Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 22:59:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 152270 пъти)
 
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 11, 2014, 21:49:37 »

и сега ...
Бабата какво каза, ще може ли да я ушие  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #211 -: юли 11, 2014, 23:18:48 »

Каза че  може, ако намерим правилните платове... Стискайте палци
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юли 11, 2014, 23:42:35 »

Каза че  може, ако намерим правилните платове... Стискайте палци

стискам  good good good

Успех  Yes
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #213 -: юли 12, 2014, 03:10:41 »

milenkata, много е нежна и ефирна роклята ти, стои ти прекрасно. Изглеждаш много красива в нея, както и много влюбена и щастлива.  smile
Аз също днес бях на проба на роклята ми, съвсем леки корекции останаха, почти е готова. Кумата ми в видя за пръв път и беше във възторг, много й хареса. Направо се успокоих, тя е доста голям критик в модата и щом ме хареса, значи е добре  yahoo .
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 12, 2014, 20:07:37 »

milenkata, роклята е уникална! Много стилна, нежна, изчистена! Истинско бижу! Дано успеете да намерите хубави качествени платове, стискам палци!
ivanjelina, поздравления! Явно с теб напредваме успоредно и с роклите lol
Аз вчера бях на първа проба и толкова много се вълнувах! Треперех и плясках с ръце като малко дете! lol Взеха ми мерки, за да я стеснят малко в бюста и на 26.07. съм на втора проба! Вече нямам търпение! Толкова много се харесах в роклята... Даже жената предложи джуфката, която по принцип е част от шлейфа и има за цел да скрие "джобчетата" на кукичките на шлейфа, да я направят така, че да си остава на роклята, когато шлейфа се махне. А воалът е просто разкошен! Абсолютно изчистен и е по-дълъг от шлейфа, точно както го исках! Ох, много се вълнувам!!!  DANCE girl_haha
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #215 -: юли 12, 2014, 23:55:29 »

mina_  Звучи прекрасно smile Няма ли някоя снимка? give_rose

Да кажа при мен как мина... Добрата новина е....Намерих почти всички платове, лошата - без дантелата sad

Намерих и американския сатен, и испанския тюл и всичките му други фасони, даже намерих единия тюл (който прилича на мрежа) в абсолютно същата шарка... smile Всичко е в цвета, който трябва.

Обаче по магазините няма толкова много дантели колкото си мислех - или по-точно има, но не и такива каквито ми трябват sad Ходихме до Какаду и алабин, и нито една дантела не става. Намерихме една подобна, даже отделно имаше специално за поръбване в същата шарка, но се оказа че имат само 2 метра от нея и не знаят кога ще има пак...

Добрата новина е че имам достатъчно време за търсене, обаче идея нямам къде да търся. Ако някой знае къде има дантели - моля да сподели
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #216 -: юли 13, 2014, 02:47:34 »

mina, браво, много се радвам, че си останала доволна. Ако можеш, качи някоя снимка, ще се радваме да те видим. Да, изглежда наистина вървим успоредно с подготовките.  smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юли 13, 2014, 09:15:10 »

mina_  Звучи прекрасно smile Няма ли някоя снимка? give_rose

Да кажа при мен как мина... Добрата новина е....Намерих почти всички платове, лошата - без дантелата sad

Намерих и американския сатен, и испанския тюл и всичките му други фасони, даже намерих единия тюл (който прилича на мрежа) в абсолютно същата шарка... smile Всичко е в цвета, който трябва.

Обаче по магазините няма толкова много дантели колкото си мислех - или по-точно има, но не и такива каквито ми трябват sad Ходихме до Какаду и алабин, и нито една дантела не става. Намерихме една подобна, даже отделно имаше специално за поръбване в същата шарка, но се оказа че имат само 2 метра от нея и не знаят кога ще има пак...

Добрата новина е че имам достатъчно време за търсене, обаче идея нямам къде да търся. Ако някой знае къде има дантели - моля да сподели

Виждам,че си решила сама да си шиеш роклята,също като мен. И аз като теб бях по магазините за платове.
Роклята, с която те виждам облечена на снимките тук е просто прекрасна.  blum
Ти имаш доста време до сватбата и ако проверяваш през някакво време магазините,може да намериш мечтаната дантела. Те  винаги се зареждат с някаква дантела.
Когато отидох да търся платовете за моята рокля просто имах късмета да ги намеря почти веднага.
На Алабин купих всичко. Там,още в първия магазин за платове намерих и сатена и дантелата.
Трябваше да я купя цялата,което беше 5 метра и за щастие ми стигна за роклята,която беше с шлейф и за това ми трябваше повече плат, а пък нали съм и пълничка.  blum Но представи си,ако не ми беше стигнала. Тогава нямаше как да купя пак същата,защото те вече няма да я имат.
Не мисля,че поръчват винаги една и съща дантела. Твоята шивачка трябва да прецени колко ще й трябва. Дори и повече да е и да остане плат - не е фатално!
Съветвам те обаче да не си поръчваш онлайн платовете. Аз направих тази грешка и се забърках в огромна каша.  girl_impossible  На всичкото отгоре дантелата не беше, това което изглеждаше на снимката.
Желая ти успех ! Дано да намериш прекрасна дантела!  heart
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 13, 2014, 10:22:05 »

Царството на дантелата се намира в Асеновград. Има един магазин, в които има всичко по много. не можах да повярвам, че съществува такова нещо и то в Асеновград. Иначе по Ботев също има - като излезете от Йоан Екзарх и тръгнете към Пиротска.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #219 -: юли 13, 2014, 20:44:45 »

Да, в Асеновград има много голям магазин и има разнообразие  girl_wink
milenkata роклята е много красива и нежна, презрамките на мен най-много ми харесват и шлейфът, който не е супер дълъг.
Успех с дантелата!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юли 13, 2014, 21:21:41 »

Миленка, роклята е разкош! А ти сияеш в нея, което е най-важното! Успех с намирането на дантелата, имаш време, вярвам, че ще намериш, ако не същата, то още по-красива!
Активен
ri80
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #221 -: юли 13, 2014, 21:53:48 »

Миленка, аз имах голяма драма с едни дантели и съм кръстосала няколко пъти магазините в София (до Асеновград не ми се ходеше). Искам да подчертая, че дантелите не бяха бели и не знам дали ще ти е от помощ, но си струва да провериш. Аз открих дантелата, която търсех, в Пикси на Христо Ботев, имат сравнително голям избор. Ако не откриеш тов,а кото търсиш, помоли за каталозите, може да си поръчаш да ти доставят. Другият вариант е Пиротекс (знам, че имат сайт и там има доста голям избор), но магазинът е в Асеновград.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #222 -: юли 13, 2014, 23:24:33 »

Момичета прекрасни сте give_rose Наистина, много ми помогнахте smile

Имам достатъчно време, и смятам да отскоча до този магазин в Асеновград някъде обаче към края на август. Дотогава, ще преровя всички магазини в София, за които ми казахте и дано изскочи от някъде. За шивачката не се притеснявам, тъй като е бабата на мечи, и много се старае жената (тя е професионален шивач и е ушила доста булчински рокли в живота си като се има предвид че е на 75 biggrin )

Много ви благодаря за подкрепата smile А роклята - като се замисля , бях харесала нещо съвсем различно, но като се видях в тази рокля, просто го почувствах... Даже не знам как да го обясня... Истината е че наистина сияя в нея хихихихих Може да не е с много декорации или да е пищна, но щом я облякох имах чувството че за мен е правена и сякаш само мен е чакала...

Малко ме е яд, че не мога да си я позволя, макар че не е много скъпа, просто няма как. Но се надявам бабата да не се изложи... smile Стискайте палци , всичко да се нареди
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юли 13, 2014, 23:34:35 »

Миленка не се ядосвай, определено има какво да се пипне по модела и съм сигурна, че ушита специално за теб ще е още по-красива и уникална smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юли 14, 2014, 08:22:03 »

Миленка, и на мен много ми харесваш в тази рокля! Направо си е като за теб ушита smile Това, че сияеш в нея е най-прекрасното blum
Аз не мога да ти дам съвет от къде да купиш дантела, но мога да те посъветвам, ако си намерила подходящите платове да ги купуваш веднага, за да не се получи така, че после са свършили...
Друг съвет от мен е да не очакваш, че роклята ще е абсолютно същата, защото ще останеш разочарована. От цялата подготовка на сватбата до тук разбрах, че никога, ама никога не се получават абсолютно същите неща, така както ги обяснявам, че искам да са, защото когато има човешки труд всичко има доза лично творчество и не е същото. От това следва разочарование, защото това, което е в главата ми никой не може да го разбере... Може вие да си сложите или махнете нещо blum
И аз в събота бях на пъва проба... всичко без платовете беше различно от отчакваното pleasantry Настана голяма чуденка, защото роклята се шие в една линия, а снимките от които се черпят идеи за акцентите са в друг тип линия... Всяка част от роклята ще се шие от различни рокли и просто трябва голямо търпение smile Радвам се, че подходиха със спокойствие и уточнихме детайлите по линията, надявам се, че на следващата проба, която е в края на месеца, нещата ще са изчистени и ще остане да се оправя дължината и да се правят акцентите Girl_hide Ако не е така, тогава вече ще се притесня... До момента съм учудващо спокойна, чак немога да се позная biggrin
« Последна редакция: юли 14, 2014, 08:24:10 от Feli » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines