали се минути преди да стигнат вратата. Ще си стоя вкъщи, няма проблем, ама дано поне не ме сварят в тоалетната, че да се налага да хвърча насред действие и незагащена. То и подготовка се иска - да взема парите, маската, очилата /за предварителен преглед на пратката/, телефон за снимка /ако няма предварителен преглед/, ключове, камък за подпиране на вратата, че е с автоматично затваряне и отваряне с чип, ако обемът е по- голям... Бе, голяма врътка е, да не говорим какво следва около дезинфекция при влизане вкъщи. Сега ще трябва да висна една торба с аксесоарите на закачалката в коридора още от сутринта. Wink
Много обнадеждаваща информация около ваксините напира тези дни, дано не е преекспонирана с комерсиални и политически цели.
В Пловдив големите ученици отново тръгват присъствено. Директорите клякат под натиска на родителското мнение и искане, така ми се струва. Изобщо, чудно ми е как става тая работа, ама май не само при нас е така.
Хубав ден на всички ни, да сме спокойни и здрави!
П.П. Бубе, най- добрата реклама е "от уста на уста". Стимулирай клиентите си, те да ти вършат работата. Това с писането на думи в днешно време няма кой да го чете и да вниква в смисъла. Колкото е по- семпло, толкоз по- добре. Зависи и коя ти е целевата група, де. Гледам на моите приятели от фотографския курс е по една снимка и тарифата. Като цяло не е това, което е било предишните години, разбираемо е покрай ситуацията.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: ноември 23, 2020, 12:18:06 »

Свекс, ако е по Спиди, поискай товарителница и провери онлайн по номера й. Когато е до адрес там излиза прогнозно разнасяне от еди кой си до еди кой си час ( в рамките на час е прогнозното)
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines