Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 19:10:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 152252 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: август 21, 2014, 19:33:36 »

Ей, супер! Мен навсякъде ме съветват да си купя обувките по-рано и да ги разтъпча добре преди сватбата.
А за ластика под корсета какво мислиш? Направи ми впечатление,че при мен бяха 1-2 доста широки (по около 10см) и се закопчаваха с въпросните кукички. А корсета беше с цип и рекоративни копчета. Толкова съм я харесла тая рокля вече, че не ми се обикаля по другите магазини. А ще се наложи.
Роклята е мноооооого над бюджета  cray
Успокоявам се с факта,че до сватбата има към 9-10 месеца и реално имам време да търся smile
« Последна редакция: август 21, 2014, 19:35:48 от nansita » Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: август 21, 2014, 19:37:57 »

Имам въпрос - ходих да меря рокли в магазин в САЩ и ми облякоха корсет и нещо като фуста с обръч и върху нея обличах роклите (мернах само, че корсетът струва 60 долара, а те го разопаковаха заради мен, но пак не ми поискаха нито стотинка). Та в България обличат ли някакви такива неща под роклите или трябва аз да си нося. Или може би директно се мери на голо?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: август 21, 2014, 20:07:21 »

Ами аз лично си бях взела тънко боди, което имах намерение да сложа под роклята (нещо ме гони параноята и мен...), но така и не се наложи да го облека. Казаха ми,че не е необходимо, тъй като роклите се почистват периодично. Та, мерих само по бельо. А фустата вероятно е част от роклята. Уж създава удобство и обем, където е необходимо. Определено е по-лесно ходенето (няма какво да ти се мотае в краката и да се притесняваш,че ще настъпиш нещо). Единствено може да те помолят да изтриеш червилото и по-силния грим (аз отидох без грим на проби).
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #378 -: август 21, 2014, 22:56:06 »

Nansita, на мен много ми харесва с такъв ластик. До колкото си спомням, аз също имам. За мен, в голяма степен той е отговорен за оформянето на талията.   heart
Моята рокля също е над бюджета и в началото много се срамувах от това.
Относно обувките - аз ще взема, колкото за идеята. Иначе ще бъда с кецове, надписани с неговата фамилия.   heart

Ice, и тук дават тези фусти, но коктейла, който изпих вероятно ми пречи да се сетя как се казваха.  biggrin
Утре на свежа глава.  Wink
На мен също ми дадоха такава към роклята, без да плащам за нея. Мерих и без тази фуста една тюлена рокля и нямаш представа как се лепи и набира по краката, ужас.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: август 22, 2014, 05:58:17 »

Ice, и тук дават тези фусти, но коктейла, който изпих вероятно ми пречи да се сетя как се казваха.  biggrin
Утре на свежа глава.  Wink

biggrin

За кринолина ли говорите, мили момичета? biggrin
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: август 22, 2014, 09:05:27 »

хахаха, да! Кринолин му е официалния термин biggrin Снощи бая се позамислих как беше точно!
Абе срам не срам- аз като съм я харесала вече тая рокля, не знам как ще търся друга! Прежалвам ги тия 50% отгоре и ще мирясам..  Girl_hide
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #381 -: август 22, 2014, 09:43:12 »

Абе срам не срам- аз като съм я харесала вече тая рокля, не знам как ще търся друга! Прежалвам ги тия 50% отгоре и ще мирясам..  Girl_hide

Каза поредната жертва във форума, добра дошла в клуба blush cray yahoo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: август 22, 2014, 10:49:52 »

Благодаря! Да ви кажа честно, ИЗОБЩО не вярвах, че ще се харесам с такава рокля. Знам,че не съм първата, няма да съм и последната biggrin Представях си модел тип полурусалка, с дебели презрамки и дантелен гръб. Обаче моите представи бяха едни, а реалността-друга.  cray Понеже съм дребничка, направо се загубих в тази рокля. В магазина ме накараха насила (буквално) да облека моята си рокля и тя си заспа на мен. Само ще трябва да я стесня малко, че на места ми хлопа.
Ама пък си заслужава цената,според мен.
1. Удобна е, въпреки обема (което не ми се вярваше изобщо)
2. Дантелата е много красива и нежна, а тюлът е мек
3. Кара ме да се усмихвам само при мисълта за нея. И се чувствам като принцеса.
4. Най-готината част-не е чисто бяла smile
Ох, това май го написах за да доубедя себе си biggrin
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #383 -: август 22, 2014, 17:32:08 »

nansita, роклята ти звучи просто вълшебно!! Имаш ли снимки?? Да не съм изпуснала?? lol
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #384 -: август 22, 2014, 18:26:42 »

biggrin
За кринолина ли говорите, мили момичета? biggrin

Същият.  biggrin

Nansita, много красиво звучи. Аз няколко дни ходех нахилена като тиква, когато се сещах за роклята, а и историята ти звучи като моята, макар сигурно още много булки да се разпознават. Щом те кара да се чувстваш така, направо я взимай.   heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: август 23, 2014, 10:29:13 »

Нямам снимки още sad
По-нататък ще ви кача smile give_rose
Активен
daqna123456
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #386 -: август 26, 2014, 09:36:27 »

Здравейте! Току що се регистрирах... Много си харесах от интернет една рокля, мисля че тя е перфектната. естествено трябва и да я меря ,но не мога да намеря къде се предлага. Излезе ми във един блог на сайта  cosmopolitan.bg  и жената ,чието име стой до роклите не отговаря нито на коментари,нито на съобщение от  къде можат да се купят. Качих я да се види коя е.. Ако знаете нещо по въпроса и сте я засичали някъде ще съм много благодарна да споделите smile


* th_003255095-big.jpg (10.8 KB, 222x340 - видяно 2204 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #387 -: август 26, 2014, 09:54:59 »

daqna123456, не знам откъде можеш да я купиш или марката на модела, но в краен случай, ако не намериш информация, можеш да поръчаш да ти я ушият. Моделът е много елегантен, но не е сложен, мисля, че добри шивачи ще се справят без проблем. На мен ми ушиха доста по-сложна рокля само по снимки и резултатът е чудесен. Кога ще ти бъде сватбата?
Активен
daqna123456
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #388 -: август 26, 2014, 10:07:48 »

Има доста време може би пролетта не сме решили още със сигурност, сега имаме държавни и е на преден план да завършим първо smile Просто се вдъхнових и разглеждах и много ми хареса,затова реших да попитам smile
Активен
daqna123456
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #389 -: август 26, 2014, 10:09:22 »

Благодаря за бързият отговор, когато наближи момента ще пиша пак да ми препоръчаш шивач smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines