Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 01:08:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Плажна сватбата  (Прочетена 36389 пъти)
 
psi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #15 -: април 15, 2007, 20:06:43 »

ivaiva от това се притеснявам и аз защото отдавна не съм била по  Черноморието
дали все още е останало някое спокойно местенце   crazy
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 16, 2007, 00:33:51 »

определено има спокойни местенца, а в средата на август има толкова перкрасни плажове с цъфнали пясъчни лилии, че ...  girl_in_love


* sandlily.JPG (124.92 KB, 1280x960 - видяно 955 пъти.)

* user_id_2346_1093708633.jpg (86.44 KB, 700x525 - видяно 972 пъти.)
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 16, 2007, 00:35:12 »

които са защитени, между другото.  pardon
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 16, 2007, 07:25:16 »

Мила, screwball squirrel
страхотни снимки.  Bravo Bravo
дано наистина да се намери хубаво място.

Силве мисли ли сте за плажа на някой комплекс - те се поддържат много добре, пък и ще ви наптавят кетеринг направо от ресторанта на хотела?? girl_in_love
Активен
psi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #19 -: април 16, 2007, 14:26:43 »

ivaiva иска ми се нещо не толкова лъскаво. Ще имаме 30-тина гости за истински див купон, но ще потърся в нета за някой по-малък семеен хотел, може би...  Плачещо момиче

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: април 16, 2007, 15:21:04 от maria_lakova » Активен
jelly
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #20 -: август 02, 2007, 09:43:30 »

Здравейте момичета,
и ние искаме нашата сватба да бъде на плажа, но още не сме се ориентирали къде точно...от Бургас сме, така че някъде в този край на Черноморието ни ще е. Сватбата ще бъде малка, с около 30 човека, искаме някакъв бар или нещо подобно, където няма да се налага всеки да бъде "заклещен" на маса и да седи...просто да е свободно и красиво...
Ако можете да ми помогнете с препоръки и идеи, ще съм много благодарна!  thank you Love girl
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #21 -: септември 25, 2007, 14:56:44 »

Весели покани за морска сватба  Wink:

« Последна редакция: септември 25, 2007, 16:45:08 от Teo » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 25, 2007, 16:50:36 »

Здравейте момичета,
и ние искаме нашата сватба да бъде на плажа, но още не сме се ориентирали къде точно...от Бургас сме, така че някъде в този край на Черноморието ни ще е. Сватбата ще бъде малка, с около 30 човека, искаме някакъв бар или нещо подобно, където няма да се налага всеки да бъде "заклещен" на маса и да седи...просто да е свободно и красиво...
Ако можете да ми помогнете с препоръки и идеи, ще съм много благодарна!  thank you Love girl

С закъснение, но ще пиша. Хотел Романс (осигуряват една от наградите в конкурса) до Китен е точно за такива празненства.



Активен
Cardissimo
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 25


Cardissimo


« Отговор #23 -: април 04, 2011, 10:07:43 »

Много ми харесва тази идея, много, дано някога да съм поканен на такава или пък моята да е на такова място  danceg
Активен
smarfietta
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #24 -: май 16, 2011, 17:55:20 »

Ето снимки от най-красивата плажна сватба според мен http://www.facebook.com/media/set/?set=a.410443099437.184982.261198929437
Активен
osobenoaz
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #25 -: септември 27, 2011, 15:30:42 »

Здравейте!
Ще съм благодарна на актуална информация/ идеи за сватба на българското черноморие и по точно споделен опит за организация на такава от разстояние. Тъй като 2012г. е още далече, време има, не сме се ориентирали към нищо конкретно, засега имаме огромно желание да е морско.
Активен
milinkata
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #26 -: януари 12, 2012, 23:28:34 »

Страхотна идея! Ще бъде приказно, обаче всички гости ще са от София и региона...как да ги закарам на 500  км. към морето. Ако спечеля от тотото непременно ще сменя локацията на сватбата biggrin
Активен
osobenoaz
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #27 -: януари 15, 2012, 23:25:06 »

Ние започнахме с подготовката година по-рано с идеята да размием във времето разходите и да се опитаме да направим всичко како пожелаем без много сътресения. Е, твърде ранното дава и ужасно много неизвестни, както започвам да се убеждавам все повече. Ние например процедираме така- свеждаме броя на гостите само до най-желаните и роднини, и приятели, не желаем подаръци, но държим на присъствието, с което ще е добре те да покрият пътните си до морето. Дано да ни се получи smile
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #28 -: януари 01, 2013, 22:21:53 »

Здравейте,

Бих искала пак да върна тази тема. С моя годеник искаме да си направим сватбата на морето това лято. По възможност на южното черноморие около Созопол. Вече ни се иска да намерим мястото и датата, тъй като ще чакаме и гости от чужбина.
Осъзнаваме, че ще е сложно, тъй като сме от София. Иска ни се сватбата да е на самия плаж. Т.е. да има подходящо заведение на плажа, за да може гостите да се чувстват комфортно и в заведението и извън него(на самия плаж).

Ако някой е виждал, бил на подобни сватби и може да помогне с идеи ще съм му страшно благодарна! give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 02, 2013, 09:56:50 »

аз искам да вметна, тъй като също организирахме сватба в друг град, че даже стана по-лесно от софийската част  на сватбата ни, защото се организирахме и за 2 ходения макс свършихме всичко. При вас може да стане дори с едно ходене, ако преди това размениш мейли с конкретни места и фирми, които намериш в гугъл. аз поне така действах. good Просто си направих списък, видях кой е отзивчив и ми допада още по мейл кореспонденцията и после директно издирих адресите и отидохме на място с разпечатани на принтер конкретни идеи.
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines