Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 17:11:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шаферката - втора булка - 2 част  (Прочетена 194013 пъти)
 
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #60 -: май 17, 2008, 11:53:23 »

Kopche, бялата рокличка, която си предложила е страхотна, мисля да поръчам нещо такова за моята племенничка, тя е почти на 7 и държи да е в бяло, отдавна чака този момент и сега само тормози майка си и баща си да й ROFL взимат мерките
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 28, 2008, 10:00:53 »

Здравейте и от мен! Аз ще имам две шаферки, малко момиченца на по 1,4 години и 2,5 години, аз ще им купя роклички, но как мислиете, моята рокля е в екрю и капучино, мисля да са в екрю, но пък не ми са дават много пари, излишно е, само за едно обличане, дали има по-евтинки около 50 лева роклички в екрю и къде???И има ли различни номера, за да мога да им купя по мярка?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 28, 2008, 21:01:59 »

Vanilly едно момиче от форума преди време ми беше дала телефона на една шивачка, която е шила роклите на нейни шаферки и до колкото си спомням цената не беше висока. Става въпрос за София. Ако искаш пиши ми на лични да и дам номера.

Вижте на какъв модел се спрях за моите шаферки. Имам 4 на възраст 8-9 години и 2 на по 4 години. Ето го модела за по-големите момиченца:


* flower girl dress_web.jpg (20.39 KB, 289x448 - видяно 263 пъти.)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 28, 2008, 21:05:00 »

И за малките:

Само че няма да е червено и бяло, а в прасковено и бяло или нещо от сорта в зависимост от роклята, която аз избера  pardon


* flower girl dress baby_web.jpg (10.34 KB, 395x336 - видяно 3005 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 28, 2008, 21:14:42 »

Правилно ли разбирам, че ще имаш 6 (шест!) малки шаферки? Сигурно гостите много ще им се радват!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 28, 2008, 21:31:16 »

Правилно ли разбирам, че ще имаш 6 (шест!) малки шаферки? Сигурно гостите много ще им се радват!

Дааааам, ще са 6 малки принцески  yahoo yahoo yahoo
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #66 -: юни 06, 2008, 19:32:34 »

Аз ще имам 2 големи шаферки / моите най-добри приятелки/ и една малка . Малката има рокличка ,а от миналата седмица и големите шаферки вече имат.  yahoo мислехме,че ще е много трудно да намерим две еднакви готови ролки,които да са подходящи и да са точно техен размер. Но се получи и то случайно, роклите са много сладурски и романтични - бели ,до коляното и ще имат прасковени/защото това ще е основния цвят на нашата сватба/ пандели най-вероятно под бюста. Имат и еднакви обувки. Много сме щастливи и те и аз  yahoo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 08, 2008, 09:15:28 »

Да ви покажа моята последна покупка (тъй като може и да не е съвсем за тази тема, ако преценят модераторите да я преместят), та това е за шаферката. Понеже другата седмица има рожден ден и така или иначе щях да и купя нещо, реших да и купя подходящ аксесоар към роклята. Много не се вижда на снимката, но камъчетата са розови, каквато ще е и роклята  good


* Picture 496.JPG (44.3 KB, 812x374 - видяно 244 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #68 -: юни 08, 2008, 13:58:49 »

Еей, браво чудни са !
Моделът е разкошен и изглеждат много нежни. Със сигурност ще бъде трогната  good good good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 09, 2008, 12:54:06 »

Vanilly едно момиче от форума преди време ми беше дала телефона на една шивачка, която е шила роклите на нейни шаферки и до колкото си спомням цената не беше висока. Става въпрос за София. Ако искаш пиши ми на лични да и дам номера.

Вижте на какъв модел се спрях за моите шаферки. Имам 4 на възраст 8-9 години и 2 на по 4 години. Ето го модела за по-големите момиченца:

Ако можеш прати на лични телефона на тази шивачка smile и ако си говорила с нея колко парички ще ти вземе .....иначе модела е страхотен,а най-много ми допада самото червеноо,защото и аз ще имам червено на роклята и ако шаферките имат мисля,че ще се получи добрее
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 12, 2008, 17:35:45 »

МОМИЧЕТА, ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ ИЛИ ПОНЕ ТАКА СИ МИСЛЯ.
МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ПО-ВЕЩИТЕ И ВСИЧКИ, КОИТО НЕЩО СА ЧУЛИ ПО ВЪПРОСА.
ПРОБЛЕМЪТ Е СЛЕДНИЯ:
ЕДНА ОТ МОИТЕ ШАФЕРКИ Е БРЕМЕННА.
В ТОЗИ СЛУЧАЙ, ТЯ МОЖЕ ЛИ И ТРЯБВА ЛИ ДА МИ БЪДЕ ШАФЕРКА???ЗАЩОТО АЗ СЪМ ЧУВАЛА, ЧЕ ШАФЕРКИТЕ ТРЯБВА ДА СА НЕ ОМЪЖЕНИ МОМИЧЕТА (ЖЕНИ), А ПЪК  АКО Е БРЕМЕННА..................НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ?
МОЛЯ ЗА БЪРЗ ОТГОВОР!
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 12, 2008, 18:44:12 »

Agent T, мога само да ти кажа, че трябва да го направиш така, както смяташ ти за добре и ще се чувстваш комфортно. Това с шаферката, че не трябвало да е омъжена аз не съм го чувала. Била съм на сватби с омъжени шаферки, та даже и раждали и децата им са били на сватбата.
Аз лично не бих се притеснила, но пак ти казвам, решението трябва да бъде изцяло твое. Успех!  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 12, 2008, 19:20:02 »

Единственото което може да е проблем е това че евентуално би могло да и е по-напрегнато отколкото ако е гост! *THUMBS*Това че е бременна само по себе си не е никакъв проблем!!Стига да не и е лошо или да е в напреднала бременност и да и тежи не виждам какво лошо има  @}->--Разбира се както прецениш а и тя най-вече както се чувства
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 12, 2008, 19:35:38 »

Здравейте! @}->--Момичета,бихте ли ми обяснили понеже вие сте по наясно,че на мен ми е малко мъгла huhhuh.gif
Значи избрала съм си за шаферка една моя много близка приятелка както и братовчетката на мъжа ми,въпросът ми е може ли и двете да ми бъдат шаферки и коя от двете обикаля в църквата с младоженците?Знам също,че по право брат ми и брата на мъжа ми трябва също да са шафери да ама май стана много не знам.....много се обърках.
Ще имам и още една малка шаферка на 6 години-детето е много ентусиазирано какво точно трябва да прави то-да носи пръстените ли или......
Също така не ми е много ясно каква точно е ролята на двете големи шаферки?
Боже много объркано го написах май,ама направо главата ми се е запалила,защото не знам кой какво ще прави.Моля ви помогнете,ако можете.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 12, 2008, 19:44:04 »

Момичета, помислих и реших.В крайна сметка, тя ми е приятелка и аз искам да ми е шаферка. Бременна или не, трябва или не, не ми интересуват никакви суеверия, ще ми е шаферка и точка good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines