Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 23:46:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 152272 пъти)
 
Shushi
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #165 -: юни 24, 2014, 04:08:25 »

Да се похваля и аааз,имам си рокляяяяя  yahoo heart и е точно такава,каквато съм я искала и за мен няма никакво значение,ако някой не я хареса,защото аз се влюбих в нея.  heart Снимки след 27.09  good

Честитооооооо smile, най-важното е ти да се харесваш! Моята сватба беше перфектна, роклята уникална, като се видях с роклята , грима и прическата... знаех, че съм неотразима и през целият ден, и цялата нощ бях много щастлива smile . Пожелавам ти това щастие и на теб smile

smile Сега видях и роклята ти - страхотна е smile
« Последна редакция: юни 24, 2014, 04:14:22 от Shushi » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #166 -: юни 24, 2014, 11:01:51 »

Момичета, познавате ли шивачка или бутик в София, които да се справят с много сложна корекция, и то само за една седмица?? Роклята ми е със сложни фигури от дантела и мъниста в горната част; трябва да се стесни бюстието, да се смъкне по-надолу у да се промени формата на самото деколте. В Лондон ми казват, че е много сложно за корекция и ми искат £220 !! Тя цялата ми рокля е триста! Много ме е яд и искам да си я направя в България, но имам само една седмица преди сватбата!! Моля ви, помагате, трябва ми спешно информация. Благодаря!

Препоръчвам ти да си намериш шивачка в Лондон, мисля че ще ти е по-спокойно. Във фейсбук има една група БГ Мами в Англия - питай там за някоя шивачка, убедена съм че някой ще ти помогне. Моята рокля също беше трудна за работа - кварталната ми шивачка в Бургас я направи прекрасно за 2 дни, но за София не мога да те посъветвам.
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 24, 2014, 12:36:55 »

И така и моята рокля, без да съм я виждала и пробвала я очаквам да пристигне 10 дни преди сватбата!!!! Голям риск, но някак си въобще не ми е притеснено. Даже не мога да се позная. Обикалях доста, пробвах доста и нищо не ме спечели, даже не ме накара да се усмихна. Ходим само по сватбени бутици с име, но нищо не открих. По принцип винаги съм искала нещо с камъни и секси. Не съм мислила за силует. И я поръчах ей така - МОри Лии 1916. Надявам се да изглежда така, както на снимките, ако ли не ще седя цял ден в салона и ще пробвам всичко!!! Тази заплаха мисля, че не е на място, от салона да му мислят!! Wink
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #168 -: юни 24, 2014, 16:34:54 »

Препоръчвам ти да си намериш шивачка в Лондон, мисля че ще ти е по-спокойно. Във фейсбук има една група БГ Мами в Англия - питай там за някоя шивачка, убедена съм че някой ще ти помогне. Моята рокля също беше трудна за работа - кварталната ми шивачка в Бургас я направи прекрасно за 2 дни, но за София не мога да те посъветвам.

Благодаря! А някоя от вас, дами, има ли опит с поправки на булченски рокли в Сватбен център София? Дали се справят с по-сложните задачи добре ? Споделете опит, моля. Благодаря
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 24, 2014, 16:42:37 »

ivanjelina, аз имам малко опит (поправяне дължина) върнаха ми роклята е неприемливо съсяние (назад съм обеснила защо) и след като я оправиха (отново) - пак не беше добре. Общо взето като бях там бяха затрупани от работа и гледаха бързо бързо да ми върнат роклята и да ме пратят да си ходя.
Може да се свържеш със собственичкат на MTyler в София - нейните рокли са вносни, доста скъпи и тя (или нейн човек) им прави всякакви корекции. Не знам дали работи с външни клиенти, но беше много отзивчива и знаеше какво прави (според мен).
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #170 -: юни 24, 2014, 18:17:40 »

ivanjelina, аз имам малко опит (поправяне дължина) върнаха ми роклята е неприемливо съсяние (назад съм обеснила защо) и след като я оправиха (отново) - пак не беше добре. Общо взето като бях там бяха затрупани от работа и гледаха бързо бързо да ми върнат роклята и да ме пратят да си ходя.
Може да се свържеш със собственичкат на MTyler в София - нейните рокли са вносни, доста скъпи и тя (или нейн човек) им прави всякакви корекции. Не знам дали работи с външни клиенти, но беше много отзивчива и знаеше какво прави (според мен).

Много благодаря, tinycat! Ще се свържа с нея. Благодаря, дами, за бързите отговори!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #171 -: юни 24, 2014, 23:50:55 »

И така и моята рокля, без да съм я виждала и пробвала я очаквам да пристигне 10 дни преди сватбата!!!! Голям риск, но някак си въобще не ми е притеснено. Даже не мога да се позная. Обикалях доста, пробвах доста и нищо не ме спечели, даже не ме накара да се усмихна. Ходим само по сватбени бутици с име, но нищо не открих. По принцип винаги съм искала нещо с камъни и секси. Не съм мислила за силует. И я поръчах ей така - МОри Лии 1916. Надявам се да изглежда така, както на снимките, ако ли не ще седя цял ден в салона и ще пробвам всичко!!! Тази заплаха мисля, че не е на място, от салона да му мислят!! Wink

Страхотн модел, Петя, браво за избора! точно такива харесвам и аз. Предполагам, че оригиналната си поръчала? Блазе ти lol
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 25, 2014, 08:16:42 »

Да оригиналната от Романтика....Надявам се всичко да е ок. Като дойде роклята ще споделя мнение за качеството и това дали е 1:1 съм снимките, че имам леки опасения!!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 25, 2014, 08:18:10 »

Ако си поръчала оригинала мога да ти гарантирам, че на живо ще е още ро-хубава и ще се влюбиш в нея.  И аз бяпх с mori lee, материалите и изработката са просто изящни.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #174 -: юни 26, 2014, 10:42:18 »

Дами, ето я и моята рокля мечта - http://casablancabridal.com/collections/spring-2014/#.U6vZKtq9KK0
Още щом я видях, разбрах, че това е моята рокля. Casablanca 2153.
В един свят, в който не се чудех как да изкарам месеца и да си платя сметките, сигурно щях да си я поръчам. Но съм се зарекла, че ще си събера пари и ще си я купя напук на всичко, макар и след сватбата. И за в бъдеще ще си устроим някоя романтична годишнина, на която ще я облека.
Както се казва, мечтите са безплатни.
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 26, 2014, 11:30:06 »

Мила да успееш!!!! И не това да не е само мечта, а сбъдната мечта!!!
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 26, 2014, 11:34:39 »

Забравих да спомена - можеш да си поръчаш оригинала от американски сайт, там са в пъти по-евтини!!! Само трябва да имаш познат, които след това от там да ти я прати!! Така няма да плащаш мито и ддс. Ако имаш познати проучи въпроса. Примерно за Мори Лии не пращат за Европа от там - трябва да имаш лиценз. За Казабланка обаче съм сигурна, че пращат. Направих проучване!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 26, 2014, 18:33:37 »

Момичета, бях на първа проба. Роклята е великолепна! В понеделник ще е готова. Предстои да се сложат камъчета и перлички, а и да се скъси малко. Дантелената украса беше прикрепена с карфици...и...аз...разбира се са набодох и нацапах роклята с кръв. Почистиха я, де, ама съм голям карък.

Та в понеделник ще я взимаме и нямам търпение да я видя завършена вече  heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #178 -: юни 27, 2014, 01:41:01 »

Забравих да спомена - можеш да си поръчаш оригинала от американски сайт, там са в пъти по-евтини!!! Само трябва да имаш познат, които след това от там да ти я прати!! Така няма да плащаш мито и ддс. Ако имаш познати проучи въпроса. Примерно за Мори Лии не пращат за Европа от там - трябва да имаш лиценз. За Казабланка обаче съм сигурна, че пращат. Направих проучване!

Благодаря ти много, Петя, за милите думи и за информацията! За съжаление вече е късно, сватбата ми е след два месеца и нямам нито средствата, нито смелостта да рискувам с нова поръчка на рокля. Моята не е оригинална, но е хубава, ще трябва да се контролирам и да не мисля за това  'какво би могло да бъде'. А след това ще си я купя роклята от Америка със сигурност, но от оригинален магазин там. Разучих доста за сайтовете, и повечето рокли на тях не са оригинали. Трябва човек много добре да знае и да има вътрешна информация къде точно са истинските. А на сайта на Касабланка и други дизайнери няма посочен нито един онлайн магазин като официално оторизиран. Затова (и най-вече заради парите, разбира се) се отказах. Много ме беше яд...но ще си я взема по-натам, със сигурност. Живот и здраве. Отказаха ми всичко, и сватбен заем, и кредитни карти всякакви. Иначе нямаше да се поколебая. sad(
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 27, 2014, 13:38:20 »

Момичета, бях на първа проба. Роклята е великолепна! В понеделник ще е готова. Предстои да се сложат камъчета и перлички, а и да се скъси малко. Дантелената украса беше прикрепена с карфици...и...аз...разбира се са набодох и нацапах роклята с кръв. Почистиха я, де, ама съм голям карък.

Та в понеделник ще я взимаме и нямам търпение да я видя завършена вече  heart
Честито! От къде си я купи и за колко време общо ти я ушиха/ще я ушият? smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines