Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 23:17:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 294694 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #270 -: юни 29, 2010, 12:37:00 »

Ще стане жестоко. Тапетьт адски ми харесва  good Нямам тьрпение да я видя завьршена  danceg danceg danceg
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юни 29, 2010, 12:43:23 »

Miss и ние сме с подобен вариянт.Стената зад леглото е тъмнао лилав тапет много красив(аз си го харесвам де) а другите са слонова кост smile Ние сега започваме да махаме корнизите, после старите тапети, след това трябва да изравним стените, че не са хубави и чак тогава лепим.И всичко става бавно защото мъжът ми е майстора в къщи и познайте кога бачка.

Това е лилавия http://www.e-domko.bg/product/136-1164-44-tapet-vinil-pretty-style.html
а това слоновата кост http://www.e-domko.bg/product/139-1164-13-tapet-vinil-pretty-style.html
« Последна редакция: юни 29, 2010, 12:51:42 от магито » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 29, 2010, 13:00:15 »

И нашите стени трябва да се пипнат преди да се маже/лепи. До две-три седмици се надявам да мога да ви покажа как ще изглежда на първо време спалнята. Тапета е избран случайно,показаха ни го и ние веднага решихме да го купим,сигурно и по-хубави има в лилаво,но не сме гледали,ние дори не бяхме тръгнали за тапети.
А вие с какви пердета сте в спалните? Ние имаме два варианта тънко и дебело перде(тук въпроса е и какви на цвят да са-сиви или лилави) или римска щора/японска стена  blush

 Offtopic Маги,много са хубави тапетите . И аз съм се спряла за хола на тапети от Домко http://www.e-domko.bg/product/121-1139-31-tapet-vinil-pretty-style.html pleasantry
« Последна редакция: юни 29, 2010, 13:02:43 от miss™ » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #273 -: юни 29, 2010, 13:05:04 »

Аз предпочитам пердета пред щори - по-уютно ми е.

Имам двойно перде - дебело велурено, което блокира светлината, за да можем да спим до кьсно (аз сьм светлочувствителна) и тьнко копринено, което да "облича" прозореца през деня - блокира вьншните погледи (нали сме на партера), но пропуска светлината  good
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #274 -: юни 29, 2010, 13:11:14 »


А вие с какви пердета сте в спалните? Ние имаме два варианта тънко и дебело перде(тук въпроса е и какви на цвят да са-сиви или лилави) или римска щора/японска стена  blush

 

А какво е японска стена? blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 29, 2010, 13:14:46 »

Аз също предпочитам за спалнята пердета по уютно ми е да си призная точно както Ина казва, иначе за хола исках такива щори дето Мис-чето е писала, обаче засега хола ми е много назад в плановете и не го мисля.

Слънце това са римски щори

а това японска стена И двата вида са много красиви и стоят различно от обикновенните щори.

Забравих, Мисче тапета е красив.Ние като търсихме нашите за спалнята аз мислих за един, но като видях този и го харесах много и го взехме без да го мислим smile В Домко има избор, ние отидохме гледахме и взехме и то бързичко се справихме smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #276 -: юни 29, 2010, 13:18:01 »

Римските щори ги знам, а за японската стена предполагах, че става дума за това  Wink На мен тя много ми допада good Но си мисля, че за спалня е най-добре плътно перде, защото най-добре ще предпазва от външната светлина. Иначе посочените щори са много добро решение за хол.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 29, 2010, 13:25:57 »

Аз не знам за какво съм,мъжа ми иска само да може и през деня да става тъмно. Аз предпочитания нямам,може би ще заложа на две пердета-защото и аз мисля,че с тях е по уютно.А в хола на щори,макар че там е интересно разположението на двата прозореца и по-добре май ще седят и там пердета Girl_hide
Иначе в Домко,има доста добър избор,ние за съжаление не отидохме до там,тапетите са ни от Бриколаж-бяхме да купуваме нещо и инцидентно ги взехме. До тогава имахме голям спор какви точно ще са,малко като с плочките-на момента ги видяхме и казахме и двамата-това ще е . Сега тази седмица докато имаме майстор мисля да отскоча до Домко,че е близо до апартамента и да разгледам на място тапетите и някои др неща.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юни 29, 2010, 13:28:23 »

И аз да кажа  blum, ние сме само с тънко перде в едната спалня, без щори, без нищо, но лятото има нужда или от щора или от завеса, т.к. изложението е основно изток и съвсем леко юг, та е нещо като югоизток, с преобладавщ изток и от рано пече слънчо, което означава доста ранно събуждане и даже жега в топлите месеци. В западната спалня имаме тънко перде и завеси, които си стоят прибрани и вързани, а като решим, че ще спим до късно ги пускаме и  наистина в почивните дни е екстра  Wink

Иначе, аз като ги пера, после ги слагам още мокри на корниза и те от тежестта се изпъват, изобщо не ги гладя. Завесите ми са от плат тафта, който по принцип стои леко намачкан и изобщо нямам проблем в това отношение, пердетата сами си се опъват, като са от плат органза и не се мачкат много.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #279 -: юни 29, 2010, 13:31:17 »

О,Маги,римските щора са т.нар.вертикални щори.Аз не ги харесвах много обаче ,миналата седмица бяхме на гости на едини приятели  и те са с такива е много готино ми се видя и сега мъжа ми като е казал ,че с такива ще направим целият апартамент.Много ми харесват лилавите за нашата спалня
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юни 29, 2010, 13:33:30 »

А не Жужи поне в Плевен римските щори са като на първата снимка, а вертикалните са си вертикални, що магазини обиколих и разгледах това го знам ;)Те това са вертикални щори

За пердетата и аз не гладя, а процедирам като Гостенчето Wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 29, 2010, 13:36:32 »

Аз бих ви посъветвала да мислите как ще ги поддържате, в смисъл, как се почистват съответния вид щори. Защото като нови всички са готинки, но след поредното почистване, ако е по-сложно, писва.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #282 -: юни 29, 2010, 13:44:31 »

Маги,нещо съм прочела неправилно,нищо де , аз говорех за тези които си пуснала,много хубаво стоят ,обаче сега Гостенка ме накара  да се замисля ,как ще се перът и поддържат.Иначе много са хубави
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 29, 2010, 13:49:13 »

Dоколкото знам лесно се поддържат повечето-вертикалните и римските се перат в пералня,предполагам и японските също  blush Иначе и аз процедирам като вас с пердетата .
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юни 29, 2010, 13:51:31 »

За мен най-важно е дали се гладят.Мразя да гладя и затова гледам това нещо да не присъства.Но както казах за спалнята ще са пердета, но да стигнем до тях.За хола ще видим има време smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines