Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 14:38:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 294667 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 30, 2010, 10:54:31 »

Аз за щори признавам само външните-с тях става тъмно през деня,но за съжаление на нас не ни дават да си сложим( и може би са прави). Гостенка,мерси за адресите ще ги посетя give_rose Аз мисля и през Баумакс и Айко да мина,защото там ми харесаха две-три комбинации на пердета.
 Offtopic В кухнята ми се иска да са пердета и може там да сложа по-тънко перде и щори,че съседите като излязат на терасата ще са все едно у дома, вечерно време.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 30, 2010, 15:28:23 »

Ами на мен мн си ми харесва спалнята. Само трябва да я видим да не бие на пластмаса, което той ми каза, че може да е. Аз не харесвам ниски спални, рядко нещо ниско и изчистено да ме впечетли. Такиви фън шуй много не ми допадат. Искам спалнята да я чувствам...някакси си все едно съм царица. Ако не ще дадем поръчка са същата, но от стабилно дърво. Имаме и черно -златисто спално бельо, така че ще стои перфектно. Затова питах дали някой я е виждал, за да знам как стои на живо ,но ще я погледнем и на живо. Мерси за мненията.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #302 -: юни 30, 2010, 17:09:59 »

Аз съм я виждала в бяло и златисто и си бие на пластмаса.Разбира се това си е мое мнение.Иначе подобна от дърво поръчка ще излезне доста скъпо заедно с гардероба.Но всеки сам си знае .Може би само от дърво ще стои добре
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юли 01, 2010, 01:02:41 »

Аз съм я виждала в бяло и златисто и си бие на пластмаса.Разбира се това си е мое мнение.Иначе подобна от дърво поръчка ще излезне доста скъпо заедно с гардероба.Но всеки сам си знае .Може би само от дърво ще стои добре
Тази спалня съм я виждала пак там в черно и сребристо, но сребристото стоеше много студено. Аз по принцип не обичам златисто, затова и не нося златно, но това тук ми допадна, може би защото спалното бельо на Версаче е същото черно-златисто. Все пак друго си е на място да се види, така че и аз нищо не мога да кажа, просто попитах ако някой случайно ги е виждал на живо как са. smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юли 01, 2010, 09:22:39 »

по-нагоре писах, но пак да кажа, има един магазин между Пловдив и Асеновград, много голям и има само такива мебели, италиански, съотвтено са доста скъпи, но поне са дървени и ако ти харесва този стил, поне си вземи нещо качествено.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юли 02, 2010, 13:05:54 »

Вижте на каква спалня попаднах  infatuated
,eдин ден ако имам място ще си сложа подобен стол,но в лилаво  tease
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юли 02, 2010, 13:49:37 »

и аз много харесвам такива столове, искам да си взема , но за хола, но са много скъпи , тези които гледах бяха към 3000 лева и за сега се въздържам.
 виждала съм в една къща подобни, но там бяха от кожа и бяха 2 сложени пред камината и пред телевизора, много са удобни и комфортни, но...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юли 02, 2010, 13:55:45 »

Много се извинявам за  Offtopic  Мисче свалила съм си я тази снимка преди много време и си я гледам поне по веднъж на ден...влюбена съм в нея  heart heart

Ето ви нещо в лилаво за идеи  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 02, 2010, 22:16:19 »

Гери,хубава е спалнята -харесва ми килима и самата спалня как се откроява tease много се замислям дали да не направим и нашата в бяло. Жужи,май имаше бяла-доволна ли си от избора на цвета ?
Вижте на какви идеи попаднах за гардероба:

за завивки
разделите ,стават и за скрина и за гардероба
за бижута,добра идея е и за чорапите/белъото
Има ги в LaRedoute.fr
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #309 -: юли 02, 2010, 22:53:05 »

miss™ ,определено съм много доволна,,спалнята ни е в бяло стените на стаята в лилаво.Получи се много приятно и се чувствам много добре в спалнята,другото много положително е ,че бялото носи на прах /спалнята ни се пада от към улицата / и още - стаята е малка, а светлото я прави по просторна,белите мебели на мен лично ми носят много спокойствие и свежест[/color]Не само ,че не съжалявам ,а през трите седмици в които си бяхме в БГ се убедих ,че не съм сбъркала в избора си на цвят
« Последна редакция: юли 02, 2010, 22:54:56 от juji » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юли 03, 2010, 16:56:32 »

Поръчахме днес спалнята (по точно цвета избрахме,това ни беше останало)  yahoo Някакви подобни цветове е бяло и черно(повече прилича на сиво обаче),като цветовете които ви показвам са примерни,че не намирам каталога от който ги избирахме. Ще прилича на тази ,но не 1:1-доста промени има. Като стане ще ви я покаже  Girl_sing
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #311 -: юли 05, 2010, 14:06:52 »

Комбинацията от бяло и сиво много ми харесва. Ще чакам с интерес да покажеш как се е получило при вас  girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 05, 2010, 18:17:09 »

Дано се получи и човека да е разбрал какво искаме,иначе ето това са цветовете :


* cats.jpg (44.91 KB, 852x605 - видяно 363 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 15, 2010, 23:29:31 »

Ние сме готови със спалнята,останаха само мебелите да се сложат и пердета  smile Като стане готова за показване ще ви пусна снимки,за сега има само на различните етапи във FB  tease
Учудващо латекса се върза перфектно с тапетите,аз имах големи съмнения,че е прекалено светъл за тях. Но той пък стана 1:1 с някой светли елементи по тапета.
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: август 02, 2010, 18:56:35 »

Здравейте...аз да се похваля малко  спалнята си я скицирах сама и стана много хубава..правихме я по поръчка защото ни е малък апартамента и неможахме да си вземем готова..та то всичко ни е по поръчка...другия път ще кача и снимка.. give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines