Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 20:03:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 202352 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #150 -: ноември 05, 2015, 10:57:04 »

Добро утро, нямам много време да ви отразя, затова само се маркирам, че чета и съм в час с коя какво се случва  blum

Аз пък вече днес трябва да си получа снимките и направооооооооооооо нямам търпение...дано са се получили добре, че Миленка малко ме стресна  huhhuh.gif

Пак ще ви се хваля колко ми е кеф в този отдел, всеки месец им  правят тийм билдинг, другата седмица сме на Спа в Огняново...няма да работим петъка, абе яката работа  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 05, 2015, 10:59:51 »

Добро утро на всички!
Днес съм хепи!  danceg
Честит рожден ден на мен! ляляля  yahoo danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: ноември 05, 2015, 11:02:22 »

Свекърва, историята ти ми напомни една моя случка.. Някъде в 10-ти клас съм и излизах с приятели, като уговорката беше да се прибера прези 22ч. Един мой приятел ме изпращаше винаго до вкъщи, но тоя път се забаламосахме нещо и се прибрах в 23ч. Майка ми беше полудяла от притеснение, а сигурно й се искаше и да ме напердаши.. Но аз никога не съм наказвана, бита или дори удраня (с изключение на гонена от масата, защото съм си изпуснала вилицата, няколко пъти.. бях на 4-5 години sad  crazy Баща ми, обаче много държеше на културана на хранене, поведение, докато сме навън или вкъщи на вечеря.. ) Майка мии след закъснението ми, а имаше и някакво провинение от училище, че не сме се явили целия клас в час по английски.. Ме държа от 23ч. до 1 часа и ми развиваше теории и биеше на съвест, аууу направо съжалих здраво.. И накрая изморена ме гледа, а аз сигурно съм била полузаспала и ми вика "Какво ли си мислиш, да ми беше ударила 2 шамара и да се беше приключило" .. Честно по едно време от приказките й, си го помислих  girl_haha blush

Фери, я кажи къде работиш, да кандидатствам и аз там, егати  pardon Wink

Нели, честит рожден ден, бъди здрава и много щастлива! Нека всичко, за което мечтаеш да се сбъдне!  give_rose  Birthday
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #153 -: ноември 05, 2015, 11:28:28 »

Честит рожден ден, Нели  give_rose

Тони, GfK се казва фирмата, с маркетинг се занимава по различни проекти, ако знаеш добре някой западен език, заповядай Wink Не е на слушалка, а на компютър всичко...ама в счетоводния отдел май няма място, там и при човешките ресурси здраво са се вкопали и няма мърдане  Girl_hide

Мен пък често ме наказваха защото бях злояда, а тати много искаше да ям ама аз тц...та така съм си висяла пред вратата или на масата пред пълна чиния, ама какво да направя като нищо не ми се ядеше  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #154 -: ноември 05, 2015, 11:31:37 »

Уф, то много назидателно стана, ама няма да трия, да пълним страници, пък вие прескачайте.
Вчера, като си навъртах километрите в парка, за да изтласкам грижите, се замислих за смеха /по принцип/. Направо е щастие, че го има този форум и вие се смеете, вместо да ми бъбрите на главата поучителни мисли. Моят мъж нищо смешно не намери в случката, а аз още се хиля на простотията си в детайлите.
Значи, стигнах до извода, че имам проблем с намиране на подходящи думи за викане в кризисни ситуации.  Wink. Преди време, когато Царят дойде за първи път в България май отчитам началото. Бях с една голяма група белгийци по програма ФАР, като преводач. Все сериозни, мастити финансисти, с посребрени коси. Вървим ние из Пловдив и около Тунела се чуват сирени, изскачат полицаи и после минава отворена кола, в която Царят седи прав и се усмихва както той си знае. Аз не бях виждала в такава близост видна особа и в изблик на силно вълнение, взех да викам "Урааа!", колкото ми глас държи и да махам като на първи приятел с ръка. На белгийците им виснаха ченетата от изненада, все пак културна го раздавам уж. После шефът им тихичко ми каза, че "когато минава царска особа, само се свежда глава и се застава мирно".  blush
Вчера първо се чудех как за викам за помощ, ама и после, когато трябваше да докажа истинността на обаждането, видях зор. Момчето набра номера, обърна мобилния към мен и аз от петия етаж изкрещях почти беблейските думи: "Лазарей, аз съм!". Като Христос, ама той благо казал: "Лазаре, стани!" и чудото станало. Представям си, как е изглеждало отстрани  - фучаща и замръзнала жена в ролята на Сина Господен funnytooth
Нели, ЧРД! Миналата година имаше много хубава веган торта, как ще празнувате сега?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 05, 2015, 11:33:29 »

alexandrova_90 - Благодаря ти!
За подарък от топлофикация София няма топла вода точно сега. От два дни отчаяно желая да се изкъпя.
Бели кахъри ще го нарека.  lol kezz хаха

Feribotka - мерси! smile  give_rose

svekarva - хихи благодаря ти! Ами в апартамента ни с милото. Вече живеем само двамата!  yahoo Ще съберем малко приятели в нас, аз ще сготвя.  blum Отново ще имам веган торта. smile  Bravo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: ноември 05, 2015, 11:43:29 »

Много интересни историйки имате. Аз не помня дали съм бита и наказвана. За наказване по-скоро не.
Имам спомен, била съм съвсем малка, може би в детската градина, когато мама ме е гонила из цялата къща, защото не съм искала да изпия един Амидофен, който е супер миниатюрен, ама аз не та не. Е тогава май малко ме е поразтърсила. Аз това се шегувам с нея, че ми е нанесла тежко психично разтройство и заради нея не мога да пия хапчета, пък били те и малки. Къде на шега, къде не толкова, но е факт, че си спомням това преживяване и не мога да гледам хапчета (емотикона на гадене).

Фери, брех, брех, завидяхме ти, а ти плачеше, че отиваш там. Wink

Нели, честит рожден ден от мен! Пожелавам ти много здраве, лично и семейно щастие и много любов! smile
Без топла вода много добре те разбирам. Ние цяла седмица бяхме без бойлер и тичахме всеки ден до нашите. Ужасно е!
Приятно изкарване на празника ти. smile

Оф, вече съм гладнааа.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #157 -: ноември 05, 2015, 11:43:41 »

Добро утро или то май е добър ден вече !
Ехаа,Feribotka,по нашия край ще ви водят.Моят баща е от Гърмен и аз си го водя моя си край. Обожавам го дори като по-малка исках да ходя там да живея. Та СПА-то там е много добро независимо в кой хотел ще бъдете и горещите басейни навън са ми мечта за през зимата,ама още не съм ги посетила.Има много какво да се види,ако нямате нищо организирано,свиркай за предложения:)
Аз днес ще чистя,че нещо покрай разглежданици за сватбата и срещи къщата си иска нейното.
Честит рожден на Нели  give_rose
Мен също не са ме удряли или наказвали,но аз си бях кротко дете-само като си спуках главата след предупреждение на майка ми,че ще падна там,където се бях покатерила видях кръвта и се обърнах към нея:"Мамо ,сега ще ме биеш ли?". Татко пък в първи клас почти пред входа на училище-вече сме стигнали,няма грижи,пресекли сме булевардите и аз изведнъж се затичах към др край на улицата и ме измъкна почти от под гумите на една кола, та тогава от уплаха ме ритна ама така че чак отскочих. И понеже говорих за македонския край като дете съм ядосала майка ми с ината си и не издържала и ми казала "мръсна македонка" аз естествено съм я изпяла на учителката в детската градина, та жената беше й казала,че македонците са хубави хора... та децата все могат да се измъкнат от ситуацията  Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #158 -: ноември 05, 2015, 11:55:48 »

Добро утро smile

То малко добър ден станало ама хайде...

За възпитаването - аз имах страх от баща ми - той ме наказваше, шамари играеха, стоене в ъгъла и тн, от майка ми никога не съм била наказвана. Но ей Богу, като кажеше тая жена "Много съм разочарована от теб" и света ми се сриваше... Беше с един такъв поглед , от който да замръзнеш. Вършеше повече работа и от наказание и всичко. Но пък не прекаляваше. Имаше един случай бях 7 клас, не помня какво бях сгафила, ама ми беше взела всички биижута (разбирайте дрънкулки). Аз обаче си ги намерих и отидох на училище с тях. Майка обаче изненадващо ме посети в училище и като ме видя.... само си подаде ръката,с ОНЗИ поглед и аз всичко и дадох, като бях като препикано мушкато. Това става в двора на училището, всички гледат. Давам и аз всичко и тя хоп - в реката.... Еййй много ревах...
На майка ми наказанията никога не са били от типа ъгъла, телевия ил нещо подобно, винаги ме лишаваше от нещо което обичам. Примерно мога да гледам телевизия, но не и детските , които обичам - дете на 7-8 със сигурност не му се гледат новините хаахха. Мога да излизам, но само пред блока, а не на площадката където се събират всички деца... Демек да седя и да ги гледам как играят, пък аз съм закотвена до входа...
Ей такива ми ти работи, ама пък имаха ефект... Чудя се дали някой ден ще съм така с Боби, много ми се иска smile

Аз мисля да поизляза, че гледам слънчице навънка...а да, да се похваля, Боби пълзи от вчера  Bravo yahoo не минава големи разстояния , стига от хола до кухненския бокс - което са около 4 метра хахах
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 05, 2015, 13:02:33 »

Ох, Миленкаааааааааа, тоз Бобчо ме учудва.. Прекрасно е и да му е здраве с най-добри чувства го казвам.. ЖИЛАВКО  heart heart
Ох искам и аз навън на разходка..  huhhuh.gif

Оф новата ми колежка е забравила снощи да нулира касовия апарат.. Не, че е забравила, а не е знаела,ч е трябва... Еми, явно никой не е сметнал за нужно и да й каже, защото кой може да предположи, че не знае  nea Аз нали бях на ревизия и въобще не съм я гледала какво прави.. Днес я гледам, че пуска касов бон, ама чете инструкцията 5 пъти, викам довечера ще пуснем заедно дневния отчет и тя, "ама то трябва ли да се прави всеки ден?"..  shok Викам е желателно е  beating funnytooth
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: ноември 05, 2015, 13:40:33 »

ОO_O Викам е желателно е  beating funnytooth

 girl_haha ми да ти кажа...не е пък задължително да пуска...ако няма продажби? tease Да, тия неща се подценяват, като че ли си длъжен да знаеш всичко, особено ако до сега не си се занимавал с това...

Аз пък бачках снощи до 2. Прецака се тука една база и трябваше да правя кореспонденции (Тони tease) на 22 000 записа. Останаха ми 45 - най- гадните...дано да приключа днес, защото вече 3 седмици изтъпявам с това Girl_hide
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #161 -: ноември 05, 2015, 14:03:30 »

Миме, плачех за старите ми колеги, иначе съвсем съзнателно и с желание се преместих Wink

Вероника, най-вероятно ще си имаме разни организирани игри и няма да имаме време за волна програма, ама ако искаш драсни нещо дето задължително трябва да се види Wink Хотелът ни е Делта май...доста добре изглежда smile

Миленка и при нас е подобно, мама нямаше подобни методи, но винаги ми е било много по-гузно и мъчно като я разочаровам по някакъв начин...така е и до ден днешен, но слава Богу, вече не съм ненормална тийнейджърка с кофти характер и не помня скоро такъв случай smile

Тони, не си ли се убедила вече, че на новите трябва да им се обясни подробно всичко, колкото и незначително и подразбиращо се да ти изглежда  pardon

Върнахме се сега от обедна...разходихме се малко У центърО ееееегати якото време  heart Ние си киснем в офиса, а навън е само за шматкане  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: ноември 05, 2015, 14:08:01 »

Фери, знам че е така, ама тя 1 месец беше с колежката, която уж трябваше да си й предаде всичко.. Аз ще съм виновна после, че не съм й обърнала внимание, а мен ме нямаше.. Пък да не говорим, че е била касиер в друга фирма, много преди да работи при нас като сладкар.. Както и да е..

Скай, съгласна съм, ама е имала продажби  girl_haha 22000 записа sad това е някак.. отегчаващо и направо бих се разплакала от яд хахаха  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: ноември 05, 2015, 14:26:16 »

Добър ден!  smile ще ви пиша после, че сега ви се смея  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #164 -: ноември 05, 2015, 15:00:17 »

Feribotka,ако е Делта две от рецепционистките са ми много близки приятелки. Много е хубав хотела и природата около него. Иначе Ковачевица,Лещен и Делчево са места,които си заслужават да се видят.Белите скали,също и Омая. Абе,много са. От 2 години развеждам ММ и още има места, които не е видял.Иначе за хапване е най-добре Вила Рай тя е малко по-надолу от Делта, но готвят уникално вкусно в големи количества и на много добри цени.Нахвалих си края,доволна съм  Wink
alexandrova_90, от личен опит да кажа,че когато човек е нов и един го е въвеждал,а друг му е шеф могат да се изпуснат много моменти и обучаваният да няма вина, така че не съди прекалено строго.Аз мисля,че съм много всеотдайна що се отнася до работа и не се крия от задължения, но в един момент лъсна,че момичето,което ме е обучавало е пропуснало доста от нещата,които се изискват. На мен ми беше много криво,че аз излизам тъпа и безотговорна,а всъщност вината не е в мен,защото аз няма от къде да знам точно тези неща.Виж ако е умишлено бягане от  отговорност е друго и дано не е това.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines